משרד הכלכלה והתעשייה

פניות הציבור
 
 

כלים ומאגרי מידע

 

 כתובות וטלפונים

 
 
 
 
 
select
select
 
 
 
 
שםמטהתפקידמטהשם היחידה   טלפוןמטהפקסמטהיצירת קשר  
  • יזיד שיך יוסף​​מרכז בכיר רכש גומלין
    הרשות להשקעות זרות ולשיתוף פעולה תעשייתי (רשפ"ת)
        דואר אלקטרוני
  • אלהב נאוהסגנית מנהל תחום אזורי פיתוח
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662340   דואר אלקטרוני
    ד"ר אסף דודמנהל תחום סביבה בתעשייה
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662374   דואר אלקטרוני
    אבגי חייםסגן מנהל מחוז ירושלים
    מחוז ירושלים
    02-6667930 02-6667900דואר אלקטרוני
    אבגנים מיכל מנהלת אגף א' רישום ורישוי עיסוקים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666233402-6662944  
    אבוחצירה יונתןרשם ההנדסאים והטכנאים המוסמכים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    03-7347535   דואר אלקטרוני
    אבוטבול דפנהמרכזת בכירה רישום הנדסאים וטכנאים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    03-7347535   דואר אלקטרוני
    אבוקרט חנהאחראית מידות קיבול ותחנות דלק ותלונות הציבור
    היחידה למשקלות ומידות
    02-6662053/6002-6662053דואר אלקטרוני
    אבותאיה פרידמפקח ארצי תחבורה
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613739   דואר אלקטרוני
    אביגל זכריהממונה על הכשרה בתעשייה ובניין ואוכלוסיות מיוחדות
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-666273902-6662962דואר אלקטרוני
    אבידן מיכלרכזת לשכה ב
    דוברות
    02-666230302-6662923  
    אביטל מלכהמנהלת תחום בחינות
    תחום הבחינות
    02-6662357   דואר אלקטרוני
    אביסרור שלומימנהל תחום ביקורת
    מינהל תקינה
    03-734750803-7347641דואר אלקטרוני
    אבישר אליהומנהל לענייני חשמל ורשם מהנדסים ואדריכלים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666254002-6662944  
    אבלסון לסמנהל תכנית שת"פ קנדה
    המדען הראשי
    03-5118139   דואר אלקטרוני
    אבן הדסרכזת פיקוח
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    אבני איריתמפקחת ארצית
    מינהל חירום
    03-734756003-5613248דואר אלקטרוני
    אבני לירון מנהלת תחום רישוי קבלני כח אדם, שירותים ולשכות פרטיות
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347946/703-7347868 דואר אלקטרוני
    אבראהים ריאדממונה על המחוז
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613709   דואר אלקטרוני
    אברג'יל כגן הילהממונה רישוי חשמלאים ומורשי נגישות השירות
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666203002-6243042​דואר אלקטרוני
    אברהמי דורוןמנהל מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662427/8   דואר אלקטרוני
    אברהמי משהמנהל כספים
    המדען הראשי
    03-5118105   דואר אלקטרוני
    אברמוב שרית רכזת לשכה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347041   דואר אלקטרוני
    אדוארדס ורדהראש המינהל ומפקחת עבודה ראשית
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662811   דואר אלקטרוני
    אדורם אבנריועץ חיצוני - ראש תחום מערכות
    המדען הראשי
    054-4874536   דואר אלקטרוני
    אדלמן זאבראש תחום מחשבים ותוכנה
    המדען הראשי
    02-6662497   דואר אלקטרוני
    אהרוני עמירםמפקח - חשמל ומיזוג אויר לרכב
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347452   דואר אלקטרוני
    אוזנה תהילה מרכזת לשכת הממונה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6667944   דואר אלקטרוני
    אוחנה אוסטר יפית מנהלת לשכה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662811   דואר אלקטרוני
    אורצקי אלכסמרכז בכיר אכיפה מינהלית
    מינהל תקינה
      03-7347641דואר אלקטרוני
    אזולאי אשרממונה מפקח מרחבי כח אדם לשעת חירום
    מינהל חירום
    02-666798002-6249475דואר אלקטרוני
    אזולאי אשרמרכז ולת"ם
    מחוז ירושלים
    02-6667980 02-6249475דואר אלקטרוני
    אחרק משהתחום מודיעין
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734783402-6662014דואר אלקטרוני
    אטיאס רחלמזכירה בכירה
    היחידה ליחסי עבודה
      04-8628054  
    ד"ר איבניצקי חנןסגן ראש המינהל ומפקחת עבודה ראשית
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662807   דואר אלקטרוני
    איגר זיוה​מנהלת הרשות להשקעות זרות ושיתוף פעולה תעשייתי
    הרשות להשקעות זרות ולשיתוף פעולה תעשייתי (רשפ"ת)
    ​02-6662410   דואר אלקטרוני
    איוב ויסאםמפקח - רכב
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8619305   דואר אלקטרוני
    אייל נוריתמנהלת השבת אקדמאיים
    המדען הראשי
    03-5118137   דואר אלקטרוני
    אייל שולימנהל אגף (בכיר) הכשרה מקצועית ופיתוח כח-אדם
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-666275902-6662966דואר אלקטרוני
    אייל בר דוד אלה מנהלת המטה לשילוב האוכלוסיה הערבית בתעסוקה
    המטה לשילוב האוכלוסייה הערבית, הדרוזית והצ'רקסית
    02-666270202-6662169דואר אלקטרוני
    איילון קובו אסתימרכזת בכירה מדיניות והסכמי סחר
    מינהל סחר חוץ
    02-6662642   דואר אלקטרוני
    אילוז לאהמרכזת תמיכות
    תיאום, בקרה, מעקב ומכרזים
    02-666277102-6662937דואר אלקטרוני
    אילוז סיגלכתבי אישור מגנ"ט וחממות
    המדען הראשי
    02-6662474   דואר אלקטרוני
    איפרגן תאיר יועצת למנכ"ל
    לשכת המנכ"ל
    02-666227202-6662910דואר אלקטרוני
    איצקוביץ נחום מנהל מרכז ההשקעות
    מרכז ההשקעות
    02-666282802-6662905דואר אלקטרוני
    איצ'ר אוריתמנהלת לשכת מנהל הסוכנות
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    איתן יהודית ממונה רישוי יבוא מוצרי מזון בלבד
    מינהל תעשיות
    02-666252102-6662932דואר אלקטרוני
    אלדן אניהמנהלת חברות מתחילות וחממות טכנולוגיות
    המדען הראשי
    03-5118127   דואר אלקטרוני
    אלדר לירוןמנהלת שת"פ ארה"ב
    המדען הראשי
    03-5118155   דואר אלקטרוני
    אלון ירדן מרכזת תיאום ובקרה - אגף ההסדרה
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734791503-7347870דואר אלקטרוני
    אלון אלימפקח - חשמל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662037   דואר אלקטרוני
    אלוני אריאלמתמחה
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-6662367; 02-630355702-6303562דואר אלקטרוני
    אלון-פרל יפעת מנהלת תחום הסכמים בילטראליים
    מינהל סחר חוץ
    02-6662687   דואר אלקטרוני
    אליאסי ענבר מרכזת בכירה פיקוח צהרונים - ארצי
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662863   דואר אלקטרוני
    אליעזר איילמנהל אגף אסטרטגיה ושיווק
    הרשות להשקעות זרות ולשיתוף פעולה תעשייתי (רשפ"ת)
    02-6662433   דואר אלקטרוני
    אלמלם יוסימפקח - מתכת, פרה-רפואי ומערכות אנרגיה ומים
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613932   דואר אלקטרוני
    אלפונד אולגהתקצוב ובקרה
    מערכות מידע
    03-7347307   דואר אלקטרוני
    אלפסי אביביתפרוייקטי גמר
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    אלקובי חני מרכזת קרן הודו-סין
    מינהל סחר חוץ
    02-6662665   דואר אלקטרוני
    אלקיש סלימאןמפקח מקצועי - ענף מחשבים
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8619305   דואר אלקטרוני
    אלרועי ינוןמשנה ומ"מ מנכ"ל
    לשכת משנה וממלא מקום מנכ"ל
    02-666228202-6662976  
    אמיר תמרראש ענף הכשרה בתעשייה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    08-6264777 שלוחה 2 או 5   דואר אלקטרוני
    אמיר משהמפקח - מחשבים
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347463   דואר אלקטרוני
    אסף איל מנהל אגף אכיפה פלילית
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734743403-7347645דואר אלקטרוני
    אפק אילןמרכז משקלות ומידות - מחוז ת"א
    היחידה למשקלות ומידות
    03-7347095   דואר אלקטרוני
    אקר נועהסגנית מנהל יחידת אסטרטגיה ומימון כלכלי
    המדען הראשי
    03-5118156   דואר אלקטרוני
    אקרמן יוסי מנהל תחום OECD
    מינהל סחר חוץ
    02-6662776   דואר אלקטרוני
    ארבל ארנוןמנהל תחום שת"פ תעשייתי
    הרשות להשקעות זרות ולשיתוף פעולה תעשייתי (רשפ"ת)
    03-7347516   דואר אלקטרוני
    ארבץ קרןמרכזת ביקורת
    מינהל תקינה
    02-666357902-6662943דואר אלקטרוני
    ארגמן איריסמנהלת לשכת הממונה על המחוז
    מחוז ת"א והמרכז
    03-734722103-7347290דואר אלקטרוני
    ארוך יפעת רכזת בכירה רישוי חשמלאים ונגישות שירות
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666203002-6243042  
    ארונין אלכסנדרה מנהלת תחום בכירה מדיניות תקינה וקשרי חוץ
    מינהל תקינה
    02-666229402-6662943דואר אלקטרוני
    ד"ר אריאל-נהרי ורדמנהלת מחלקת שיווק ותקשורת שיווקית
    המדען הראשי
    03-5118168   דואר אלקטרוני
    ארליך אלעדעוזר ראשי
    המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בעבודה
        דואר אלקטרוני
    ארליך אלעדרכז נגישות השירות של משרד הכלכלה
        דואר אלקטרוני
    אשכנזי חנהמרכזת משקלות ומידות - מחוז באר-שבע והדרום
    היחידה למשקלות ומידות
    08-626476708-6264760דואר אלקטרוני
    אשר נירה תוכניות לימודים, פטורים, דיפלומות
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    ד"ר אפשטיין מלכהמנהלת מעבדה
    המעבדה הלאומית לפיזיקה
    02-6303501   דואר אלקטרוני
    זוהר אביבמפקח - סייעות מאומנות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    נתב שיחות - האגף למעונות יום ומשפחתונים  
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662319    
    סני ארוויןמפקח עבודה אזורי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    04-8613716   דואר אלקטרוני
    עו"ד אורנן אביממונה על יחסי עבודה
    היחידה ליחסי עבודה
      02-6662971  
    רשם האגודות השיתופיות מחוז אשדוד  
    רשם האגודות השיתופיות
    08-626407002-6793432דואר אלקטרוני
  • אלון אילניתמנהלת לשכה
    המדען הראשי
    02-6662486 , 03-5118140   דואר אלקטרוני
  • באום רונןמנהל תחום חרום - ר' הרשות העליונה למשק כללי ( משכ"ל)
    מינהל חירום
    03-734756403-5613248דואר אלקטרוני
    ביבי צביהממונה הקצאות קרקע ותעשייה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662415   דואר אלקטרוני
    בן סדון יצחק מנהל תחום בכיר - התקשרויות, רכש ופיקוח תקציבי
    כספים וחשבונות
    02-6662346   דואר אלקטרוני
    בן עמי גדימרכז בכיר לאז'פ מחוז באר שבע והדרום
    מינהל אזורי תעשייה
    08-6264793 בשעות חרום מס' טל 08-6238424 08-6264760דואר אלקטרוני
    מרים ביאזמרכזת תעשייה- מחוז י-ם והשפלה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-666796002-6667987  
    אהרון ברנשטייןמפקח פדגוגי כולל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347451   דואר אלקטרוני
    באלי אפרתמרכז בכיר קרן תמורה- לשכת מדען ראשי
    המדען הראשי
    02-6662616   דואר אלקטרוני
    בדיחי עדנהמכוני מחקר/מו"פ חקלאי מוקד פניות
    המדען הראשי
    02-6662492   דואר אלקטרוני
    בוגנים אוריתמרכזת בכירה ארצית - משפחתונים
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    03-7347218   דואר אלקטרוני
    בוגנים מורןמנהלת תחום בכירה תחליפי נפט
    המטה לקידום השקעות
    02-666208202-6662938דואר אלקטרוני
    בודינה דבורהראש ענף הכשרה בתעשייה והסבת אקדמאים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6667956   דואר אלקטרוני
    בוזגלו בנימרכז מידות ומשקלות - מחוז ירושלים
    היחידה למשקלות ומידות
    02-666799202-6231581דואר אלקטרוני
    בוטבול שולמיתהחתמת חברות על כתבי אישור
    המדען הראשי
    02-6662514   דואר אלקטרוני
    בוך אלכס כלכלן ראשי מינהל תחום תעשיית, מתכת בסיסית ותעשיית מוצרי מתכת, תעשיית כבלים וחוטים.
