משרד הכלכלה והתעשייה

פניות הציבור
 
 

כלים ומאגרי מידע

 

 כתובות וטלפונים

 
 
 
 
 
select
select
 
 
 
 
שםמטהתפקידמטהשם היחידה   טלפוןמטהפקסמטהיצירת קשר  
  • רגפורקר סיגלית רכזת מחוז דרום
    מינהל אזורי תעשייה
    08-6264735    
  • זאבי אביב  
    המדען הראשי
    03-71579790   דואר אלקטרוני
  • אלהב נאוהמנהלת תחום – אזורי תעשייה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662340   דואר אלקטרוני
    ד"ר אסף דודמנהל תחום סביבה בתעשייה
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662374   דואר אלקטרוני
    אבגי חייםסגן מנהל מחוז ירושלים
    מחוז ירושלים
    02-6667930 02-6667900דואר אלקטרוני
    אבגנים מיכל מנהלת אגף א' רישום ורישוי עיסוקים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666233402-6662944  
    אבוחצירה יונתןרשם ההנדסאים והטכנאים המוסמכים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    03-7347535   דואר אלקטרוני
    אבוטבול דפנהמרכזת בכירה רישום הנדסאים וטכנאים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    03-7347535   דואר אלקטרוני
    אבוקרט חנהאחראית מידות קיבול, תחנות דלק, מאזני גשר ותלונות הציבור
    היחידה למשקלות ומידות
    02-6662053/6002-6662053דואר אלקטרוני
    אבותאיה פרידמפקח ארצי תחבורה
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613739   דואר אלקטרוני
    אביגל זכריהממונה על הכשרה בתעשייה ובניין ואוכלוסיות מיוחדות
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-666273902-6662962דואר אלקטרוני
    אבידן מיכלרכזת לשכה ב
    דוברות
    02-666230302-6662923  
    אביטל מלכהמנהלת תחום בחינות
    תחום הבחינות
    02-6662357   דואר אלקטרוני
    אביטל חיראש תחום חומרים, ייצור ותהליכים
    המדען הראשי
    03-5118181   דואר אלקטרוני
    אביסרור שלומימנהל תחום ביקורת
    מינהל תקינה
    03-734750803-7347641דואר אלקטרוני
    אבישר אליהומנהל לענייני חשמל ורשם מהנדסים ואדריכלים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666203002-6243042  
    אבלסון לסמנהל תכניות צפון אמריקה
    המדען הראשי
    03-5118139   דואר אלקטרוני
    אבן הדסרכזת פיקוח
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    אבני איריתמפקחת ארצית
    מינהל חירום
    03-734756003-5613248דואר אלקטרוני
    אבני לירון מנהלת תחום רישוי קבלני כח אדם, שירותים ולשכות פרטיות
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347946/703-7347868 דואר אלקטרוני
    אבראהים ריאדממונה על המחוז
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613709   דואר אלקטרוני
    אברג'יל כגן הילהממונה רישוי חשמלאים ומורשי נגישות השירות
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666203002-6243042​דואר אלקטרוני
    אברהמי משה  
    המדען הראשי
    03-5118105   דואר אלקטרוני
    אברמוב שרית רכזת לשכה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347041   דואר אלקטרוני
    אדוארדס ורדהראש המינהל ומפקחת עבודה ראשית
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662811   דואר אלקטרוני
    אהרון שניסטודנטית מחלקת מסלולי תעסוקה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662833   דואר אלקטרוני
    אהרון אהרוןמנכ"ל
    המדען הראשי
    03-7157905   דואר אלקטרוני
    מר אהרונוביץ' חייםמנהל תחום רשפ"ת צפון אמריקה
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    +1 646 779 6841   דואר אלקטרוני
    אהרוני עמירםמפקח - חשמל ומיזוג אויר לרכב
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347452   דואר אלקטרוני
    אהרוני דיקלהסטודנטית מסלולים ירוקים
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662873   דואר אלקטרוני
    אוזנה תהילה מרכזת לשכת הממונה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6667944   דואר אלקטרוני
    אוחנה אוסטר יפית מנהלת לשכה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662811   דואר אלקטרוני
    אוסי ניריתמנהלת משרד
    המדען הראשי
    03-5118122   דואר אלקטרוני
    אורן בר קאריןמזכירת מנכ"ל
    המדען הראשי
    03-7157905   דואר אלקטרוני
    אזולאי אשרמפקח מרחבי מחוז ירושלים
    מינהל חירום
    02-666798002-6249475דואר אלקטרוני
    אזולאי אשרמרכז ולת"ם
    מחוז ירושלים
    02-6667980 02-6249475דואר אלקטרוני
    אחרק משהתחום מודיעין
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734783402-6662014דואר אלקטרוני
    מר אחרק צלילמנהל תחום השקעות- תעופה ומתכת
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    02-6662608   דואר אלקטרוני
    אטיאס רחלמזכירה בכירה
    היחידה ליחסי עבודה
      04-8628054  
    אטיאס אורןכלכלן תשלומים
    המדען הראשי
    03-7157952   דואר אלקטרוני
    גב' אטינג שירה עמיתת מילקן
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
        דואר אלקטרוני
    ​גב' איגר זיוה​מנהלת הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    ​02-6662410   דואר אלקטרוני
    איוב ויסאםמפקח - רכב
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8619305   דואר אלקטרוני
    אייל שולימנהל אגף (בכיר) הכשרה מקצועית ופיתוח כח-אדם
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-666275902-6662966דואר אלקטרוני
    אייל בר דוד אלה מנהלת המטה לשילוב האוכלוסיה הערבית בתעסוקה
    המטה לשילוב האוכלוסייה הערבית, הדרוזית והצ'רקסית
    02-666270202-6662169דואר אלקטרוני
    איילון קובו אסתימרכזת בכירה מדיניות והסכמי סחר
    מינהל סחר חוץ
    02-6662642   דואר אלקטרוני
    אילוז לאהמרכזת תמיכות
    02-666277102-6662937דואר אלקטרוני
    אילני אלדדמנמ"ר
    המדען הראשי
    03-5118195   דואר אלקטרוני
    איפרגן תאירמנהלת מה"ט
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
    03-5617521   דואר אלקטרוני
    איצ'ר אוריתמנהלת לשכת מנהל הסוכנות
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    אלדן אניהמנהלת זירת הזנק
    המדען הראשי
    03-5118127   דואר אלקטרוני
    אלון אלימפקח - חשמל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662037   דואר אלקטרוני
    אלון אילניתמנהל התקשרויות
    המדען הראשי
    03-715793503-5100155דואר אלקטרוני
    אלוני אריאלמתמחה
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-6662367; 02-630355702-6303562דואר אלקטרוני
    אלון-פרל יפעת מנהלת תחום הסכמים בילטראליים
    מינהל סחר חוץ
    02-6662687   דואר אלקטרוני
    אליאסי ענבר מרכזת בכירה פיקוח צהרונים - ארצי
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662863   דואר אלקטרוני
    אלימלך שלומימחשוב
    המדען הראשי
    03-5118138   דואר אלקטרוני
    מר אליעזר איילמנהל אגף אסטרטגיה ושיווק
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    02-6662433   דואר אלקטרוני
    אלמלם יוסימפקח - מתכת, פרה-רפואי ומערכות אנרגיה ומים
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613932   דואר אלקטרוני
    אלפונד אולגהתקצוב ובקרה
    מערכות מידע
    03-7347307   דואר אלקטרוני
    אלפי נרקיסרכזת לשכה בכירה
    לשכת המנכ"ל
    02-666227102-6662910דואר אלקטרוני
    אלפסי אביביתפרוייקטי גמר
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    אלקובי חני מרכזת קרן הודו-סין
    מינהל סחר חוץ
    02-6662665   דואר אלקטרוני
    אלקיש סלימאןמפקח מקצועי - ענף מחשבים
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8619305   דואר אלקטרוני
    אמיר תמרראש ענף הכשרה בתעשייה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    08-6264777 שלוחה 2 או 5   דואר אלקטרוני
    אמיר משהמפקח - מחשבים
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347463   דואר אלקטרוני
    אסף איל מנהל אגף אכיפה פלילית
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734743403-7347645דואר אלקטרוני
    אפק אילןמרכז משקלות ומידות - מחוז ת"א
    היחידה למשקלות ומידות
    03-7347095   דואר אלקטרוני
    אקר נועהראש תחום מדיניות
    המדען הראשי
    03-5118156   דואר אלקטרוני
    אקרמן יוסי מנהל תחום OECD
    מינהל סחר חוץ
    02-6662776   דואר אלקטרוני
    מר ארבל ארנוןמנהל תחום שת"פ תעשייתי (חברות ישראליות)
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    03-7347516   דואר אלקטרוני
    ארבץ קרןמרכזת ביקורת
    מינהל תקינה
    02-666357902-6662943דואר אלקטרוני
    ארגמן איריסמנהלת לשכת הממונה על המחוז
    מחוז ת"א והמרכז
    03-734722103-7347290דואר אלקטרוני
    ארוך יפעת רכזת בכירה רישוי חשמלאים ונגישות שירות
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666203002-6243042  
    ארונין אלכסנדרה מנהלת תחום בכירה מדיניות תקינה וקשרי חוץ
    מינהל תקינה
    02-666229402-6662943דואר אלקטרוני
    ארז גיליועץ בכיר למנכ"ל
    לשכת המנכ"ל
    ‎02-666227202-6662910דואר אלקטרוני
    ארליך אלעדעוזר ראשי
    המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בעבודה
        דואר אלקטרוני
    ארליך אלעדרכז נגישות השירות של משרד הכלכלה
        דואר אלקטרוני
    ארמלין מעייןמזכירת לשכה
    המדען הראשי
    03-7157140   דואר אלקטרוני