    מינהל תעשיות
    02-666238602-6662919דואר אלקטרוני
    בונלי דודממונה אזורי
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    03-7347133037347285/4דואר אלקטרוני
    בושרי תמררכזת בכירה פניות הציבור
    פניות הציבור
    1-800-20-11-8002-6662293  
    ביאז מריםמרכזת תעשייה
    מחוז ירושלים
    02-666796002-6231581דואר אלקטרוני
    בידאני דודנהג-מבקר מאזני גשר
    היחידה למשקלות ומידות
    050-6240344    
    בינת מירירכז בכיר
    המדען הראשי
    02-6662477   דואר אלקטרוני
    ביסטרה אריאלהראש ענף בחינות
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    בירגר נוריתסגנית מנהל מחלקת נוער
    היחידה להכשרת נוער
    02-6662746   דואר אלקטרוני
    ד"ר בכר זהבהמנהלת וממונה פתוח פדגוגי טכנולוגי
    מא"ה – המחלקה לפיתוח פדגוגי טכנולוגי
    03-734748103-7347627דואר אלקטרוני
    בכר יריבמנהל תחום הודו-סין
    מינהל סחר חוץ
    02-6662654   דואר אלקטרוני
    מהנדס בלוזור לאונידאחראי על קיבול נפח ומסה
    היחידה למשקלות ומידות
    02-666205602-5370094דואר אלקטרוני
    בלוך שרונהממונה אזורית
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    08-6264725/808-6264733דואר אלקטרוני
    ד"ר בן אהרון נירמנהל תחום מדיניות, מחקר וקשרים בינלאומיים
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    בן ארצי גרשון ליאורסגנית מנהלת מחלקה,  תחום איכות הסביבה
    המדען הראשי
    03-5118182   דואר אלקטרוני
    בן גל אילנהראש ענף הכשרה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    08-6264777 שלוחה 2 או 408-6264733דואר אלקטרוני
    בן דוד דליה ראש ענף הרישוי ליבוא ואישורים מיוחדים.
    מינהל תעשיות
    02-666238702-6662919דואר אלקטרוני
    בן דוד אורנהמנהלת תחום ניידות חוקרים, ERC ומדעי החברה
    המדען הראשי
    03-5118125   דואר אלקטרוני
    בן הרוש ציון מפקח עבודה אזורי, מנהל תחום מכשירי החייאה במקומות ציבוריים
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347056   דואר אלקטרוני
    בן חמו זמירה רכזת בכירה יחסי עבודה
    היחידה ליחסי עבודה
      026667989  
    בן חמו חנהממונה - גזבר מחוז חיפה והצפון
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613778   דואר אלקטרוני
    בן יוסף דביציונים
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    בן יוסף עוזירכז תחבורה
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347459   דואר אלקטרוני
    בן יעקב יוסימפקח ארצי הצלה
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662196   דואר אלקטרוני
    בן מאיר נועהמשקלות ומידות, מטה
    היחידה למשקלות ומידות
    02-6662034   דואר אלקטרוני
    בן מיור אפרתמנהלת תחום ננוטכנולוגיה,חומרים, תהליכי יצור ותחבורה
    המדען הראשי
    03-5118181   דואר אלקטרוני
    בן מיכאל גלימנהלת תחום תפעול ובקרה מוקדי שטח
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    בן סימון-בניאל אורליראש ענף יחסי ציבור
    פניות הציבור
    02-666230402-6662923דואר אלקטרוני
    בן עמי גדימרכז מל"ח מזון ומשכ"ל מחוז באר שבע והדרום
    מינהל חירום
    08-6264793, בשעת חירום: 08-6238424 08-6264752דואר אלקטרוני
    בן עמי גדימרכז תעשייה
    מחוז ב"ש והדרום
    08-6264793   דואר אלקטרוני
    בן צבי יוסףמרכז בכיר בטיחות בתעשייה/בניין
    מא"ה – המחלקה לפיתוח פדגוגי טכנולוגי
    03-734748703-7347628דואר אלקטרוני
    בן צור מרדכימפקח - מלונאות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    בן שושן מירירכזת לשכה
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662812   דואר אלקטרוני
    בן-הרוש ברוריהרכזת בכירה בתי ספר עסקיים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-861375804-8613857דואר אלקטרוני
    בן-חמו שלומית רכזת בכירה
    המטה לקידום השקעות
    02-666260702-6662938דואר אלקטרוני
    בן-חמו אבאלוף שלומיתמזכירת הרשות
    הרשות להשקעות זרות ולשיתוף פעולה תעשייתי (רשפ"ת)
    02-6662410   דואר אלקטרוני
    בנימין רוני ראש תחום תפקידים מיוחדים
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662816   דואר אלקטרוני
    בנימין שרה רכזת בכירה רישום מהנדסים ואדריכלים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-6662334    
    בננו רחלרכזת לשכה ב
    מחוז ב"ש והדרום
    08-6264736   דואר אלקטרוני
    בצלאל רחלראש ענף תכשיטים
    מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים
    03-7347704   דואר אלקטרוני
    מהנדס בק סרגייסגן המפקח ואחראי על אישורי יבוא ומבדקות שירות
    היחידה למשקלות ומידות
    02-666205802-5375383דואר אלקטרוני
    בק איתיסגן מנהל
    המדען הראשי
    03-5118163   דואר אלקטרוני
    בר גבימנהל תחום מזרח תיכון וצפון אפריקה
    מינהל סחר חוץ
    02-6662647   דואר אלקטרוני
    ד"ר בר כהן ענתמרכזת אמצעי הוראה והמחשה
    מא"ה – המחלקה לפיתוח פדגוגי טכנולוגי
    03-734748803-7347629דואר אלקטרוני
    בר שדה עוזיתכניות דו־לאומיות מנהל – דרום ומזרח אירופה ויוריקה
    המדען הראשי
    03-5118185   דואר אלקטרוני
    בר-בכר גביראש מינהל החירום והמפקח הכללי על כח אדם בשעת חרום
    מינהל חירום
    02-666264703-5613428דואר אלקטרוני
    ברגידה אפייועץ חיצוני- ראש תחום תקשורת
    המדען הראשי
    050-5403060   דואר אלקטרוני
    בר-גל נועםשת"פ עם תאגידים רב-לאומיים
    המדען הראשי
    03-5118116   דואר אלקטרוני
    ברוך מאיר בטיחות במתקני ספורט - ראש תחום בטיחות מתקני ספורט
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    ‎02-6662440   דואר אלקטרוני
    ברונר שמעוןמנהל האגף
    מערכות מידע
    ‎02-6662119   דואר אלקטרוני
    ברזילי ליאתמנהלת לשכת המנכ"ל
    לשכת המנכ"ל
    02-666227202-6662910דואר אלקטרוני
    ברל זאבסגן מנהל המינהל אחראי על כימיקלים, נפט ומוצריו, פרמצבטיקה, קוסמטיקה, ביוטכנולוגיה, איכות סביבה ואקולוגיה
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662426/30   דואר אלקטרוני
    ברלינר שירה מנהלת המטה לשילוב חרדים בתעסוקה
    המטה לקידום תעסוקת חרדים
    02-666227602-6662276דואר אלקטרוני
    ברמץ ציפי ראש תחום מזון, מוצרי טבק וסיגריות, מזון מן הצומח ומוצרים חקלאיים, משקאות קלים ואחראית מתן אישורים מיוחדים ליבוא יינות ומשקאות חריפים.