    אשכנזי חנהמרכזת משקלות ומידות - מחוז באר-שבע והדרום
    היחידה למשקלות ומידות
    08-626476708-6264760דואר אלקטרוני
    אשר נירה תוכניות לימודים, פטורים, דיפלומות
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    גבריאלי יעקב אושררכזת לשכה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662828   דואר אלקטרוני
    ד"ר אסף דודמנהל מעבדה
    המעבדה הלאומית לפיזיקה
    02-6662374   דואר אלקטרוני
    זוהר אביבמפקח - סייעות מאומנות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    נתב שיחות - האגף למעונות יום ומשפחתונים  
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662319    
    סני ארוויןמפקח עבודה אזורי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    04-8613716   דואר אלקטרוני
    עו"ד אורנן אביממונה על יחסי עבודה
    היחידה ליחסי עבודה
      02-6662971  
    רשם האגודות השיתופיות מחוז אשדוד  
    רשם האגודות השיתופיות
    08-626407002-6793432דואר אלקטרוני
  • מערך בינלאומימנהל המערך הבינלאומי
    המדען הראשי
    03-7157939   דואר אלקטרוני
    באום רונןמנהל תחום היערכות לחרום
    מינהל חירום
    03-734756403-5613248דואר אלקטרוני
    ביבי צביהממונה הקצאות קרקע ותעשייה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662415   דואר אלקטרוני
    בן סדון יצחק מנהל תחום בכיר - התקשרויות, רכש ופיקוח תקציבי
    כספים וחשבונות
    02-6662346   דואר אלקטרוני
    אהרון ברנשטייןמפקח פדגוגי כולל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347451   דואר אלקטרוני
    באלי אפרתרו"ח, מנהלת מחלקת ביקורת ובקרה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662856   דואר אלקטרוני
    מר בארי גלעדמידענות
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    02-6662449   דואר אלקטרוני
    בוגדנובסקי מירהמרכזת בכירה בטיחות
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    ‎02-6662223   דואר אלקטרוני
    בוגנים אוריתמרכזת בכירה ארצית - משפחתונים
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    03-7347447   דואר אלקטרוני
    גב' בוגנים מורןמנהלת תחום בכירה אנרגיה
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    02-666208202-6662938דואר אלקטרוני
    בודינה דבורהראש ענף הכשרה בתעשייה והסבת אקדמאים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6667956   דואר אלקטרוני
    בוזגלו בנימרכז מידות ומשקלות - מחוז ירושלים
    היחידה למשקלות ומידות
    02-666799202-6231581דואר אלקטרוני
    בונלי דודממונה אזורי
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    03-7347133037347285/4דואר אלקטרוני
    בוריאן ליטלרכזת תשתיות לאקדמיה
    המדען הראשי
    03-5118109   דואר אלקטרוני
    בושרי תמררכזת בכירה פניות הציבור
    פניות הציבור
    1-800-20-11-8002-6662293  
    ביאז מריםמרכזת תעשייה
    מחוז ירושלים
    02-666796002-6231581דואר אלקטרוני
    בידאני דודנהג-מבקר מאזני גשר
    היחידה למשקלות ומידות
    050-6240344    
    ביטון מלכימנהלת לשכת סגן בכיר למנהל הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה ומנהל מסלולי תעסוקה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662833   דואר אלקטרוני
    ביסטרה אריאלהראש ענף בחינות
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    בירגר נוריתסגנית מנהל מחלקת נוער
    היחידה להכשרת נוער
    02-6662746   דואר אלקטרוני
    בכר יריבמנהל תחום סין ומנהל מערך כלי סיוע
    מינהל סחר חוץ
    02-6662654   דואר אלקטרוני
    מהנדס בלוזור לאונידאחראי על קיבול נפח ומסה
    היחידה למשקלות ומידות
    02-666205602-5370094דואר אלקטרוני
    בלוך שרונהממונה אזורית
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    08-6264725/808-6264733דואר אלקטרוני
    ד"ר בן אהרון נירמנהל תחום מדיניות, מחקר וקשרים בינלאומיים
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    בן אלי ניסים חשב משרד הכלכלה
    כספים וחשבונות
    ‎02-6662562/0‏   דואר אלקטרוני
    בן ארצי גרשון ליאורראשת תחום אנרגיה וסביבה
    המדען הראשי
    03-5118182   דואר אלקטרוני
    בן גל אילנהראש ענף הכשרה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    08-6264777 שלוחה 2 או 408-6264733דואר אלקטרוני
    בן דוד דליה ראש ענף הרישוי ליבוא ואישורים מיוחדים.
    מינהל תעשיות
    02-666238702-6662919דואר אלקטרוני
    בן הרוש ציון מפקח עבודה אזורי, מנהל תחום מכשירי החייאה במקומות ציבוריים
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347056   דואר אלקטרוני
    בן חמו זמירה רכזת בכירה יחסי עבודה
    היחידה ליחסי עבודה
      026667989  
    בן חמו חנהממונה - גזבר מחוז חיפה והצפון
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613778   דואר אלקטרוני
    בן יוסף דביציונים
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    בן יוסף עוזירכז תחבורה
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347459   דואר אלקטרוני
    בן יעקב יוסימפקח ארצי הצלה
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662196   דואר אלקטרוני
    בן ישראל פזיתמרכזת מעקב ובקרה - החלטות ממשלה
    אגף אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6662192   דואר אלקטרוני
    בן מאיר נועהמשקלות ומידות, מטה
    היחידה למשקלות ומידות
    02-6662034   דואר אלקטרוני
    בן מיכאל גלימנהלת תחום תפעול ובקרה מוקדי שטח
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    בן סימון-בניאל אורליראש ענף יחסי ציבור
    פניות הציבור
    02-666230402-6662923דואר אלקטרוני
    בן עמי גדימרכז מל"ח מזון ומשכ"ל מחוז באר שבע והדרום
    מינהל חירום
    08-6264793, בשעת חירום: 08-6238424 08-6264752דואר אלקטרוני
    בן עמי גדימרכז תעשייה
    מחוז ב"ש והדרום
    08-6264793   דואר אלקטרוני
    בן צבי יוסףמרכז בכיר בטיחות בתעשייה/בניין
    מא"ה – המחלקה לפיתוח פדגוגי טכנולוגי
    03-734748703-7347628דואר אלקטרוני
    בן צור מרדכימפקח - מלונאות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    בן שושן מירירכזת לשכה
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662812   דואר אלקטרוני
    בן-הרוש ברוריהרכזת בכירה בתי ספר עסקיים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-861375804-8613857דואר אלקטרוני
    בנימין רוני ראש תחום תפקידים מיוחדים
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662816   דואר אלקטרוני
    בנימין שרה רכזת בכירה רישום מהנדסים ואדריכלים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-6662334    
    בנימין יונתןראש ענף פיתוח אמצעי הוראה והמחשה
    מא"ה – המחלקה לפיתוח פדגוגי טכנולוגי
    03-7347481   דואר אלקטרוני
    בננו רחלרכזת לשכה ב
    מחוז ב"ש והדרום
    08-6264736   דואר אלקטרוני
    בן-צור עמיתראש מטה
    המדען הראשי
    03-7157905   דואר אלקטרוני
    בצלאל רחלראש ענף תכשיטים
    מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים
    03-7347704   דואר אלקטרוני
    בצר שרוןמפקחת מחוז תל אביב והמרכז - מינהל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347451   דואר אלקטרוני
    מהנדס בק סרגייסגן המפקח ואחראי על אישורי יבוא ומבדקות שירות
    היחידה למשקלות ומידות
    02-666205802-5375383דואר אלקטרוני
    בק איתימנהל תכנית החממות
    המדען הראשי
    03-5118163   דואר אלקטרוני
    בר גבימנהל תחום מזרח תיכון וצפון אפריקה
    מינהל סחר חוץ
    02-6662647   דואר אלקטרוני
    בר גל נעםתאגידים רב לאומיים
    המדען הראשי
    03-5118116   דואר אלקטרוני
    ד"ר בר כהן ענתמרכזת אמצעי הוראה והמחשה
    מא"ה – המחלקה לפיתוח פדגוגי טכנולוגי
    03-734748803-7347629דואר אלקטרוני
    בר שדה עוזימנהל מחלקת תכניות דו לאומיות מרכז ומזרח אירופה ויורקה
    המדען הראשי
    03-5118185   דואר אלקטרוני
    בר שלום רועירכז זירת צמיחה
    המדען הראשי
    03-7157999   דואר אלקטרוני
    בראל אביביקורת
    המדען הראשי
    03-7157968   דואר אלקטרוני
    בר-בכר גביראש מינהל החירום והמפקח הכללי על כח אדם בשעת חרום
    מינהל חירום
    02-666264703-5613428דואר אלקטרוני
    ברוך ירושלםמרכזת בכירה נהלים
    אגף אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6662335   דואר אלקטרוני
    ברוך מאיר בטיחות במתקני ספורט - ראש תחום בטיחות מתקני ספורט
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    ‎02-6662440   דואר אלקטרוני
    ברונר שמעוןמנהל האגף
    מערכות מידע
    ‎02-6662119   דואר אלקטרוני
    ברזילי ליאתמנהלת לשכת המנכ"ל
    לשכת המנכ"ל
    02-666227202-6662910דואר אלקטרוני
    ברל זאבסגן מנהל המינהל אחראי על כימיקלים, נפט ומוצריו, פרמצבטיקה, קוסמטיקה, ביוטכנולוגיה, איכות סביבה ואקולוגיה
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662426/30   דואר אלקטרוני
    ברלב בנימנהל רכש
    המדען הראשי
    03-5118184   דואר אלקטרוני
    ברלינר שירה מנהלת המטה לשילוב חרדים בתעסוקה
    המטה לקידום תעסוקת חרדים
    02-666227602-6662276דואר אלקטרוני
    ברמץ ציפי ראש תחום מזון, מוצרי טבק וסיגריות, מזון מן הצומח ומוצרים חקלאיים, משקאות קלים ואחראית מתן אישורים מיוחדים ליבוא יינות ומשקאות חריפים.