    מינהל תעשיות
    02-666250502-6662932דואר אלקטרוני
    ברן אלייועץ חיצוני - ראש תחום תקשורת
    המדען הראשי
    052-2682728   דואר אלקטרוני
    ברנשטיין יוחאימרכז בכיר רגולציה
    אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6663532   דואר אלקטרוני
    בר-נתן גיאמנהל תחום בכיר, תכנון, בקרה ומעקב
    הרשות להשקעות זרות ולשיתוף פעולה תעשייתי (רשפ"ת)
    03-7347517   דואר אלקטרוני
    ברסקה סמדר אחראית על תקציב
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-6662595    
    ברקוביץ עשורה מפקחת ארצית
    מינהל חירום
    03-734756503-5613248דואר אלקטרוני
    ברקן רחלמרכזת תעשיה
    מחוז חיפה והצפון
    04-861378504-8613846דואר אלקטרוני
    בר-שלום רועימרכז ועדות ושינויים תקציביים
    המדען הראשי
    02-6662469   דואר אלקטרוני
    ירושלם ברוךראש ענף נהלים
    אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6662335   דואר אלקטרוני
    כהן בתיהרכזת עבודת מטה ופרויקטים מיוחדים
    המדען הראשי
    03-5118178   דואר אלקטרוני
  • גולדברג-לנגרמן ריטהאחראית מרכז מידע כלכלי, נאמנת אינטרנט ופרסומים
    מרכז ההשקעות
    02-666286402-6662851דואר אלקטרוני
    גרינוולד אסףיועץ מקצועי למנהל מרכז ההשקעות
    מרכז ההשקעות
    02-6662847   דואר אלקטרוני
    ג'אבר דינהרכזת בכירה תקציבים, הכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-8613749   דואר אלקטרוני
    גבאי אורימנהל יחידת אסטרטגיה ומימון כלכלי
    המדען הראשי
    03-5118177   דואר אלקטרוני
    גוב-ארי עופרהמרכזת מל"ח ומפעלים חיוניים
    מינהל חירום
    02-666252502-6662883דואר אלקטרוני
    גוטמן שמעוןיועץ חוץ - לבדיקת בקשות לפטור בתחום חשמל ואלקט'
    מינהל תקינה
      037347641דואר אלקטרוני
    גוטמן אילנהמרכז תכניות עבודה ותיקצוב, תכנון ותקצוב
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    ‎02-6662765   דואר אלקטרוני
    גולדשטוף שירהיחידת מסחור והשקעות
    המדען הראשי
    02-6662498   דואר אלקטרוני
    גולדשטיין שרוןמרכזת מסלול מגנטון, נופר וקמין
    המדען הראשי
    03-5118109   דואר אלקטרוני
    גולדשטיין אילוןמנהל תחום מטה
    מינהל הסדרה ואכיפה
    02-6662421/03-7347831   דואר אלקטרוני
    גולדשטיין הבר סיוןצוערת
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-6662735   דואר אלקטרוני
    גולדשמיד יאיר מפקח חקלאות ארצי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662872   דואר אלקטרוני
    גור נועהמנהלת תחום בריאות, מזון וביוטכנולוגיה
    המדען הראשי
    03-5118190   דואר אלקטרוני
    גורביץ יגאל יועץ מקצועי למנכ"ל
    לשכת המנכ"ל
    02-666227202-6662910דואר אלקטרוני
    גורביץ' יגאלמנהל האגף לשיתוף פעולה תעשייתי
    הרשות להשקעות זרות ולשיתוף פעולה תעשייתי (רשפ"ת)
    03-7347514   דואר אלקטרוני
    גושן טליהמנהלת תכניות שת"פ סין
    המדען הראשי
    03-5118166   דואר אלקטרוני
    גיחז איריתמפקחת - עיצוב שיער, קוסמטיקה, איפור
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613774   דואר אלקטרוני
    גילביץ פבלמחשוב
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    ג'יניאו דנהמנהלת פרוייקטים - המטה לקידום השקעות
    המטה לקידום השקעות
    02-666220402-6662938דואר אלקטרוני
    גינת אבירםעורך תכניות לימוד
    היחידה לתכניות לימודים
    03-7347449   דואר אלקטרוני
    ג'יעאן דליהמעקב וביקורת יצוא ויבוא
    מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים
    03-7347706   דואר אלקטרוני
    גליק גליתמזכירה
    המדען הראשי
    03-5118160   דואר אלקטרוני
    ג'מג'ום נסרין תשלומים
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    גניש רוחמהסגן ממונה איזורי הכשרת נוער
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6667906   דואר אלקטרוני
    גפני סימימפקחת - מטפלות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    גץ שלמהמנהל תחום הכשרת נוער ותקציבים אזורי (חיפה והצפון)
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-861373404-8613857דואר אלקטרוני
    גרבנגי רוניתתכנון ותקצוב
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    גרוזמן גרגורי מנהל תחום בכיר מקצועי חשמל ואלקטרוניקה
    מינהל תקינה
    03-734749703-7347641דואר אלקטרוני
    גרומן יהודית מרכזת פרויקטים
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6663571   דואר אלקטרוני
    גרוס אילנהמנהלת תוכניות אמריקה לטינית
    המדען הראשי
    03-5118184   דואר אלקטרוני
    גריב אורהרע"נ מעקב ובקרה תביעה פלילית
    לשכה משפטית
    03-7347083    
    גרין מאיהמנהלת לשכה
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5617521דואר אלקטרוני
    גרץ  אנג'לינהמנהלת תנופה
    המדען הראשי
    03-5165044   דואר אלקטרוני
    ד"ר גולדובסקי נדיה ממונה מדידות זמן ותדר
    המעבדה הלאומית לפיזיקה
    02-6303504   דואר אלקטרוני
    וינטר-גולן הדרמרכזת בכירה איכות השירות
    אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6662726   דואר אלקטרוני
  • אהרוני אורטלמנהלת תחום - חוק עבודת נוער (היתרים ופרסומות)
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347951/10/2603-7347869דואר אלקטרוני
    דאר הדסמנהלת תחום טכנולוגיות מידע  ותקשורת
    המדען הראשי
    03-5118123   דואר אלקטרוני
    דבוש מישל רכזת לשכה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    04-8613717   דואר אלקטרוני
    דדון ענתרכזת בכירה
    המדען הראשי
    02-6662476   דואר אלקטרוני
    דדון ציוןמרכז בחינות ארצי - נוער
    תחום הבחינות
    03-7347455   דואר אלקטרוני
    דהאן אלימפקח ארצי נגרות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662031   דואר אלקטרוני
    דהאן גביפיקוח פדגוגי כולל ונגרות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613772   דואר אלקטרוני
    דובדבני איסר ממונה אזורי הכשרה מקצועית מבוגרים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-861375304-8613857דואר אלקטרוני
    דוד שמעוןמנהל מחלקת מפיקוח, טיפול באוכלוסיות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    דוד מאירמנהל אגף אכיפה מינהלית ועיצומים כספיים
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734784403-6828690דואר אלקטרוני
    דוויק-הכהן פאני ממונה על עתידים לתעשייה
    מינהל תעשיות
    02-666239902-6662919דואר אלקטרוני
    דוידסון עליזהרכזת תחבורה
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347448   דואר אלקטרוני
    דוסקלוביץ איגור הממונה על התקינה
    מינהל תקינה
    03-734749403-7347641דואר אלקטרוני
    דוקרביצ' אלכסמרכז ביקורת
    מינהל תקינה
    03-734759403-7347641דואר אלקטרוני
    דיאמנט שרה מרכזת תכנית כסף חכם
    מינהל סחר חוץ
    02-6662916   דואר אלקטרוני
    דיבסק זאב ראש תחום בכיר בטיחות בעבודה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662815   דואר אלקטרוני
    דינו נאוהמרכזת בחינות אזורית
    תחום הבחינות
    08-6264777 שלוחות 1,2,308-6264742דואר אלקטרוני
    דינרמן מיכלרכזת - פקדונות חיילים משוחררים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-861376504-8613857דואר אלקטרוני
    דיסטל עודדמנהל המטה לקידום השקעות
    המטה לקידום השקעות
    02-666260902-6662938דואר אלקטרוני
    דניאל סימהמנהלת לשכה בכירה
    לשכה משפטית
    02-6662206/9    
    דסה אסתר רכז בכיר מסמכים
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662417   דואר אלקטרוני
    ד"ר דר אורהיועצת חיצונית - ראש תחום מדעי החיים
    המדען הראשי
    054-4947722   דואר אלקטרוני
    דרזי לילך נועה רכזת לשכה
    המדען הראשי
    02-6662485   דואר אלקטרוני
    דרעי רחלמרכזת בחינות אזורית
    תחום הבחינות
    02-6667926/7   דואר אלקטרוני
    דרצינסקי מרינהראש ענף פיתוח מאגרי שאלות
    תחום הבחינות
    02-6662354   דואר אלקטרוני
    דש צבי מרכז בכיר תכנון וסביבה
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662853   דואר אלקטרוני
    זייגר לנהמנהלת תחום הקשרי סחר
    מינהל סחר חוץ
    02-6662679   דואר אלקטרוני
  • הדדי אדריאנהמפקחת ענף מתכת/מכונות, פרה-רפואי ומערכות אנרגיה ומים
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347627   דואר אלקטרוני
    הדר יונתןממלא מקום ס' מנהל מינהל תפעול וקידום יצוא
    מינהל סחר חוץ
      02-6662910דואר אלקטרוני
    הולנדר צביסגן ממונה פיקוח
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662751/2/3; 03-7347477   דואר אלקטרוני
    היברט מישלמנכ"ל מתימו"פ
    המדען הראשי
    03-5118106   דואר אלקטרוני
    הימיין-רייש נעמימנהלת תחום רגולציה וחקיקה
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1-800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    הירש סמדרמנהלת  מחלקה  ניידות
    המדען הראשי
    03-5118126   דואר אלקטרוני
    הירשלר רחלמנהלת אגף מדיניות סחר והסכמים
    מינהל סחר חוץ
    02-6662676   דואר אלקטרוני
    הלוי עמירםמנהל תחום - פיקוח יצוא דו שימושי
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662419/702-6662922דואר אלקטרוני
    הר צילהאמרכלות - מחוז חיפה והצפון
    מחוז חיפה והצפון