    מינהל תעשיות
    02-666250502-6662932דואר אלקטרוני
    ברנשטיין יוחאימנהל תחום טיוב רגולציה
    אגף אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6663532   דואר אלקטרוני
    ברנשטיין אינגרידכלכלן תשלומים
    המדען הראשי
    03-7157953   דואר אלקטרוני
    מר בר-נתן גיאמנהל תחום בכיר, בקרה ומעקב אחר ספקי חוץ
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    03-7347517   דואר אלקטרוני
    ברסקה סמדר אחראית על תקציב
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-6662595    
    ברקן רחלמרכזת תעשיה
    מחוז חיפה והצפון
    04-861378504-8613846דואר אלקטרוני
  • איצקוביץ נחוםמנהל הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662828   דואר אלקטרוני
    ג'אבר דינהרכזת בכירה תקציבים, הכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-8613749   דואר אלקטרוני
    גבאי אוריסמנכ"ל אסטרטגיה וכלכלה
    המדען הראשי
    03-5118177   דואר אלקטרוני
    גוטמן שמעוןיועץ חוץ - לבדיקת בקשות לפטור בתחום חשמל ואלקט'
    מינהל תקינה
      037347641דואר אלקטרוני
    גוטמן אילנהמרכז תכניות עבודה ותיקצוב, תכנון ותקצוב
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    ‎02-6662765   דואר אלקטרוני
    מר גויטע טלנציג רשפ"ת צפון אמריקה
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    1 646 779 6842+   דואר אלקטרוני
    גולדשטוף שירהמנהלת מחלקת תמריצים
    המדען הראשי
    03-7157973   דואר אלקטרוני
    גולדשטיין הבר סיוןצוערת
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-6662735   דואר אלקטרוני
    גולדשמיד יאיר מפקח חקלאות ארצי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662872   דואר אלקטרוני
    גור הורוביץ נועהראשת תחום בריאות, מזון, חקלאות וביוטכנולוגיה,  AAL
    המדען הראשי
    03-5118190   דואר אלקטרוני
    מר גורביץ'​ יגאלמנהל האגף לשיתוף פעולה תעשייתי ומנהל המטה
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    03-7347514   דואר אלקטרוני
    גורנשטיין רועימנהל תחום פעולה מונעת
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6663741   דואר אלקטרוני
    גושן טליהמנהלת תכניות אסיה
    המדען הראשי
    03-5118166   דואר אלקטרוני
    גיחז איריתמפקחת - עיצוב שיער, קוסמטיקה, איפור
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613774   דואר אלקטרוני
    גיישס פאולינהסגנית מפקח עבודה אזורי בתחום התעשייה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347032   דואר אלקטרוני
    גילביץ פבלמחשוב
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    גב' ג'יניאו דנהרכזת תכניות עבודה, תקציב ובקרה
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    02-666220402-6662938דואר אלקטרוני
    גינת אבירםעורך תכניות לימוד
    היחידה לתכניות לימודים
    03-7347449   דואר אלקטרוני
    ג'יעאן דליהמעקב וביקורת יצוא ויבוא
    מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים
    03-7347706   דואר אלקטרוני
    גליק גליתרכזת חממות
    המדען הראשי
    03-511816003-5173734דואר אלקטרוני
    גלעד יעקבסגן ממונה ביקורת ביצוע השקעות
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    ‎02-6662596   דואר אלקטרוני
    ג'מג'ום נסרין תשלומים
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    גניש רוחמהסגן ממונה איזורי הכשרת נוער
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6667906   דואר אלקטרוני
    גפני סימימפקחת - מטפלות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    גץ שלמהמנהל תחום הכשרת נוער ותקציבים אזורי (חיפה והצפון)
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-861373404-8613857דואר אלקטרוני
    גרבנגי רוניתתכנון ותקצוב
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    גרוזמן גרגורי מנהל תחום בכיר מקצועי חשמל ואלקטרוניקה
    מינהל תקינה
    03-734749703-7347641דואר אלקטרוני
    גרומן יהודית מרכזת פרויקטים
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6663571   דואר אלקטרוני
    גריב אורהרע"נ מעקב ובקרה תביעה פלילית
    לשכה משפטית
    03-7347083    
    גרייבר שושיהתקשרויות
    המדען הראשי
    03-7157934   דואר אלקטרוני
    גרין מאיהמנהלת לשכה
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5617521דואר אלקטרוני
    ד"ר גולדובסקי נדיה ממונה מדידות זמן ותדר
    המעבדה הלאומית לפיזיקה
    02-6303504   דואר אלקטרוני
    וינטר-גולן הדרמנהלת תחום תכנון
    אגף אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6662726   דואר אלקטרוני
    לחיאני עופרהיועצת בכירה למנהל הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662828   דואר אלקטרוני
  • אהרוני אורטלמנהלת תחום - חוק עבודת נוער (היתרים ופרסומות)
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347951/10/2603-7347869דואר אלקטרוני
    דאר הדסראשת תחום מידע, תקשורת, תוכנה וטכנולוגיות עתידיות
    המדען הראשי
    03-5118123   דואר אלקטרוני
    דבוש מישל רכזת לשכה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    04-8613717   דואר אלקטרוני
    דגן שגיאזירת צמיחה
    המדען הראשי
    03-7157997   דואר אלקטרוני
    דדון ציוןמרכז בחינות ארצי - נוער
    תחום הבחינות
    03-7347455   דואר אלקטרוני
    דדון ענתאחראית יחידת מנהלה
    המדען הראשי
    03-7157948   דואר אלקטרוני
    דדון רחלירכזת תשלומים
    המדען הראשי
    03-7157917   דואר אלקטרוני
    דהאן אלימפקח ארצי נגרות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662031   דואר אלקטרוני
    דהאן גביפיקוח פדגוגי כולל ונגרות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613772   דואר אלקטרוני
    דהאן דפנהמרכזת תיקי לקוחות בתחום הפלסטיקה, גומי, כימיה, בד לא ארוג, ביו טכנולוגיה וננו טכנולוגיה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662857   דואר אלקטרוני
    דובדבני איסר ממונה אזורי הכשרה מקצועית מבוגרים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-861375304-8613857דואר אלקטרוני
    דוד שמעוןמנהל מחלקת מפיקוח, טיפול באוכלוסיות מיוחדות ופרוייקטים מיוחדים
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    דוד מאירמנהל אגף אכיפה מינהלית ועיצומים כספיים
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734784403-6828690דואר אלקטרוני
    דודו יהודהמנתח מערכות
    המדען הראשי
    03-7157943   דואר אלקטרוני
    דוויק-הכהן פאני ממונה רישוי יבוא מוצרי מזון בלבד
    מינהל תעשיות
    02-666239902-6662919דואר אלקטרוני
    דוידסון עליזהרכזת תחבורה
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347448   דואר אלקטרוני
    דוסקלוביץ איגור סגן מנהל מינהל התקינה
    מינהל תקינה
    03-734749403-7347641דואר אלקטרוני
    דוקרביצ' אלכסמרכז ביקורת
    מינהל תקינה
    03-734759403-7347641דואר אלקטרוני
    דיאמנט שרה מרכזת תכנית כסף חכם
    מינהל סחר חוץ
    02-6662916   דואר אלקטרוני
    ד"ר דימנט לזרוביץ' סטלהסגנית ראש מערך הטכנולוגיות וענפי השוק
    המדען הראשי
    03-7157932   דואר אלקטרוני
    דינו נאוהמרכזת בחינות אזורית
    תחום הבחינות
    08-6264777 שלוחות 1,2,308-6264742דואר אלקטרוני
    דינרמן מיכלרכזת - פקדונות חיילים משוחררים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-861376504-8613857דואר אלקטרוני
    מר דיסטל עודדסגן פיתוח עסקי וקידום חדשנות
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    02-666260902-6662938דואר אלקטרוני
    דניאל סימהמנהלת לשכה בכירה
    לשכה משפטית
    02-6662206/9    
    דנסקר יאירסטודנט מסלולים ירוקים
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6663728   דואר אלקטרוני
    דסה אסתר רכז בכיר מסמכים
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662417   דואר אלקטרוני
    דרגן שירו"ח ומרכז בכיר ביקורת ביצוע השקעות
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662846   דואר אלקטרוני
    דרעי רחלמרכזת בחינות אזורית
    תחום הבחינות
    02-6667926/7   דואר אלקטרוני
    דרעי אפרתמרכזת תיקי לקוחות בתחום האלקטרוניקה, מיכשור רפואי, רכיבים אלקטרוניים
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662850   דואר אלקטרוני
    דרעי נופררכזת התחייבויות
    המדען הראשי
    03-7157927   דואר אלקטרוני
    דרצינסקי מרינהראש ענף פיתוח מאגרי שאלות
    תחום הבחינות
    02-6662354   דואר אלקטרוני
    דש צבי מרכז בכיר תכנון וסביבה
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662853   דואר אלקטרוני
    חמו דורוןמנהל תחום אמריקה
    מינהל סחר חוץ
    ‎02-6662372‏   דואר אלקטרוני
  • זירת הזנקזירת הזנק
    המדען הראשי
        דואר אלקטרוני
    הדדי אדריאנהמפקחת ענף מתכת/מכונות, פרה-רפואי ומערכות אנרגיה ומים
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347627   דואר אלקטרוני
    הדר יונתןממלא מקום ס' מנהל מינהל תפעול וקידום יצוא
    מינהל סחר חוץ
      02-6662910דואר אלקטרוני
    הולנדר צביסגן ממונה פיקוח
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662751/2/3; 03-7347477   דואר אלקטרוני
    הופמן אלןמנהל תכנית אמריקה הלטינית
    המדען הראשי
    03-7157987   דואר אלקטרוני
    היברט מישלמנהל חטיבת משאבים
    המדען הראשי
    03-5118106   דואר אלקטרוני
    הימיין-רייש נעמימנהלת תחום רגולציה וחקיקה
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1-800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    הירש סמדרמנהלת מחלקת ERC, מארי קירי - ניידות חוקרים, מדעי החברה ו-Widespread
    המדען הראשי
    03-5118126   דואר אלקטרוני
    הירשלר רחלמנהלת אגף מדיניות סחר והסכמים
    מינהל סחר חוץ
    02-6662676   דואר אלקטרוני
    הלוי עמירםמנהל תחום - פיקוח יצוא דו שימושי
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662419/702-6662922דואר אלקטרוני
    גב' המאירי ליאתרכזת לשכה
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    02-6662410/2607   דואר אלקטרוני
    הר צילהאמרכלות - מחוז חיפה והצפון
    מחוז חיפה והצפון
    04-48613714   דואר אלקטרוני
    הרוש יחיאלמרכזבכיר רישוי מתקני ספורט
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-666281702-6662973דואר אלקטרוני
    הרוש קורלרכזת תשתיות תעשיה
    המדען הראשי
    03-5118110   דואר אלקטרוני
    מר הרמתי גיאמנהל תחום גופים מזמינים
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    03-7347515   דואר אלקטרוני
    הררי ליברמן עופרהסגנית בכירה לחשב
    כספים וחשבונות
    ‎02-6662564‏   דואר אלקטרוני
    עו"ד הלוי מירב ממונה אזורית ירושלים והדרום
    היחידה ליחסי עבודה
    02-629497602-6667989דואר אלקטרוני
  • (אריאל) ונסו אריקמנהל ארכיון
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662822   דואר אלקטרוני
    ד"ר ויקטורוב איליה ממונה אלקטרוניקה ומיחשוב- מדידות מדויקות
    המעבדה הלאומית לפיזיקה
    02-6303508   דואר אלקטרוני
    וגנר מיכלמרכזת ביקורת ביצוע השקעות
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662836   דואר אלקטרוני
    וויינטרוב בלהמפקחת מחוז חיפה והצפון - מינהל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613762   דואר אלקטרוני
    וויס טאודוריועץ חוץ - לבדיקת בקשות לפטור בתחום חשמל ואלקט'
    מינהל תקינה
      037347641דואר אלקטרוני
    וולקובה קריסטינהמתמחה
    המדען הראשי
    03-7157928   דואר אלקטרוני
    ווסר טובהמתמחה
    המדען הראשי
    03-7157910   דואר אלקטרוני
    ויזגן מיכאלמרכז משקלות ומידות - מחוז חיפה והצפון
    היחידה למשקלות ומידות
    04-863106004-8631056דואר אלקטרוני
    ויטולסקי אתירכזת בכירה הכשרה מקצועית נוער, הכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-8613743   דואר אלקטרוני
    וייצמן מרינהסגנית מפקח עבודה אזורי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    08-6264711   דואר אלקטרוני
    ויצנר שמואל מפקח מרחבי מחוז חיפה והצפון
    מינהל חירום
    04-863104104-8631091דואר אלקטרוני
    ויצר-שבתאי נעהאחראית כנסים ותערוכות
    המדען הראשי
    03-7157906   דואר אלקטרוני
    וכטל יעקבמנהל מינהל התקינה והממונה על התקינה
    מינהל תקינה
    02-666229502-6662943דואר אלקטרוני
    ונטורה אביבהרכזת בכירה הכשרת מבוגרים פניות הציבור
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-861375204-8613857דואר אלקטרוני
    וסרמן רומןתמורה
    המדען הראשי
    03-7157959   דואר אלקטרוני
    ורניק אירנהרכזת הכשרה בתעשייה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-8619427   דואר אלקטרוני
    עו"ד ורבנר רבקהסגן הממונה הראשי על יחסי עבודה
    היחידה ליחסי עבודה
      02-6662971  
  • גרינוולד אסףיועץ מקצועי למנהל הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662847   דואר אלקטרוני
    זגורי לבנהמנהלת תחום בכירה מחלקת לקוחות
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662855   דואר אלקטרוני
    זהבי אילנהרכזת פניות הציבור
    פניות הציבור
    1-800-20-11-8002-6662293  
    זוארץ אילהרפרנטית מחלקת שירות
    המדען הראשי
    03-7157977   דואר אלקטרוני
    זוהר חנימנהלת היחידה לתכניות לימודים
    היחידה לתכניות לימודים
    02-6662438   דואר אלקטרוני
    זוהר אורנהראשת תחום ERC ו-Widespread
    המדען הראשי
    03-5118125   דואר אלקטרוני
    ז'ולטי אבירםמנהל חטיבת תפעול ותמיכות
    המדען הראשי
    03-7157950   דואר אלקטרוני
    זועבי ג'מאלמרכז קרן הסיוע לפרויקטים בינ"ל
    מינהל סחר חוץ
    02-6662644   דואר אלקטרוני
    זועבי מוהנדמפקח - בניין
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613763   דואר אלקטרוני
    זיידמן אלינהמנהלת לשכה בכירה
    מחוז ב"ש והדרום
    08-6264761   דואר אלקטרוני
    זילכה דליה מנהלת המחלקה הפדגוגית
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    זליגר מירה מפקחת עבודה אזורית
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6667974   דואר אלקטרוני
    זמיר מיכל ממונה על הדרכה (בפועל)
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-6662186   דואר אלקטרוני
    זפרני איריססגנית מנהל תחום אכיפה מחוזי - חיפה והצפון
    מינהל הסדרה ואכיפה
    04-861386204-8613892דואר אלקטרוני
    זקן דינהמרכזת תוכניתנים
    המעבדה הלאומית לפיזיקה
    02-6303500   דואר אלקטרוני
    זקן נאוההממונה על המחוז
    מחוז ירושלים
    02-666794702-6667900דואר אלקטרוני
    זקן גדעוןממונה אזורי
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-666791502-6667988דואר אלקטרוני
    זרי חיים אפרתמרכז מבחנים עיוניים
    תחום הבחינות
    02-6662179    
    זריבץ' שי מנהל תחום אירופה
    מינהל סחר חוץ
    02-6662652   דואר אלקטרוני
    צימקינד מירימנהלת דיגיטל
    המדען הראשי
    03-7157907   דואר אלקטרוני
  • זירה חברתית ציבוריתמנהל זירת חברתי ציבורי
    המדען הראשי
    03-7157925   דואר אלקטרוני
    חדד-חביבי פנינה מנהלת לשכת הממונה על התעסוקה
    משנה למנכ"ל והממונה על התעסוקה
    02-666271302-6662169דואר אלקטרוני
    חביה מוטימפקח מרחבי מחוז ת"א והמרכז
    מינהל חירום
    03-734701003-6812319דואר אלקטרוני
    חדאד יצחקמפקחת מתכת/מכונות, פרה-רפואי ומערכות אנרגיה ומים
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    08-6264722   דואר אלקטרוני
    חדד אוריתחשבונאית ראשית
    המדען הראשי
    03-7157918   דואר אלקטרוני
    חוג'יראת מחמודמפקח - תחבורה
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347450   דואר אלקטרוני
    חזן יעקבעבודות דפוס
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    חי רעותראש ענף רישוי וגבייה
    מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים
    03-7347705   דואר אלקטרוני
    חי אורלי מרכזת ועדת יבוא
    לשכה משפטית
    02-6662818   דואר אלקטרוני
    חי נימרודי מירןמרכזת תיאום ובקרה - האגף לאכיפה מינהלית ועיצומים כספיים
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734784803-7347848דואר אלקטרוני
    חיון ארזמרכז בכיר אכיפה מינהלית
    מינהל תקינה
    02-666220502-6662943דואר אלקטרוני
    חיימוב אבי מנהל תחום - חוק שעות עבודה ומנוחה
    מינהל הסדרה ואכיפה
     03-7347913/403-7347870דואר אלקטרוני
    חליוה לאהמנהלת לשכה
    לשכת משנה וממלא מקום מנכ"ל
    02-6662282   דואר אלקטרוני
    חממי שולמיתראש ענף בחינה, קליטת בקשות במסלול מענקים וטיפול בענף מגורים להשכרה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662862   דואר אלקטרוני
    חן רימונהמנהלת תחום תקציבים
    תקציבים, תמחיר ופיקוח על המחירים
    02-6662318   דואר אלקטרוני
    חן גליתמנהלת תחום בכיר תקציבים ומידע
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347832   דואר אלקטרוני
    חסן אילןמרכז נמלים
    מינהל תקינה
    03-734741303-7347641דואר אלקטרוני
    חסקי מירהתנאי קבלה, דיפלומות
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    חפץ סימהממונה רישוי יבוא ויצוא
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662424   דואר אלקטרוני
    חפץ שמואל מפקח עבודה אזורי לתחום הבנייה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347038   דואר אלקטרוני
    חפץ אורנהמרכזת ביקורת ביצוע השקעות
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662832   דואר אלקטרוני
    רשם האגודות השיתופיות מחוז חיפה  
    רשם האגודות השיתופיות
    04-861377602-6793432דואר אלקטרוני
  • טהר טלי ראש ענף רישום ורישוי מהנדסים ואדריכלים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666254002-6662944  
    טויסטר רותמרכזת ארצית תחום מכשירי החייאה במקומות ציבוריים
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347055   דואר אלקטרוני
    טולצ'ינסקי טטיאנה  
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6662763   דואר אלקטרוני
    טומשובר בתיהמשקלות ומידות, מטה
    היחידה למשקלות ומידות
    02-666205102-5370094דואר אלקטרוני
    טורק מריםמרכזת תעשייה
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613786   דואר אלקטרוני
    טייב אריק ראש תחום רישוי והסמכות
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662975   דואר אלקטרוני
    טימסטיט רחלרו"ח, מרכזת מסלולי שכר גבוה, עובדים עם מוגבלות, מתמחים ערבים וטובים לתעשייה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662078   דואר אלקטרוני
    טיסונה עדימנהלת חטיבת אינטרנט וממשל זמין
    מערכות מידע
    02-6662116   דואר אלקטרוני
    טל דניממונה היטלי סחר
    יחידת היטלי סחר
    02-6662622/1   דואר אלקטרוני
    טל איריסרכזת חברות מתחילות
    המדען הראשי
    03-5118147   דואר אלקטרוני
    טנג'י נטעמחלקת תמריצים
    המדען הראשי
    03-7157972   דואר אלקטרוני
    טפיירו מרבמנהלת תכניות אסיה
    המדען הראשי
    03-5118169   דואר אלקטרוני
    טפירו פנינהמנהל תחום מעונות יום ומשפחתונים - מחוז חיפה והצפון
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    04-861379804-8613848דואר אלקטרוני
    טרביה- אלקאסם אימאן מרכזת המטה לשילוב האוכלוסייה הערבית בתעסוקה
    המטה לשילוב האוכלוסייה הערבית, הדרוזית והצ'רקסית
    02-666286102-6662169דואר אלקטרוני
    תשרה דאי סימה מנהלת תחום בכיר תמיכות והתקשרויות
    תיאום, בקרה, מעקב ומכרזים
    02-666259902-6662937דואר אלקטרוני
  • זירת ייצור מתקדםמנהל זירת ייצור מתקדם
    המדען הראשי
    03-7157937   דואר אלקטרוני
    יפע לאהמרכז חקירות - סחר-פנים - מחירים והגנת הצרכן מחוז חיפה
    מחוז חיפה והצפון
    04-8631055   דואר אלקטרוני
    עו"ד יצחקי שלמה הממונה הראשי על יחסי עבודה
    היחידה ליחסי עבודה
      02-6662971  
    גולדברג - לנגרמן ריטהמרכזת בכירה ניהול נתונים ומידע
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662864   דואר אלקטרוני
    יגל סיגליתממונה בכירה הפעולה המונעת
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662045   דואר אלקטרוני
    יגן סיגליתמנהלת אגף תמורה
    המדען הראשי
    03-7157966   דואר אלקטרוני
    יהודאי שרית מנהלת תחום - חוק עבודת נשים
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347911/203-7347963דואר אלקטרוני
    יונג יעקבמרכז בכיר - סחר-פנים - מחירים והגנת הצרכן מחוז חיפה
    מחוז חיפה והצפון
    04-8631050   דואר אלקטרוני
    יוסף אורנהרכזת
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    יחזקאלי איתיכלכלן ראשי ומנהל מסלולים ירוקים
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662839   דואר אלקטרוני
    יעקובי גלמנהלת מטה תעסוקת אוכלוסיות ייחודיות (הורים יחידים, 45+ , צעירים בסיכון ויוצאי אתיופיה)
    המטה לשילוב הורים יחידים, יוצאי אתיופיה ואוכלוסיות נוספות
    02-666279602-6662169דואר אלקטרוני
    גב' יפת עדימנהלת תחום מים
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    02-666263202-6662938דואר אלקטרוני
    יפת רפימפקח - מלונאות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    יצחק שרהמנהלת תחום הסברה והדרכה
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-666266402-6662789דואר אלקטרוני
    יצחק אתי מנהלת לשכת יועצים
    משנה למנכ"ל והממונה על התעסוקה
    02-666353602-6662169דואר אלקטרוני
    יצחק אופירמרכז בכיר אכיפה פלילית
    מינהל תקינה
    037347503037347641דואר אלקטרוני
    יקוטי אלוף שולמיתמרכזת מחלקת בחינות - הכשרה מקצועית מחוז חיפה והצפון
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613702   דואר אלקטרוני
    יקוטי אלוף שולמיתמרכזת בחינות אזורית
    תחום הבחינות
    04-8613702   דואר אלקטרוני
    יקותיאלי גילהמנהלת תחום מעונות יום ומשפחתונים - באר שבע והדרום
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    08-6264780   דואר אלקטרוני
  • כ"ץ עוזמנהל מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662195   דואר אלקטרוני
    עו"ד כבהא מריםנציבה ארצית
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-666270002-6662789דואר אלקטרוני
    כהן אוהדמנהל מינהל סחר חוץ
    מינהל סחר חוץ
    02-6662673   דואר אלקטרוני
    כהן ליאורהמרכזת בכירה מאגרי מידע, בקרה והתקשרויות
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662268   דואר אלקטרוני
    כהן רחלמרכז תקציבים
    תקציבים, תמחיר ופיקוח על המחירים
    02-6662317   דואר אלקטרוני
    כהן מעיינהתקצוב
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    כהן רן מנהל תחום בכיר בטיחות בעבודה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662809   דואר אלקטרוני
    כהן רימה מנהלת המעבדה הארצית לגהות תעסוקתית
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347072   דואר אלקטרוני
    כהן שושנה רכזת לשכה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    08-6264713   דואר אלקטרוני
    כהן עזרא מנהל תחום משאבי אנוש קליטה, טיפול ופרישת עובדים, מבנה המשרד ופעילות העובדים
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-6662312   דואר אלקטרוני
    כהן שושנה מרכזת מעקב ובקרה
    מינהל תקינה
    02-666229502-6662943דואר אלקטרוני
    כהן אורלי רכזת לשכה בכירה
    מינהל מחקר וכלכלה
    02-6303541   דואר אלקטרוני
    כהן עליזהממונה מל"ח
    מינהל חירום
    02-666252902-6662550דואר אלקטרוני
    כהן שרון מנהלת תחום פניות ותלונות בחוקי עבודה
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347839/49/5003-6828690דואר אלקטרוני
    כהן שלומיתראש ענף הטמעה