    04-48613714   דואר אלקטרוני
    הרוש יחיאלמרכזבכיר רישוי מתקני ספורט
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-666281702-6662973דואר אלקטרוני
    עו"ד הלוי מירב ממונה אזורית ירושלים והדרום
    היחידה ליחסי עבודה
    02-629497602-6667989דואר אלקטרוני
  • ד"ר ויקטורוב איליה ממונה אלקטרוניקה ומיחשוב- מדידות מדויקות
    המעבדה הלאומית לפיזיקה
    02-6303508   דואר אלקטרוני
    וויינטרוב בלהמפקחת - מינהל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613762   דואר אלקטרוני
    וויס טאודוריועץ חוץ - לבדיקת בקשות לפטור בתחום חשמל ואלקט'
    מינהל תקינה
      037347641דואר אלקטרוני
    ויזגן מיכאלמרכז משקלות ומידות - מחוז חיפה והצפון
    היחידה למשקלות ומידות
    04-863106004-8631056דואר אלקטרוני
    ויטולסקי אתירכזת בכירה הכשרה מקצועית נוער, הכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-8613743   דואר אלקטרוני
    וייצמן מרינהסגנית מפקח עבודה אזורי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    08-6264711   דואר אלקטרוני
    ויצנר שמואל מפקח מרחבי מחוז חיפה והצפון
    מינהל חירום
    04-863104104-8631091דואר אלקטרוני
    ונטורה אביבהרכזת בכירה הכשרת מבוגרים פניות הציבור
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-861375204-8613857דואר אלקטרוני
    וסרמן רומןקרן תמורה
    המדען הראשי
    02-6662455   דואר אלקטרוני
    ועאקנין עדינהמרכזת מאזני גשר
    היחידה למשקלות ומידות
    02-666205902-5375332דואר אלקטרוני
    ורניק אירנהרכזת הכשרה בתעשייה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-8619427   דואר אלקטרוני
    עו"ד ורבנר רבקהסגן הממונה הראשי על יחסי עבודה
    היחידה ליחסי עבודה
      02-6662971  
  • זגורי לבנהמנהלת תחום בחינת תכניות
    מרכז ההשקעות
    02-6662855 02-6662981 דואר אלקטרוני
    זאבי אביב03-5118121
    המדען הראשי
        דואר אלקטרוני
    זהבי אילנהרכזת פניות הציבור
    פניות הציבור
    1-800-20-11-8002-6662293  
    זוהר חנימנהלת היחידה לתכניות לימודים
    היחידה לתכניות לימודים
    02-6662438   דואר אלקטרוני
    ז'ולטי אבירםסגן המדען הראשי מסחור והשקעות
    המדען הראשי
    02-6662456/4   דואר אלקטרוני
    זועבי ג'מאלמרכז קרן הסיוע לפרויקטים בינ"ל
    מינהל סחר חוץ
    02-6662644   דואר אלקטרוני
    זועבי מוהנדמפקח - בניין
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613763   דואר אלקטרוני
    זיידמן אלינהמנהלת לשכה בכירה
    מחוז ב"ש והדרום
    08-6264761   דואר אלקטרוני
    זילכה דליה מנהלת המחלקה הפדגוגית
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    זליגר מירה מפקחת עבודה אזורית
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6667974   דואר אלקטרוני
    זמיר מיכל ממונה על הדרכה (בפועל)
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-6662186   דואר אלקטרוני
    זפרני איריססגנית מנהל תחום אכיפה מחוזי - חיפה והצפון
    מינהל הסדרה ואכיפה
    04-861386204-8613892דואר אלקטרוני
    זקן דינהמרכזת תוכניתנים
    המעבדה הלאומית לפיזיקה
    02-6303500   דואר אלקטרוני
    זקן נאוההממונה על המחוז
    מחוז ירושלים
    02-666794702-6667900דואר אלקטרוני
    זקן גדעוןממונה אזורי
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-666791502-6667988דואר אלקטרוני
    זריבץ' שי מנהל תחום אירופה
    מינהל סחר חוץ
    02-6662652   דואר אלקטרוני
  • חדד-חביבי פנינה מנהלת לשכת הממונה על התעסוקה
    משנה למנכ"ל והממונה על התעסוקה
    02-666271302-6662169דואר אלקטרוני
    חביה מוטימפקח מרחבי מחוז ת"א והמרכז
    מינהל חירום
    03-734701003-6812319דואר אלקטרוני
    חדאד יצחקמפקחת מתכת/מכונות, פרה-רפואי ומערכות אנרגיה ומים
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    08-6264722   דואר אלקטרוני
    חוג'יראת מחמודמפקח - תחבורה
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347450   דואר אלקטרוני
    חזן יעקבעבודות דפוס
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    חי רעותראש ענף רישוי וגבייה
    מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים
    03-7347705   דואר אלקטרוני
    חי אורלי מרכזת ועדת יבוא
    לשכה משפטית
    02-6662818   דואר אלקטרוני
    חי נימרודי מירןמרכזת תיאום ובקרה - האגף לאכיפה מינהלית ועיצומים כספיים
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734784803-7347848דואר אלקטרוני
    חיון ארזמרכז בכיר אכיפה מינהלית
    מינהל תקינה
    02-666220502-6662943דואר אלקטרוני
    חיימוב אבי מנהל תחום - חוק שעות עבודה ומנוחה
    מינהל הסדרה ואכיפה
     03-7347913/403-7347870דואר אלקטרוני
    חכמון שירלימרכזת בקרה ותשלומים
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    03-7347509   דואר אלקטרוני
    חליוה לאהמנהלת לשכה
    לשכת משנה וממלא מקום מנכ"ל
    02-6662282   דואר אלקטרוני
    חן רימונהמנהלת תחום תקציבים
    תקציבים, תמחיר ופיקוח על המחירים
    02-6662318   דואר אלקטרוני
    חן גליתמנהלת תחום בכיר תקציבים ומידע
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347832   דואר אלקטרוני
    חסון אביהמדען הראשי
    המדען הראשי
    02-6662485/6   דואר אלקטרוני
    חסן אילןמרכז ביקורת
    מינהל תקינה
    03-734741303-7347641דואר אלקטרוני
    חסקי מירהתנאי קבלה, דיפלומות
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    חפץ סימהממונה רישוי יבוא ויצוא
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662424   דואר אלקטרוני
    חפץ שמואל מפקח עבודה אזורי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347038   דואר אלקטרוני
    רשם האגודות השיתופיות מחוז חיפה  
    רשם האגודות השיתופיות
    04-861377602-6793432דואר אלקטרוני
  • טהר טלי ראש ענף רישום ורישוי מהנדסים ואדריכלים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666254002-6662944  
    טויסטר רותמרכזת ארצית תחום מכשירי החייאה במקומות ציבוריים
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347055   דואר אלקטרוני
    טולצ'ינסקי טטיאנה  
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6662763   דואר אלקטרוני
    טומשובר בתיהמשקלות ומידות, מטה
    היחידה למשקלות ומידות
    02-666205102-5370094דואר אלקטרוני
    טומשובר משה סמנכ"ל בכיר תכנון, בקרה ומעקב
    תיאום, בקרה, מעקב ומכרזים
    02-666259902-6662937דואר אלקטרוני
    טורק מריםמרכזת תעשייה
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613786   דואר אלקטרוני
    טייב סמדרניהול פרוייקטים
    המדען הראשי
    02-6662468   דואר אלקטרוני
    טייב אריק ראש תחום רישוי והסמכות
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662975   דואר אלקטרוני
    טיסונה עדימנהלת חטיבת אינטרנט וממשל זמין
    מערכות מידע
    02-6662116   דואר אלקטרוני
    טל דניממונה היטלי סחר
    יחידת היטלי סחר
    02-6662622/1   דואר אלקטרוני
    טל איריסתפעול פרויקטים
    המדען הראשי
    03-5118163   דואר אלקטרוני
    טננבוים נוריתמנהלת תחום בכירה תכנון ותקצוב
    מינהל תקינה
    037347508037347641דואר אלקטרוני
    טפיירו מרבמנהלת תוכניות שת"פ סין
    המדען הראשי
    03-5118169   דואר אלקטרוני
    טפירו פנינהמנהל תחום מעונות יום ומשפחתונים - מחוז חיפה והצפון
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    04-861380104-8613848דואר אלקטרוני
    טרביה- אלקאסם אימאן מרכזת המטה לשילוב האוכלוסייה הערבית בתעסוקה
    המטה לשילוב האוכלוסייה הערבית, הדרוזית והצ'רקסית
    02-666286102-6662169דואר אלקטרוני
  • יחזקאלי איתיכלכלן ראשי -אחראי כלכלה ירוקה
    מרכז ההשקעות
    02-6662839   דואר אלקטרוני
    יפע לאהמרכז חקירות - סחר-פנים - מחירים והגנת הצרכן מחוז חיפה
    מחוז חיפה והצפון
    04-8631055   דואר אלקטרוני
    עו"ד יצחקי שלמה הממונה הראשי על יחסי עבודה
    היחידה ליחסי עבודה
      02-6662971  
    יגן סיגליתמנהלת קרן תמורה
    המדען הראשי
    02-6662452   דואר אלקטרוני
    יהודאי שרית מנהלת תחום - חוק עבודת נשים
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347911/203-7347963דואר אלקטרוני
    ד"ר יודלביץ איתןמנהל קרן BIRD
    המדען הראשי
    03-6470710   דואר אלקטרוני
    יונג יעקבמרכז בכיר - סחר-פנים - מחירים והגנת הצרכן מחוז חיפה
    מחוז חיפה והצפון
    04-8631050   דואר אלקטרוני
    יוסף אורנהרכזת
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    יוסף ארנון מנהל תחום - תקשורת, תכנה, מיכשור וציוד רפואי
    מינהל תעשיות
    02-666245002-6662919דואר אלקטרוני
    יחזקאל אליסקליטת בקשות
    המדען הראשי
    02-6662515   דואר אלקטרוני
    יחזקאל ריקימנהלת תחום אכיפה –עובדים זרים
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734742003-7347274דואר אלקטרוני
    יחזקאל רן מנהל מערך כלי סיוע לתעשייה
    מינהל סחר חוץ
    02-6662631   דואר אלקטרוני
    יעקובוב גלית מנהלת אגף בכיר מעונות יום ומשפחתונים (בהטלת תפקיד)
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
         
    יעקובי גלמנהלת מטה תעסוקת אוכלוסיות ייחודיות (הורים יחידים, 45+ , צעירים בסיכון ויוצאי אתיופיה)