    תחום הבחינות
    02-6662451   דואר אלקטרוני
    כהן רינתסגנית מנהל אגף וממונה על הכשרת מבוגרים
    היחידה להכשרת מבוגרים
    ‎02-6662730   דואר אלקטרוני
    כהן דודמרכז בכיר תכנון וארגון
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6662745   דואר אלקטרוני
    כהן בתיהרכזת לוגיסטיקה ופרויקטים
    המדען הראשי
    03-5118178   דואר אלקטרוני
    כהן יונתןמנהל תכניות צפון אמריקה
    המדען הראשי
    03-5118155   דואר אלקטרוני
    כהן עמרימנהל מחלקת שירות
    המדען הראשי
    03-7157974   דואר אלקטרוני
    כהן הללרפרנט מחלקת שירות
    המדען הראשי
    03-7157975   דואר אלקטרוני
    כהן לירפרנטית מחלקת שירות
    המדען הראשי
    03-7157976   דואר אלקטרוני
    כהן סבן שלימרכזת תיאום ובקרה - אגף ההסדרה
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347915   דואר אלקטרוני
    כהן קריאף מורןרכזת לשכה בכירה
    לשכת המנכ"ל
    ‎02-666227202-6662910דואר אלקטרוני
    כוכבי מלכהמפקחת ארצית צורפות וצילום
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    כנפי טלרכזת מאגדים ומנהלות
    המדען הראשי
    03-511811403-5100622דואר אלקטרוני
    כספי שושימנהלת אגף משאבי אנוש
    המדען הראשי
    03-5118131   דואר אלקטרוני
    כץ משהממונה פיקוח מקצועי פדגוגי
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662750   דואר אלקטרוני
    כרמון שרהמפקחת חינוך וטיפול
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347451   דואר אלקטרוני
    כרמון-שטראוס שגיתמתאמת קשר
    המדען הראשי
    03-5118173   דואר אלקטרוני
    כרמל מיכלממונה תוכניות הכשרה
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    03-7347219   דואר אלקטרוני
    כתריאלי חנה מנהלת תחום שכר
    כספים וחשבונות
    02-666255302-6662986דואר אלקטרוני
    פרדו רחלכלכלן תשלומים
    המדען הראשי
    03-7157956   דואר אלקטרוני
    ששון יערהסטודנטית לשכת מנהל הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662828   דואר אלקטרוני
  • לשכהמנהלת לשכה
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    03-7347513    
    ד"ר לרין אמיליהמתנדבת כימאית
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662420   דואר אלקטרוני
    ברונשטיין יעקבמרכז בכיר כלים טעוני בדיקה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662807   דואר אלקטרוני
    ד"ר לנקרי תמנה דיקלהראשת תחום תשתיות מחקר, תעופה וחלל
    המדען הראשי
    03-5118191   דואר אלקטרוני
    כהן גילהמנהלת לשכת מנהל הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662828   דואר אלקטרוני
    מר לאופר אילןמנהל תחום פרויקטים
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    02-6662771   דואר אלקטרוני
    לב סלעיתמנהלת קשרי תעשיה
    המדען הראשי
    03-5118161   דואר אלקטרוני
    לביא דודימנהל מחלקת ביקורת
    המדען הראשי
    03-7157967   דואר אלקטרוני
    עו"ד לב-רן לביא שירינציבה אזורית מחוז תל אביב והמרכז
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    03-734721403-7347273דואר אלקטרוני
    להב סבן ניצהמרכזת מידע ומעקב (פניות הציבור)
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-6662728   דואר אלקטרוני
    לה-גנק יןמנהל תחום תיאום מדיניות באכיפה פלילית
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-7347439   דואר אלקטרוני
    לובטון אבימנהל דסק אסיה פסיפיק
    המדען הראשי
    03-5118197   דואר אלקטרוני
    לובשיס שי יועץ בכיר למנכ"ל
    לשכת המנכ"ל
    02-666227202-6662910דואר אלקטרוני
    לוי סוזימנהלת תחום פניות הציבור ויחסי ציבור
    פניות הציבור
    1-800-20-11-8002-6662293  
    לוי מנחםרכז (כללי) פניות הציבור
    פניות הציבור
    1-800-20-11-8002-6662293  
    לוי פיני ראש אגף ביטחון
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-666232902-6662914דואר אלקטרוני
    לוי אלי מנהל עבודת השדה
    מינהל מחקר וכלכלה
    02-6303549   דואר אלקטרוני
    לוי חנהמזכירה בכירה
    היחידה ליחסי עבודה
    03-734707403-7347296  
    לוי שמואלמרכז מל"ח מזון משכ"ל - מחוז ירושלים
    מחוז ירושלים
    02-6667994 02-6249475דואר אלקטרוני
    מר לוי יונתןמנהל תחום השקעות- רכב ותחבורה
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    02-6662710   דואר אלקטרוני
    לוי אלירו"ח המחלקה לביקורת ביצוע השקעות
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662285   דואר אלקטרוני
    לוי טונימנהלת מידע ודיגיטל
    המדען הראשי
    03-5118180   דואר אלקטרוני
    לוי הילהביקורת
    המדען הראשי
    03-7157969   דואר אלקטרוני
    לוין ארבלמנהל תחום מימון
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    לוין הללמנהל מחלקת קנין רוחני
    המדען הראשי
    03-7157993   דואר אלקטרוני
    לוינגר אילנהרכזת לשכת הנהלה
    מא"ה – המחלקה לפיתוח פדגוגי טכנולוגי
    03-734748203-7347631דואר אלקטרוני
    לוינגר יהודה יאירראש ענף בחינות מעשיות
    תחום הבחינות
    02-6662172   דואר אלקטרוני
    לוין-קארפ אילתמנהלת מחקר ומובילת פרויקטים
    אגף אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6663263   דואר אלקטרוני
    ליברמן מנחםיועץ חוץ - לבדיקת בקשות לפטור בתחום חשמל ואלקט'
    מינהל תקינה
      037347641דואר אלקטרוני
    ליכטמן מיכלראש ענף הכשרה בתעשיה ובניין ארצי
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-6662737   דואר אלקטרוני
    ליפשיץ אסתימנהלת לשכה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662411   דואר אלקטרוני
    לישנסקי שמעוןראש ענף הכשרה מקצועית
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    03-7347127037347285/4דואר אלקטרוני
    לנג עמיתמנכ"ל
    לשכת המנכ"ל
    02-666227202-6662910דואר אלקטרוני
    לניאדו רוניתרכזת לשכה
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613708   דואר אלקטרוני
    לניר שירהראשת תחום תחבורה
    המדען הראשי
        דואר אלקטרוני
    לנקרי אילנהמנהלת מחלקת בחינות
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    לנקרי תקוהמרכזת בכירה אמרכלות
    מחוז ב"ש והדרום
    08-6264744   דואר אלקטרוני
    לרנר מירי רכזת לשכה בכירה
    מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים
    03-7347703   דואר אלקטרוני
    לשכת הסמנכ"ל  
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-6662310    
    עו"ד לוי נאווה ממונה אזורית חיפה והצפון​
    היחידה ליחסי עבודה
    04-861378304-8628054דואר אלקטרוני
    ד"ר פושנוי לובה רופאה תעסוקתית ראשית
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662844   דואר אלקטרוני
  • מטה כחול לבן  
    מטה כחול לבן
    ‎02-6662303‏   דואר אלקטרוני
    מחלקת שירותקליטת בקשות ושאלות כלליות
    המדען הראשי
    03-7157900   דואר אלקטרוני
    מחלקת תשלומיםמקדמות, תשלומים שוטפים, תקציבאות, בקשה לשינויים
    המדען הראשי
    03-7157957   דואר אלקטרוני
    מחלקת ביקורתביקורות פיננסיות, סגירת תיקים
    המדען הראשי
    03-7157965   דואר אלקטרוני
    מחלקת קרן תמורהתמלוגים, קניין רוחני
    המדען הראשי
    03-7157964   דואר אלקטרוני
    מזוז עפרהמרכזת אזורי תעשייה ואחראית GIS
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662403   דואר אלקטרוני
    מסלר אדריאנהאדריאנה מסלר מנהלת תחום מל"ח  - ר' הרשות העליונה למזון
    מינהל חירום
    02-666252802-6662483דואר אלקטרוני
    ד"ר מנדלבליט נילימנהלת מחלקת חלל, תחבורה, ננוטכנולוגיה, חומרים, ייצור ותהליכים ותשתיות מחקר
    המדען הראשי
    03-5118120   דואר אלקטרוני
    מאור דפנה מנהלת המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות
    המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בעבודה
    02-666258402-5600300דואר אלקטרוני
    מאור טליהתמורה
    המדען הראשי
    03-7157962   דואר אלקטרוני
    מגידין-לוי דונהרכז בכיר בקרה והערכה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6667957   דואר אלקטרוני
    מדינה אמירהממונה על המחוז
    מחוז ב"ש והדרום
    08-6264761   דואר אלקטרוני
    מדינה אמירמנהל אגף בכיר מעונות יום ומשפחתונים (בהטלת תפקיד)
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
         
    מדמוני אדימנהל תחום מעונות יום ומשפחתונים - תל אביב והמרכז
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    03-7347152/5   דואר אלקטרוני
    מוגדסי פנינהמרכזת בכירה פיקוח על יצוא דו -שימושי
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    ‎02-6662496   דואר אלקטרוני
    מוסקוביץ' דרורהממונה עץ ומוצריו, רהיטים נייר ומוצריו, הוצאה לאור ודפוס
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662418   דואר אלקטרוני
    מועטי גבריאלמנהל מרכז הכשרה מקצועית כרמיאל
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613921   דואר אלקטרוני
    מוקד טלאולמוקד המטפל בבקשות ההורים לגבי בחינת זכאותם להשתתפות המדינה בשכר הלימוד
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    12222969    
    מור שריתמנהלת המטה
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    מור ניקולממונה הכשרה והכרה לבתי ספר עסקיים
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-666274102-6662991דואר אלקטרוני
    מור נוריתמרכזת בחינות ארצית
    תחום הבחינות
    02-6662361   דואר אלקטרוני
    מור נועהמפקחת ארצית מטפלות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347476; 03-7347465   דואר אלקטרוני
    מורן תמרסגנית מנהל האגף לאכיפה מינהלית ועיצומים כספיים
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734784403-6828690דואר אלקטרוני
    מורסיאן שמואלמפקח מרחבי מחוז באר שבע והדרום
    מינהל חירום
    08-626475708-6264758דואר אלקטרוני
    מזומן עדןסטודנטית
    אגף אסטרטגיה ותכנון מדיניות
         
    מזרחי רינה רכזת, עדכון אתר
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    מחלב יחזקאלסגן מנהל תחום ביקורת ביצוע השקעות
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662821   דואר אלקטרוני
    מימון מזלמרכזת תעשייה
    מחוז ת"א והמרכז
    03-7347203/5/2    
    מינהל הסדרה ואכיפה מזכירותמזכירות המינהל
    מינהל הסדרה ואכיפה
    02-666235502-6662603  
    מישקובסקי מירי יישומים
    מערכות מידע
    02-6662134   דואר אלקטרוני
    מלאכי רביב מנהל תחום - כח אדם בשעת חירום
    מינהל חירום
    03-734756103-5613248דואר אלקטרוני
    מלול אתירכזת (תקציבים) הכשרה מקצועית, הכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-8613750   דואר אלקטרוני
    מלכה ורדהממונה צהרונים ארצית
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662802   דואר אלקטרוני
    מלכיאן אילנית מרכזת מעקב ובקרה
    מינהל תקינה
    03-734750003-7347641דואר אלקטרוני
    מלמד אורהרכזת בכירה מינהלית
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6667901   דואר אלקטרוני
    מלמד שמואלתוכניתן
    המדען הראשי
    03-7157914   דואר אלקטרוני
    מלמוד נילימפקחת ארצית גננות נוי
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347470   דואר אלקטרוני
    מנדלבוים עדןכלכלן תשלומים
    המדען הראשי
    03-7157954   דואר אלקטרוני
    מנחם יחזקאלי סגן מנהל מינהל לאזורי תעשייה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662402   דואר אלקטרוני
    מסראווה פריאלמפקחת - עיצוב שיער
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    מעיין איריסהממונה על זכויות עובדים זרים
    הממונה על זכויות עובדים זרים בעבודה
    03-734723003-7347269דואר אלקטרוני
    מקובר רבקה מנהלת אגף ההסדרה
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734791603-7347870דואר אלקטרוני
    מרבנט יוסי יחידת חקירות - ראש תחום חקירות ותאונות
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    04-8613730   דואר אלקטרוני
    מרדכי שמואלמנהל המינהל והמפקח על היהלומים
    מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים
    03-7347701   דואר אלקטרוני
    מרון אתימפקחת פדגוגית (כולל), עלייה וקליטה-מכינות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347471   דואר אלקטרוני
    רשם האגודות השיתופיות המשרד הראשי (ירושלים)  
    רשם האגודות השיתופיות
    02-568070002-6793432דואר אלקטרוני
  • נאטור ראסםאחראי תחום תעשייה למגזר המיעוטים
    לשכת משנה וממלא מקום מנכ"ל
    02-666223802-6662976דואר אלקטרוני
    עו"ד נאמן נועהעוזרת ראשית
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-66670102-6662701דואר אלקטרוני
    נגדאי לובהמפקחת ארצית עיצוב שיער, קוסמטיקה, איפור
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662040   דואר אלקטרוני
    נגר דוד מנהל תחום כלים טעוני בדיקה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    ‎02-6662806   דואר אלקטרוני
    נוב רותימפקחת - מטפלות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    נודלמן אינסה רכזת לשכה בכירה - אגף ההסדרה
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734791603-7347870דואר אלקטרוני
    נוילנדר הדרמתאמת קשר
    המדען הראשי
        דואר אלקטרוני
    נוימן צפריריועץ משפטי
    המדען הראשי
    03-511815003-7157948דואר אלקטרוני
    נוריאל אודליה רכזת האגף לאכיפה מינהלית ועיצומים כספיים
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734784403-6828690דואר אלקטרוני
    נזרי שלומירכז תחום מחקר כלכלי
    המדען הראשי
    03-5118179   דואר אלקטרוני
    עו"ד נחול מיראלעוזרת ראשית, מחוז תל אביב והמרכז
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    03-734723703-7347273דואר אלקטרוני
    נחמיאס-רץ תמיסגנית מנהלת תחום בחינות
    תחום הבחינות
    02-6662357   דואר אלקטרוני
    נחמיה ליטלממונה קידום נשים פיתוח כישורי עבודה ומנהלת פרוייקט השוברים
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-6662766   דואר אלקטרוני
    ניימן לודמילה מנהלת תחום בכירה כימיה ואיכות הסביבה
    מינהל תקינה
    02-6662298 02-6662943דואר אלקטרוני
    ניסים נתנאלסטודנט מסלולים ופרויקטים מיוחדים
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662873   דואר אלקטרוני
    ניסימיאן ניסןמפקח מתכת-מכונות, פרה-רפואי ומערכות אנרגיה ומים
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662724   דואר אלקטרוני
    ניסן לימורממונה על מסלולים ופרויקטים מיוחדים
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6663730   דואר אלקטרוני
    נעמד דניאלמרכז תעשייה
    מחוז ת"א והמרכז
    03-7347203/5/2    
    נצר ישראלמרכז בכיר ביקורת ביצוע השקעות
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662842   דואר אלקטרוני
    נקש אברהםמרכז תכניות לימודים
    היחידה לתכניות לימודים
    02-6662723   דואר אלקטרוני
    עזרא נסיהמרכזת תיאום ובקרה
    אגף אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6663538   דואר אלקטרוני
    רשם האגודות השיתופיות מחוז נהריה  
    רשם האגודות השיתופיות
    04-861384202-6793432דואר אלקטרוני
    רשם האגודות השיתופיות הצטרפות לרשימת תפוצה  
    רשם האגודות השיתופיות
    02-5680700   דואר אלקטרוני
  • רשם האגודות השיתופיות מחוז נצרת  
    רשם האגודות השיתופיות
    04-8613806​02-6793432דואר אלקטרוני
  • סולומון שרהמנהלת תחום פיתוח התעשייה והקצאת קרקע מחוז חיפה והצפון
    מינהל אזורי תעשייה
    04-861379304-8613849דואר אלקטרוני
    סגל אסתרסגן ממונה אזורי הכשרת מבוגרים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    03-7347135   דואר אלקטרוני
    סגל טלירכזת תנופה
    המדען הראשי