    המטה לשילוב הורים יחידים, יוצאי אתיופיה ואוכלוסיות נוספות
    02-666279602-6662169דואר אלקטרוני
    יפת עדימנהל תחום שיווק בינלאומי לחברות ישראליות
    המטה לקידום השקעות
    02-666263202-6662938דואר אלקטרוני
    יפת רפימפקח - מלונאות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    יצחק שרהמנהלת תחום הסברה והדרכה
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-666266402-6662789דואר אלקטרוני
    יצחק אתי מנהלת לשכת יועצים
    משנה למנכ"ל והממונה על התעסוקה
    02-666353602-6662169דואר אלקטרוני
    יצחק אופירמרכז ביקורת
    מינהל תקינה
    037347503037347641דואר אלקטרוני
    יקוטי אלוף שולמיתמרכזת מחלקת בחינות - הכשרה מקצועית מחוז חיפה והצפון
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613702   דואר אלקטרוני
    יקוטי אלוף שולמיתמרכזת בחינות אזורית
    תחום הבחינות
    04-8613702   דואר אלקטרוני
    יקותיאלי גילהמנהלת תחום מעונות יום ומשפחתונים - באר שבע והדרום
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    08-6264780   דואר אלקטרוני
  • כ"ץ עוזמנהל תחום בכיר מדיניות
    אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6662195   דואר אלקטרוני
    עו"ד כבהא מריםנציבה ארצית
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-666270002-6662789דואר אלקטרוני
    כהן אוהדמנהל מינהל סחר חוץ
    מינהל סחר חוץ
    02-6662673   דואר אלקטרוני
    כהן ליאורהמרכזת בכירה מאגרי מידע, בקרה והתקשרויות
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662268   דואר אלקטרוני
    כהן טרזרכזת מעונות ומשפחתונים
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662824   דואר אלקטרוני
    כהן רחלמרכז תקציבים
    תקציבים, תמחיר ופיקוח על המחירים
    02-6662317   דואר אלקטרוני
    כהן מעיינהתקצוב
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    כהן ורדמזכירת הרשות
    הרשות להשקעות זרות ולשיתוף פעולה תעשייתי (רשפ"ת)
    03-7347513   דואר אלקטרוני
    כהן רן ממונה בטיחות כימיה ונפט
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6663570   דואר אלקטרוני
    כהן רימה מנהלת המעבדה הארצית לגהות תעסוקתית
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347072   דואר אלקטרוני
    כהן שושנה רכזת לשכה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    08-6264713   דואר אלקטרוני
    כהן עזרא מנהל תחום משאבי אנוש קליטה, טיפול ופרישת עובדים, מבנה המשרד ופעילות העובדים
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-6662312   דואר אלקטרוני
    כהן שושנה מרכזת מעקב ובקרה
    מינהל תקינה
    02-666229502-6662943דואר אלקטרוני
    כהן אורלי רכזת לשכה בכירה
    מינהל מחקר וכלכלה
    02-6303541   דואר אלקטרוני
    כהן גילה מנהלת לשכת מנהל מרכז ההשקעות
    מרכז ההשקעות
    02-6662828/7/602-6662905דואר אלקטרוני
    כהן עליזהממונה מל"ח
    מינהל חירום
    02-666252902-6662550דואר אלקטרוני
    כהן שרון מנהלת תחום פניות ותלונות בחוקי עבודה
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347839/49/5003-6828690דואר אלקטרוני
    כהן הללתשלומים
    המדען הראשי
    02-6662462   דואר אלקטרוני
    כהן שלומיתראש ענף הטמעה
    תחום הבחינות
    02-6662451   דואר אלקטרוני
    כהן רינתסגנית מנהל אגף וממונה על הכשרת מבוגרים
    היחידה להכשרת מבוגרים
    ‎02-6662732   דואר אלקטרוני
    כהן דודמרכז בכיר תכנון וארגון
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6662745   דואר אלקטרוני
    כוכבי מלכהמפקחת ארצית צורפות וצילום
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    כספי שושימנהלת משאבי אנוש וכנסים
    המדען הראשי
    03-5118131   דואר אלקטרוני
    כץ משהממונה פיקוח מקצועי פדגוגי
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662750   דואר אלקטרוני
    כרמון שגיתמתאמת קשר
    המדען הראשי
    03-5118173   דואר אלקטרוני
    כרמל מיכלממונה תוכניות הכשרה
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    03-7347219   דואר אלקטרוני
    כתריאלי חנה מנהלת תחום שכר
    כספים וחשבונות
    02-666255302-6662986דואר אלקטרוני
  • לחיאני עופרהיועצת בכירה למנהל מרכז ההשקעות
    מרכז ההשקעות
    02-6662820   דואר אלקטרוני
    ד"ר לרין אמיליהמתנדבת כימאית
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662420   דואר אלקטרוני
    לאוטרשטיין רעיסה מרכזת נושאי קרינה וממונים
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662804   דואר אלקטרוני
    לביא דודימנהל תחום תיקצוב כתבי אישור וסגירת תיקים
    המדען הראשי
    02-6662473   דואר אלקטרוני
    לביא נעהמרכזת בכירה מידע והסברה
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347841   דואר אלקטרוני
    עו"ד לב-רן לביא שירינציבה אזורית מחוז תל אביב והמרכז
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    03-734721403-7347273דואר אלקטרוני
    להב סבן ניצהמרכזת מידע ומעקב (פניות הציבור)
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-6662728   דואר אלקטרוני
    לה-גנק יןמנהל תחום אכיפה פלילית
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347439   דואר אלקטרוני
    לובטון אבימנהל מחלקת שת"פ אסיה
    המדען הראשי
    03-5118197   דואר אלקטרוני
    לובשיס שי יועץ למנכ"ל
    לשכת המנכ"ל
    02-666227202-6662910דואר אלקטרוני
    לוי סוזימנהלת תחום פניות הציבור ויחסי ציבור
    פניות הציבור
    1-800-20-11-8002-6662293  
    לוי מנחםרכז (כללי) פניות הציבור
    פניות הציבור
    1-800-20-11-8002-6662293  
    לוי פיני ראש אגף ביטחון
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-666232902-6662914דואר אלקטרוני
    לוי אלי מנהל עבודת השדה
    מינהל מחקר וכלכלה
    02-6303549   דואר אלקטרוני
    לוי חנהמזכירה בכירה
    היחידה ליחסי עבודה
    03-734707403-7347296  
    לוי שמואלמרכז מל"ח מזון משכ"ל - מחוז ירושלים
    מינהל חירום
    02-6667994 02-6249475דואר אלקטרוני
    לוי טוניבינה עסקית, מאגרי מידע מידענית  וובמאסטר
    המדען הראשי
    03-5118180   דואר אלקטרוני
    לוין ארבלמנהל תחום מימון
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    לוין הלליחידת  מסחור והשקעות
    המדען הראשי
    02-6662431   דואר אלקטרוני
    לוינגר אילנהרכזת לשכת הנהלה
    מא"ה – המחלקה לפיתוח פדגוגי טכנולוגי
    03-734748203-7347631דואר אלקטרוני
    לוינגר יהודה יאירראש ענף בחינות מעשיות
    תחום הבחינות
    02-5680788   דואר אלקטרוני
    לוריא מורמתאמת קשר
    המדען הראשי
    03-5118135   דואר אלקטרוני
    לזנס לידיהסגנית המדען הראשי לתקציב ותפעול
    המדען הראשי
    02-6662465/6   דואר אלקטרוני
    ליברמן מנחםיועץ חוץ - לבדיקת בקשות לפטור בתחום חשמל ואלקט'
    מינהל תקינה
      037347641דואר אלקטרוני
    ליכטמן מיכלראש ענף הכשרה בתעשיה ובניין ארצי
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-6662737   דואר אלקטרוני
    לישנסקי שמעוןראש ענף הכשרה מקצועית
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    03-7347127037347285/4דואר אלקטרוני
    לנג עמיתמנכ"ל
    לשכת המנכ"ל
    02-666227202-6662910דואר אלקטרוני
    לניאדו רוניתרכזת לשכה
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613708   דואר אלקטרוני
    לנקרי אילנהמנהלת מחלקת בחינות
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    לנקרי דקלהמנהלת תחום חלל ותשתיות מחקר
    המדען הראשי
    03-5118191   דואר אלקטרוני
    לנקרי תקוהמרכזת בכירה אמרכלות
    מחוז ב"ש והדרום
    08-6264744   דואר אלקטרוני
    לרנר מירי רכזת לשכה בכירה
    מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים
    03-7347703   דואר אלקטרוני
    לשכת הסמנכ"ל  
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-6662310    
    עו"ד לוי נאווה ממונה אזורית חיפה והצפון​
    היחידה ליחסי עבודה
    04-861378304-8628054דואר אלקטרוני
    ד"ר פושנוי לובה רופאה תעסוקתית ראשית
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662844   דואר אלקטרוני
  • מטה כחול לבן  
    מטה כחול לבן
    ‎02-6662303‏   דואר אלקטרוני
    מזוז עפרהמרכזת אזורי פיתוח ואחראית GIS
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662403   דואר אלקטרוני
    מסלר אדריאנהאדריאנה מסלר מנהלת תחום מל"ח  - ר' הרשות העליונה למזון
    מינהל חירום
    02-666252802-6662483דואר אלקטרוני
    מאור דפנה מנהלת המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות
    המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בעבודה
    02-666258402-5600300דואר אלקטרוני
    מגד שרהרכזת בכירה הנהלת חשבונת
    מא"ה – המחלקה לפיתוח פדגוגי טכנולוגי
    03-734748903-7347632דואר אלקטרוני
    מגידין-לוי דונהרכז בכיר בקרה והערכה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6667957   דואר אלקטרוני
    מדינה אמירהממונה על המחוז
    מחוז ב"ש והדרום
    08-6264761   דואר אלקטרוני
    מוסקוביץ' דרורהממונה עץ ומוצריו, רהיטים נייר ומוצריו, הוצאה לאור ודפוס
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662418   דואר אלקטרוני
    מועטי גבריאלמנהל מרכז הכשרה מקצועית כרמיאל
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613921   דואר אלקטרוני
    מוקד טלאולמוקד המטפל בבקשות ההורים לגבי בחינת זכאותם להשתתפות המדינה בשכר הלימוד
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    12222969    
    מור שריתמנהלת המטה
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    מור ניקולממונה הכשרה והכרה לבתי ספר עסקיים
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-666274102-6662991דואר אלקטרוני
    מור נוריתמרכזת בחינות ארצית
    תחום הבחינות
    02-6662357   דואר אלקטרוני
    מור נועהמפקחת ארצית מטפלות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347476; 03-7347465   דואר אלקטרוני
    מורן תמרסגנית מנהל האגף לאכיפה מינהלית ועיצומים כספיים
    מינהל הסדרה ואכיפה
        דואר אלקטרוני
    מורסיאן שמואלמפקח מרחבי מחוז באר שבע והדרום
    מינהל חירום
    08-626475708-6264758דואר אלקטרוני
    מזרחי רינה רכזת, עדכון אתר
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    מילר חיהסמנכ"לית
    המדען הראשי
    03-5118108   דואר אלקטרוני
    מימון ארזמנהל תחום בכיר חקירות ואכיפה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662805   דואר אלקטרוני
    מימון מזלמרכזת תעשייה
    מחוז ת"א והמרכז
    03-7347203/5/2    
    מינהל הסדרה ואכיפה מזכירותמזכירות המינהל
    מינהל הסדרה ואכיפה
    02-666235502-6662603דואר אלקטרוני
    מישלי חןמתאמת קשר
    המדען הראשי
    03-5118176   דואר אלקטרוני
    מישקובסקי מירי יישומים
    מערכות מידע
    02-6662134   דואר אלקטרוני
    מלאכי רביב מנהל תחום - כח אדם בשעת חירום
    מינהל חירום
    03-734756103-5613248דואר אלקטרוני
    מלול אתירכזת (תקציבים) הכשרה מקצועית, הכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-8613750   דואר אלקטרוני
    מלכה ורדהממונה צהרונים ארצית
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662802   דואר אלקטרוני
    מלכיאן אילנית מרכזת מעקב ובקרה
    מינהל תקינה
    03-734750003-7347641דואר אלקטרוני
    מלמד אורהרכזת בכירה מינהלית
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6667901   דואר אלקטרוני
    מלמוד נילימפקחת ארצית גננות נוי
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347470   דואר אלקטרוני
    מנדלבליט נילימנהלת  מחלקה  ננוטכנולוגיה
    המדען הראשי
    03-5118120   דואר אלקטרוני
    מנחם יחזקאלי סגן מנהל מינהל לאזורי פיתוח
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662402   דואר אלקטרוני
    מסראווה פריאלמפקחת - עיצוב שיער
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    מעיין איריסהממונה על זכויות עובדים זרים
    הממונה על זכויות עובדים זרים בעבודה
    03-734723003-7347269דואר אלקטרוני
    מקובר רבקה מנהלת אגף ההסדרה
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734791603-7347870דואר אלקטרוני
    מרבנט יוסי יחידת חקירות - ראש תחום חקירות ותאונות
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    04-8613730   דואר אלקטרוני
    מרדכי שמואלמנהל המינהל והמפקח על היהלומים
    מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים
    03-7347701   דואר אלקטרוני
    מרון אתימפקחת פדגוגית (כולל), עלייה וקליטה-מכינות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347471   דואר אלקטרוני
    מרקוביץ' מוטימפקח ארצי מתכת/מכונות, פרה-רפואי ומערכות אנרגיה ומים
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    משולם טלעוזרת מנהל
    המדען הראשי
    03-5118114   דואר אלקטרוני
    רשם האגודות השיתופיות המשרד הראשי (ירושלים)  
    רשם האגודות השיתופיות
    02-568070002-6793432דואר אלקטרוני
  • גויטע טל נציג רשפ"ת צפון אמריקה
    הרשות להשקעות זרות ולשיתוף פעולה תעשייתי (רשפ"ת)
    1-646-779-6842+   דואר אלקטרוני
  • אלימלך מריםרכזת תעשייה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6667650   דואר אלקטרוני
  • נאטור ראסםאחראי תחום תעשייה למגזר המיעוטים
    לשכת משנה וממלא מקום מנכ"ל
    02-666223802-6662976דואר אלקטרוני
    נאמן נועהעוזרת ראשית
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-66670102-6662789דואר אלקטרוני
    נגדאי לובהמפקחת ארצית עיצוב שיער, קוסמטיקה, איפור
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662040   דואר אלקטרוני
    נגר דוד מנהל תחום כלים טעוני בדיקה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    ‎02-6662806   דואר אלקטרוני
    נוב רותימפקחת - מטפלות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    נודלמן אינסה רכזת לשכה בכירה - אגף ההסדרה
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734791603-7347870דואר אלקטרוני
    נוימן צפרירייעוץ משפטי
    המדען הראשי
    02-6662233   דואר אלקטרוני
    נונברג לילי בטיחות במתקני ספורט - מזכירות
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662223   דואר אלקטרוני
    נוריאל אודליה רכזת האגף לאכיפה מינהלית ועיצומים כספיים
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734784403-6828690דואר אלקטרוני
    נזרי שלמיכלכלן
    המדען הראשי
    03-51181148   דואר אלקטרוני
    עו"ד נחול מיראלעוזרת ראשית, מחוז תל אביב והמרכז
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    03-734723703-7347273דואר אלקטרוני
    נחמיאס אביתקצוב החלטות הועדות
    המדען הראשי
    02-6662459   דואר אלקטרוני
    נחמיאס-רץ תמיסגנית מנהלת תחום בחינות
    תחום הבחינות
    02-6662357   דואר אלקטרוני
    נחמיה ליטלממונה קידום נשים פיתוח כישורי עבודה ומנהלת פרוייקט השוברים
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-6662766   דואר אלקטרוני
    ניימן לודמילה מנהלת תחום בכירה כימיה ואיכות הסביבה
    מינהל תקינה
    02-6662298 02-6662943דואר אלקטרוני
    ניסימיאן ניסןמפקח מתכת-מכונות, פרה-רפואי ומערכות אנרגיה ומים
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662724   דואר אלקטרוני
    נעמד דניאלמרכז תעשייה
    מחוז ת"א והמרכז
    03-7347203/5/2    
    נקש אברהםמרכז תכניות לימודים
    היחידה לתכניות לימודים
    02-6662723   דואר אלקטרוני
    עזרא נסיהמרכז תאום ובקרה
    אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6663538   דואר אלקטרוני
    רשם האגודות השיתופיות מחוז נהריה  
    רשם האגודות השיתופיות
    04-861384202-6793432דואר אלקטרוני
    רשם האגודות השיתופיות הצטרפות לרשימת תפוצה  
    רשם האגודות השיתופיות
    02-5680700   דואר אלקטרוני
  • רשם האגודות השיתופיות מחוז נצרת  
    רשם האגודות השיתופיות
    04-8613806​02-6793432דואר אלקטרוני
  • סולומון שרהמנהלת תחום פיתוח התעשייה והקצאת קרקע מחוז חיפה והצפון
    מינהל אזורי תעשייה
    04-861379304-8613849דואר אלקטרוני
    סגל טליסגנית מנהל
    המדען הראשי
    03-5165210   דואר אלקטרוני
    סגל אסתרסגן ממונה אזורי הכשרת מבוגרים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    03-7347135   דואר אלקטרוני
    סואלחה ויסאםמפקח פדגוגי-כולל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613765   דואר אלקטרוני
    סובוביץ אוריראש מטה
    המדען הראשי
    02-6662480   דואר אלקטרוני
    סוויד קובימנהל תחום אכיפה מחוזי - ת"א והמרכז
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734717203-6828677דואר אלקטרוני
    סויסה רויטלמנהלת מחלקת סגירת תיקים
    המדען הראשי
    02-6662470   דואר אלקטרוני
    סולומון שרהמנהלת תחום
    מחוז חיפה והצפון
    04-861379304-8613849דואר אלקטרוני
    סולימני יפה מנהלת מינהל הסדרה ואכיפה
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347855/02-6662351    
    סופר דנה רכזת בכירה רישוי חשמלאים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666203002-6243042  
    סופרון אלכסנדרמפקח - מלונאות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    סחרוביץ טניה מזכירה
    המדען הראשי
    03-5118107   דואר אלקטרוני
    סטרכילביץ אבינועםייעוץ והדרכה
    המדען הראשי
    03-5165209   דואר אלקטרוני
    סיטבון עופרמרכז תקצוב ובקרה
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    03-7347507   דואר אלקטרוני
    סלומון צביה מנהלת תחום כספים
    כספים וחשבונות
    02-666251802-6662989דואר אלקטרוני
    סלומון נחוםמפקח - מינהל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    סלזניוב יוליהמנהלת תקציב ובקרה
    המדען הראשי
    02-6662441   דואר אלקטרוני
    סלימן באסםמנהל מרכז הכשרה מקצועת תמרה
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613951   דואר אלקטרוני
    סספורטס אתימרכזת בתי ספר עסקיים ופיקדון לחיילים משוחררים
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-666272702-6662991דואר אלקטרוני
    סעדה מריאןסטודנט משנה למנכ"ל
    לשכת משנה וממלא מקום מנכ"ל
    02-6662216    
    ספיבק יבגני מפקח עבודה אזורי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    08-6264718   דואר אלקטרוני
    ספיטקובסקי זואיה סגנית מנהלת המעבדה הארצית לגהות תעסוקתית
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347068   דואר אלקטרוני
    ספרו מיכאל מפקח עבודה אזורי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347040   דואר אלקטרוני
    סרפיאן רוןכלכלן
    המדען הראשי
    03-5118193   דואר אלקטרוני
    סרפרז גילהתכניות לימודים
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
  • אהרונוביץ' חייםמנהל תחום רשפ"ת צפון אמריקה
    הרשות להשקעות זרות ולשיתוף פעולה תעשייתי (רשפ"ת)
    1-646-779-6841++1 212 499 5745דואר אלקטרוני
    לב סלעיתתקשורת שיווקית
    המדען הראשי
    03-5118127   דואר אלקטרוני
    עדן איריסמרכזת הנחייה והשתלמות
    מא"ה – המחלקה לפיתוח פדגוגי טכנולוגי
    03-734748503-7347633דואר אלקטרוני
    עובדיה ורד רכזת לשכה בכירה
    היחידה ליחסי עבודה
      02-6662971  
    עוקבי יואבמפקח ארצי מינהל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613926   דואר אלקטרוני
    עטאר נבילמ"מ מפקח ארצי חשמל ואלקטרוניקה
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613769   דואר אלקטרוני
    עטיא איטהסגן מנהלת אגף בכיר מעונות ומשפחתונים לגיל הרך
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
         
    עמרם צילההנהלת חשבונות, חשבת שכר
    המדען הראשי
    03-5118104   דואר אלקטרוני
    עמרני אבנרמרכז בכיר סקרים,מחקרים ופירסומים
    היחידה ליחסי עבודה
      02-6662971  
    עמרני נטלירכזת לשכה ב'
    היחידה ליחסי עבודה
      03-7347399  
    עסיס יפה מרכזת בכירה התקשרויות ומכרזים
    תיאום, בקרה, מעקב ומכרזים
    02-666218802-6662937דואר אלקטרוני
    ערד רןתכניות דו־לאומיות- מנהל – צפון ומערב  אירופה ויורוסטארס
    המדען הראשי
    03-5118152   דואר אלקטרוני
    עשוש לימורמזכירה
    המדען הראשי
    03-5118110   דואר אלקטרוני
  • פרבמן אריאלמטמיע GIS ופיתוח מערכת ניהול הקצאות קרקע
    מינהל אזורי תעשייה
        דואר אלקטרוני
    ד"ר פופוב אולגמרכז מדידות (תחום חשמל)
    המעבדה הלאומית לפיזיקה
    02-6303513   דואר אלקטרוני
    היחידה ליחסי עבודה פניות הציבור מספר חינם
    היחידה ליחסי עבודה
    1-800-800-39002-6662971  
    מוגדסי פנינהמרכז בכיר תחום מחשבים ותוכנה
    המדען הראשי
    02-6662496   דואר אלקטרוני
    עו"ד פרגמנט ליליאןהממונה אזורית על יחסי עבודה
    היחידה ליחסי עבודה
    03-734707503-7347296דואר אלקטרוני
    מהנדס פולאק ולדימירממונה טכני, אחראי על אישורי דגם
    היחידה למשקלות ומידות
    02-666205202-5370094דואר אלקטרוני
    פולצ'ק אברימנהל תחום פדגוגיה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-666272502-6794335דואר אלקטרוני
    פולק אדיתמפקחת ארצית גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרי אינטרנט
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347472   דואר אלקטרוני
    פור שמואלמפקח ארצי מקצועות המחשב
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662800   דואר אלקטרוני
    פורגס חגימנהל תחום מטה מעונות יום (בהטלת תפקיד)
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662320   דואר אלקטרוני
    פורזיקי מרק מנהל תחום תעשיות קלות
    מינהל תעשיות
    02-666252702-6662932דואר אלקטרוני
    פורמן ולריה מתאמת קשר
    המדען הראשי
    03-5118196   דואר אלקטרוני
    פורר עופרמנהל תחום אמריקה
    מינהל סחר חוץ
    02-6662635   דואר אלקטרוני
    פורת ניצהמזכירה
    המדען הראשי
    03-5118122   דואר אלקטרוני
    פז דנהבודקת חיצונית, המדען הראש
    המדען הראשי
    02-6662453   דואר אלקטרוני
    פיאמנטה סימה רכזת לשכה בכירה
    תיאום, בקרה, מעקב ומכרזים
    02-666260002-6662937דואר אלקטרוני
    פידל רחלמנהל תחום מעונות יום ומשפחתונים - תל אביב והמרכז
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    03-7347153   דואר אלקטרוני
    פיין רמונהבחינות ותשלומים
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    פינחס בריסגן מפקח עבודה איזורי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    04-8613725   דואר אלקטרוני
    פינק מיכלסמנכ"ל אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6662786   דואר אלקטרוני
    פינק מיכל מרכזת בקרה ותפוקות, מערכות מינהל ורשומות
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-6662786   דואר אלקטרוני
    פינקלשטיין אהובהרכזת לשכה בכירה
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662320   דואר אלקטרוני
    פישר רועיסמנכ״ל למינהל ומשאבי אנוש
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-6662668   דואר אלקטרוני
    פישר יעקבמנכ"ל תנופה
    המדען הראשי
    03-5165044   דואר אלקטרוני
    פלד אילןמנהל תוכנית מגנ"ט
    המדען הראשי
    03-5118110   דואר אלקטרוני
    פסח ראובן כלכלן
    מינהל מחקר וכלכלה
    02-630355202-6303560דואר אלקטרוני
    פפרמן בני מנהל
    מינהל מחקר וכלכלה
    02-6303540/1   דואר אלקטרוני
    עו"ד פראג פיראסעוזר ראשי, נציבות חיפה והצפון
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    04-861390104-8613904דואר אלקטרוני
    פרזרוביץ' שרהסגנית מנהל האגף ומנהלת תחום בכיר תכנון וארגון
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6662761   דואר אלקטרוני
    פרידגוט נפתלי יועץ חיצוני WTO-TBT
    מינהל תקינה
    03-734750103-7347641דואר אלקטרוני
    פרידגוט יעל יועצת חיצוני WTO-TBT
    מינהל תקינה
    03-734750103-7347641דואר אלקטרוני
    פריצקר מיכאלמרכז בכיר ביקורת נמלים
    מינהל תקינה
    037347499037347641דואר אלקטרוני
    פרסקי יעלרפרנטית להליכים תחרותיים
    המדען הראשי
    03-5118130   דואר אלקטרוני
    פרץ עודדמנהל תחום אכיפה מחוזי - ב"ש והדרום
    מינהל הסדרה ואכיפה
    08-626405208-6264060דואר אלקטרוני
  • צ'אפ דנהכלכלנית
    המדען הראשי
        דואר אלקטרוני
    צ'בוטרו לבנה כח אדם קנוי
    מערכות מידע
    03-7347304   דואר אלקטרוני
    צבח לאה רכש ולוגיסטיקה
    מערכות מידע
    02-6662121   דואר אלקטרוני
    צחי שירהתשלומים
    המדען הראשי
    02-6662458   דואר אלקטרוני
    צייזלר אנדריימנהל/ת תחום פרוייקטים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6663727   דואר אלקטרוני
    ציקנובסקי יבגנימרכז בכיר אכיפה פלילית
    מינהל תקינה
    037347412037347634דואר אלקטרוני
    צירולניק יבגניה מנהלת תחום בחינת תקנים ואישורם
    מינהל תקינה
    03-7347498037347641דואר אלקטרוני
    צלניק טלימנהלת המחלקה לימודי תעודה והשתלמויות
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    צ'סטר מאורמדיניות ומימון מו"פ
    המדען הראשי
    03-51181148   דואר אלקטרוני
    צרפתי לימור רכזת לשכה
    המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בעבודה
    02-666250102-5600300דואר אלקטרוני
    צרפתי דבורה ממונה טקסטיל והלבשה
    מינהל תעשיות
    02-666250702-6662932דואר אלקטרוני
    צרפתי מרצדסיועצת למשנה מנכ"ל
    לשכת משנה וממלא מקום מנכ"ל
    02-666228002-6662976דואר אלקטרוני
    צרפתי יגאלמנהל מינהל אזורי פיתוח
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662411   דואר אלקטרוני
    צשניבסקי דליהרכזת בכירה בקרה ומעקב - נוער, הכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-8613759   דואר אלקטרוני
  • קדם מכלוף מיכלמנהל תחום מעונות יום ומשפתונים - מחוז ירושלים
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6667925   דואר אלקטרוני
    קווה שירהדוברת המשרד
    דוברות
    02-6662301   דואר אלקטרוני
    קויתי רןמנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    קופפר חנהמנהלת תחום מחקר
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-666252202-6662789דואר אלקטרוני
    קורלנד מזלמרכז מל"ח מזון ומשכ"ל מחוז תל אביב והמרכז
    מינהל חירום
    03-7347005 03-7347005דואר אלקטרוני
    קורן ענת מרכזת תיאום ובקרה - האגף לאכיפה פלילית
    מינהל הסדרה ואכיפה
     03-7347434 03-7347645דואר אלקטרוני
    קורניאול אילהמנהלת  מחלקה  בריאות, מזון, ביוטכנולוגיה, איכות סביבה ואנרגיה
    המדען הראשי
    03-5118119   דואר אלקטרוני
    קורץ גדימפקח - קירור ומיזוג אוויר
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    קידר-פריזן מאיהמנהלת תחום ביטחון המולדת
    המדען הראשי
    03-5118167   דואר אלקטרוני
    קינן דבמנהל תחום אכיפה מחוזי - ירושלים
    מינהל הסדרה ואכיפה
    02-501820002-6240471דואר אלקטרוני
    קינן גילעם מנהל תחום השקעות (מדעי החיים)
    המטה לקידום השקעות
    02-666243302-6662938דואר אלקטרוני
    קלאינברג שליתשלומים ודיווחים
    המדען הראשי
    03-5165213   דואר אלקטרוני
    קלדרון סימה רכזת לשכה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6667973   דואר אלקטרוני
    קלדרון מלי רכזת לשכה בכירה
    לשכה משפטית
    02-6662207    
    קלסקין ענתתפעול פרויקטים
    המדען הראשי
    03-5118164   דואר אלקטרוני
    עו"ד קמחי יצחקהמפקח על המשקולות, מידות וסטנדרטים
    היחידה למשקלות ומידות
    02-666205002-5370094דואר אלקטרוני
    קמחי מירברכזת לשכה
    היחידה להכשרת נוער
      02-6662744דואר אלקטרוני
    קנדרו הילהרכזת הכשרת נוער, הכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-8613744   דואר אלקטרוני
    קניאל כפיר מתאם החלטות ממשלה
    אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6662742    
    קפלן גיאמנהל המחלקה לתכנון, תקצוב ובקרה
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    קראמן תאופיקמפקח - מינהל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613774   דואר אלקטרוני
    קרויטורו הדסמנהלת תכניות הודו ויפן
    המדען הראשי
    03-5118117   דואר אלקטרוני
    קריל אביגדורמפקח ארצי מקצועות היהדות ומרכז פעולות הנוער
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    03-7347138   דואר אלקטרוני
  • ראובינוף אתימנהלת לשכה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662411   דואר אלקטרוני
    רגב דוד אבטחת מידע
    מערכות מידע
    03-7347343   דואר אלקטרוני
    רובינשטיין נטלימנהלת תחום בכירה הנדסת מכונות
    מינהל תקינה
    03-734749603-7347641דואר אלקטרוני
    רוזנברג צלליתמנהלת גיוס והשמה
    המדען הראשי
    03-5118102   דואר אלקטרוני
    רוזנצוויג צביקהמנהל מערך הולת"ם
    מינהל חירום
    03-734755603-5613428  
    רום-ורמן לאה מרכזת בכירה הכשרות בבטיחות
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662288   דואר אלקטרוני
    רון ישראלמנהל תחום אכיפה מינהלית
    מינהל תקינה
    02-666259302-6662943דואר אלקטרוני
    רונן איתןיועץ חוץ - לבדיקת בקשות לפטור בתחום חשמל ואלקט'
    מינהל תקינה
      037347641דואר אלקטרוני
    רוס הווארד סגן מנהל ומרכז תחום מחקר כלכלי
    מינהל מחקר וכלכלה
    02-6303548   דואר אלקטרוני
    רוסו משהמפקח - רכב
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613479   דואר אלקטרוני
    רחימה דוריתראש ענף מעקב ובקרה הכשרת נוער ומבוגרים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6667939   דואר אלקטרוני
    רחמינוב צלילמרכזת בכירה ארגון ועיצוב תכניות לימודים
    היחידה לתכניות לימודים
    02-666235902-6794335דואר אלקטרוני
    רייכמן מורןמנהל מטה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6662767   דואר אלקטרוני
    רייספלד מיכלמנהלת שיווק והנגשה
    המדען הראשי
    03-5118198   דואר אלקטרוני
    ריף אלכס יועצת
    משנה למנכ"ל והממונה על התעסוקה
    02-666269002-6662169דואר אלקטרוני
    רמות תכלתמנהלת המטה
    משנה למנכ"ל והממונה על התעסוקה
    02-666353402-6662169דואר אלקטרוני
    רענן נועם ראש תחום מחקר ומידע
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662808   דואר אלקטרוני
    רפואה שירלימנהלת קרן SIIRD (סינגפור)
    המדען הראשי
    03-5118170   דואר אלקטרוני
  • שאקי גילמנהל תחום בכיר אנרגיה וקלינטק
    המדען הראשי
    03-5118142   דואר אלקטרוני
    שבו אריאלהעוזרת סגנית המדען
    המדען הראשי
    02-6662466   דואר אלקטרוני
    שביט אבייועץ חיצוני לתחום הסייבר / HLS
    המדען הראשי
    03-6358035   דואר אלקטרוני
    שבת דבורהמנהלת קרן KORIL (קוריאה)
    המדען הראשי
    03-5118183   דואר אלקטרוני
    שדמי אבנריועץ חיצוני - ראש תחום תעשיה מסורתית
    המדען הראשי
    054-6604242   דואר אלקטרוני
    שוורצברג לריסה מרכזת תקינה בכירה
    מינהל תקינה
    02-666229702-6662943דואר אלקטרוני
    שולמן ענת ראש תחום גיהות תעסוקתית
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347067   דואר אלקטרוני
    שור אתימנהלת לשכה - תחום פדגוגיה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    ‎02-6662721   דואר אלקטרוני
    שושן אליזבטמרכזת תקציבים להכשרת מבוגרים, נוער ומרכזי הכשרה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6667959   דואר אלקטרוני
    שושנה איתמרסגן החשב
    כספים וחשבונות
        דואר אלקטרוני
    שושני הילה מנהל תחום בכיר תקצוב ובקרה
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662769   דואר אלקטרוני
    שחם ליאת מנהלת תחום אסיה פסיפיק ואפריקה
    מינהל סחר חוץ
    02-6662630   דואר אלקטרוני
    שחר סימהרכזת רישוי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662254   דואר אלקטרוני
    עו"ד שטה עדןעוזרת ראשית, נציבות ארצית
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-666277802-6662789דואר אלקטרוני
    שטיין אוריסגן הממונה – מחוז ת"א
    מחוז ת"א והמרכז
    03-734722003-7347290דואר אלקטרוני
    שטיינברג יוסיחשב משרד הכלכלה
    כספים וחשבונות
    02-666256002-6662934 דואר אלקטרוני
    שטיינמיץ דודמנהל אגף בכיר תקציבים, תמחיר ופיקוח על המחירים
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-666229202-6662291  
    שטיינר שריתמנהלת מחלקת סקרים ומחקרים ורשמת מורשי נגישות מתו"ס
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
        דואר אלקטרוני
    שטרית אשר סגן בכיר מנהל מרכז ההשקעות ומנהל מסלול תעסוקה
    מרכז ההשקעות
    02-666223602-6662978דואר אלקטרוני
    שטרנברג סבין רכזת לשכה
    דוברות
    02-666230202-6662923דואר אלקטרוני
    שי מרינהרכזת פניות הציבור
    דוברות
    1-800-20-11-8002-6662293  
    שי ליהמנהלת תחום חשבונאות ודיווח
    כספים וחשבונות
    02-666257202-6662988דואר אלקטרוני
    שידלובסקי סיגלסגנית המנהל וסגנית מפקח
    מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים
    03-7347702   דואר אלקטרוני
    שיינקמן ציפיהממונה על המחוז
    מחוז ת"א והמרכז
    03-734722203-7347290דואר אלקטרוני
    שירמן אולגה רכזת לשכת רישום ורישוי מהנדסים ואדריכלים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666254002-6662944  
    שירן יאיר מנהל מינהל תעשיות
    מינהל תעשיות
    02-666239102-6662919דואר אלקטרוני
    שירץ אלהראש ענף הבחינות
    תחום הבחינות
    03-7347000 שלוחה 2   דואר אלקטרוני
    עו"ד שלום ג'נטנציבה אזורית מחוז ירושלים והדרום
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-666278002-6303562דואר אלקטרוני
    שמאי ישראלממונה על תוכניות שת"פ עם אירופה
    המדען הראשי
    03-5118100   דואר אלקטרוני
    שמואל אלי ראש תחום בטיחות תעשייה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662871   דואר אלקטרוני
    שמואל דודי תשתיות וטכנולוגיות
    מערכות מידע
    03-7347333   דואר אלקטרוני
    שמואלי מירימנהלת תחום תכנון
    אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6662413   דואר אלקטרוני
    שמחוני דודסגן ממונה על המחוז
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613710   דואר אלקטרוני
    שמע סימהרכזת לשכה בכירה
    המדען הראשי
    02-6662485   דואר אלקטרוני
    שמעיה גאולהרע"ן מל"ח מזון ומשכ"ל מחוז חיפה והצפון
    מינהל חירום
    04-8631021 04-8631022דואר אלקטרוני
    שמריהו מרגליתרכז בכיר פרסומים
    דוברות
    02-666230602-6662923דואר אלקטרוני
    רו"ח שני רוניתמנהלת תחום ביקורת וביצוע השקעות
    מרכז ההשקעות
    02-6662841 02-6662904דואר אלקטרוני
    שניצר רוני כלכלנית
    משנה למנכ"ל והממונה על התעסוקה
    02-666257902-6662169דואר אלקטרוני
    שניצר קלרהמפקחת - מינהל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662753   דואר אלקטרוני
    שנקרמן יעלIDEALIST
    המדען הראשי
    03-5118158   דואר אלקטרוני
    שנרך צחיסגן המדען הראשי לטכנולוגיה
    המדען הראשי
    02-6662490/85   דואר אלקטרוני
    שעשוע גליתרע"נ מעקב ובקרה תביעה פלילית
    לשכה משפטית
    03-7347091    
    שפירא ברוך מרכז מידע
    מערכות מידע
    02-6662138    
    שפירא עדנהרכזת בכירה השתלמויות
    מא"ה – המחלקה לפיתוח פדגוגי טכנולוגי
    03-734748603-7347634דואר אלקטרוני
    שקד שלמהמפקח ארצי - ענף רכב
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347460   דואר אלקטרוני
    שקד הודיהמתמחה
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    03-734721503-7347273דואר אלקטרוני
    שקור סוהירמנהלת תחום בכירה רישוי ואכיפה
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    03-7347495   דואר אלקטרוני
    שקורי אילנה מכרזים ומחשוב
    מערכות מידע
    03-7347344   דואר אלקטרוני
    שקלים אתיהתאמות בבחינות
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    שרביט יוסיעורך תכניות לימוד
    היחידה לתכניות לימודים
    02-6662487, 02-568072402-6794335דואר אלקטרוני
    שרטר ירון מנהל תחום WTO 
    מינהל סחר חוץ
    02-6662389   דואר אלקטרוני
    שריקי שרוןמרכזת רישום מהנדסים ואדריכלים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666254002-6662944דואר אלקטרוני
    שרם ציפורה מרכזת רישוי והיתרים
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662809   דואר אלקטרוני
    ששון ציונהרכזת לשכה בכירה
    תקציבים, תמחיר ופיקוח על המחירים
    02-6662291   דואר אלקטרוני
    ששון שאול מנהל תחום: מנועים חשמליים, מזגנים ומוצרי חשמל, מכונות דפוס, ציוד התראה ואבטחה, הרכבות אלקטרוניות, ציוד בקרה ובדיקה.
    מינהל תעשיות
    02-666239802-6662919דואר אלקטרוני
  • תורגמן ליזהמרכזת הקצאות קרקע ותעשייה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662831   דואר אלקטרוני
    תורג'מן בת שבעמרכז יחסי ציבור
    דוברות
    02-666230502-6662923דואר אלקטרוני
    תמיר אלי​מרכז מל"ח מזון ומשכ"ל מרכז מחוז חיפה
    מינהל חירום
    04-8631020 04-8631022דואר אלקטרוני