    03-7157996   דואר אלקטרוני
    סואלחה ויסאםמפקח פדגוגי-כולל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613765   דואר אלקטרוני
    סוויד קובימנהל תחום אכיפה מחוזי - ת"א והמרכז
    מינהל הסדרה ואכיפה
    03-734717203-6828677דואר אלקטרוני
    סוויסה רויטלביקורת
    המדען הראשי
    03-7157970   דואר אלקטרוני
    סולומון שרהמנהלת תחום
    מחוז חיפה והצפון
    04-861379304-8613849דואר אלקטרוני
    סולימני יפה מנהלת מינהל הסדרה ואכיפה
    מינהל הסדרה ואכיפה
    02-6662355    
    סופר דנה רכזת בכירה רישוי חשמלאים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666203002-6243042  
    סופרון אלכסנדרמפקח - מלונאות
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    סחרוביץ טניהרכזת תפעול
    המדען הראשי
    03-511810703-7157655דואר אלקטרוני
    סיטבון עופרמרכז תקצוב ובקרה
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    03-7347507   דואר אלקטרוני
    סלימן באסםמנהל מרכז הכשרה מקצועת תמרה
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613951   דואר אלקטרוני
    סספורטס אתימרכזת בתי ספר עסקיים ופיקדון לחיילים משוחררים
    היחידה להכשרת מבוגרים
    02-666272702-6662991דואר אלקטרוני
    סעדה מריאןסטודנט משנה למנכ"ל
    לשכת משנה וממלא מקום מנכ"ל
    02-6662216    
    סעדון שלמהמרכז בכיר אזורי תעשייה, תקציבים ובקרה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662401   דואר אלקטרוני
    ספיבק יבגני מפקח עבודה אזורי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    08-6264718   דואר אלקטרוני
    ספרו מיכאל מפקח עבודה אזורי בתחום התעשייה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347040   דואר אלקטרוני
    סקר דןמנהל מחלקת מידע, תקשורת, תוכנה, בטחון וטכנולוגיות עתידיות
    המדען הראשי
    03-5118121   דואר אלקטרוני
    סרפרז גילהתכניות לימודים
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
  • עדן איריסמרכזת הנחייה והשתלמות
    מא"ה – המחלקה לפיתוח פדגוגי טכנולוגי
    03-734748503-7347633דואר אלקטרוני
    עובדיה ורד רכזת לשכה בכירה
    היחידה ליחסי עבודה
      02-6662971  
    עוקבי יואבמפקח ארצי מינהל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613926   דואר אלקטרוני
    עטאר נבילמ"מ מפקח ארצי חשמל ואלקטרוניקה
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613769   דואר אלקטרוני
    עטיא איטהסגן מנהלת אגף בכיר מעונות ומשפחתונים לגיל הרך
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
         
    עמדי דןמרכז בכיר מידע ומחקר
    אגף אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6662092   דואר אלקטרוני
    עמרם צילהחשבת שכר
    המדען הראשי
    03-511810403-5170232דואר אלקטרוני
    עמרני אבנרמרכז בכיר סקרים,מחקרים ופירסומים
    היחידה ליחסי עבודה
      02-6662971  
    עמרני נטלירכזת לשכה ב'
    היחידה ליחסי עבודה
      03-7347399  
    ענזרות חיהכלכלנית, מרכזת תיקי לקוחות בענף המתכת, מרכזת הטיפול בהזמנות עבודה ומרכזת הטיפול בועדת מנהלה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662823   דואר אלקטרוני
    עסיס יפה מנהלת תחום ועדות
    תיאום, בקרה, מעקב ומכרזים
    02-666218802-6662937דואר אלקטרוני
    ערד רןמנהל מחלקת תכניות דו לאומיות מערב אירופה ותכנית ה-SME
    המדען הראשי
    03-5118152   דואר אלקטרוני
  • פרבמן אריאלצוותGIS ופיתוח מערכת ניהול הקצאות קרקע
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662743   דואר אלקטרוני
    ד"ר פופוב אולגמרכז מדידות (תחום חשמל)
    המעבדה הלאומית לפיזיקה
    02-6303513   דואר אלקטרוני
    היחידה ליחסי עבודה פניות הציבור מספר חינם
    היחידה ליחסי עבודה
    1-800-800-39002-6662971  
    עו"ד פרגמנט ליליאןהממונה אזורית על יחסי עבודה
    היחידה ליחסי עבודה
    03-734707503-7347296דואר אלקטרוני
    מהנדס פולאק ולדימירממונה טכני, אחראי על אישורי דגם
    היחידה למשקלות ומידות
    02-666205202-5370094דואר אלקטרוני
    מר פולדש גילעדעוזר מנהלת הרשות
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    02-6662443   דואר אלקטרוני
    פולצ'ק אברימנהל תחום פדגוגיה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-666272502-6794335דואר אלקטרוני
    פולק אדיתמפקחת ארצית גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרי אינטרנט
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    03-7347472   דואר אלקטרוני
    פור שמואלמפקח ארצי מקצועות המחשב
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662800   דואר אלקטרוני
    פורגס חגימנהל תחום מטה מעונות יום (בהטלת תפקיד)
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662320   דואר אלקטרוני
    פורזיקי מרק מנהל תחום תעשיות קלות
    מינהל תעשיות
    02-666252702-6662932דואר אלקטרוני
    פורמן ולריהמנהלת קשרי מעסיקים
    המדען הראשי
    03-5118196   דואר אלקטרוני
    פורת עמירםסגן תשתיות לאקדמיה
    המדען הראשי
    03-7157980   דואר אלקטרוני
    פז דנהתמורה
    המדען הראשי
    03-7157960   דואר אלקטרוני
    פיאמנטה סימה רכזת לשכה בכירה
    תיאום, בקרה, מעקב ומכרזים
    02-666260002-6662937דואר אלקטרוני
    פיין רמונהבחינות ותשלומים
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    פינחס בריסגן מפקח עבודה איזורי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    04-8613725   דואר אלקטרוני
    פינק מיכלסמנכ"ל אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    אגף אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6662786   דואר אלקטרוני
    פינק מיכל מרכזת בקרה ותפוקות, מערכות מינהל ורשומות
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-6662786   דואר אלקטרוני
    פינקלשטיין אהובהרכזת לשכה בכירה
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662320   דואר אלקטרוני
    פישר רועיסמנכ״ל למינהל ומשאבי אנוש
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-6662668   דואר אלקטרוני
    פישר יעקבמנהל יזמות
    המדען הראשי
    03-7157995   דואר אלקטרוני
    פלד אילןמנהל זירת תשתית טכנולוגית
    המדען הראשי
    03-5118113   דואר אלקטרוני
    פסח ראובן כלכלן
    מינהל מחקר וכלכלה
    02-630355202-6303560דואר אלקטרוני
    פסיאר טליהפרויקטורית Idealist
    המדען הראשי
    03-5118158   דואר אלקטרוני
    פפרמן בני מנהל
    מינהל מחקר וכלכלה
    02-6303540/1   דואר אלקטרוני
    עו"ד פראג פיראסעוזר ראשי, נציבות חיפה והצפון
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    04-861390104-8613904דואר אלקטרוני
    פרומן גליתתקציבאית ראשית
    המדען הראשי
    03-7157955   דואר אלקטרוני
    פרזרוביץ' שרהסגנית מנהל האגף ומנהלת תחום בכיר תכנון וארגון
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6662761   דואר אלקטרוני
    פרידגוט נפתלי יועץ חיצוני WTO-TBT
    מינהל תקינה
    03-734750103-7347641דואר אלקטרוני
    פרידגוט יעל יועצת חיצוני WTO-TBT
    מינהל תקינה
    03-734750103-7347641דואר אלקטרוני
    פרידל רותראשת תחום תכניות דו לאומיות צפון ומערב אירופה, SME INSTRUMENT יורוסטארס ו-EEN
    המדען הראשי
    03-5118190   דואר אלקטרוני
    פריצקר מיכאלמנהל תחום ביקורת נמלים
    מינהל תקינה
    037347499037347641דואר אלקטרוני
    פריש יעלסגנית חשב
    כספים וחשבונות
    ‎02-6662563‏   דואר אלקטרוני
    פרלשטיין יוליהמנהלת אגף תקציב ובקרה
    המדען הראשי
    03-7157951   דואר אלקטרוני
    פרסקי - קיסין יעלרכזת יזמות
    המדען הראשי
    03-5118130   דואר אלקטרוני
    פרץ עודדמנהל תחום אכיפה מחוזי - ב"ש והדרום
    מינהל הסדרה ואכיפה
    08-626405208-6264060דואר אלקטרוני
  • אסף צפרירמנהל תחום הודו-אפריקה ומוסדות פיננסיים
    מינהל סחר חוץ
    ‎02-6662671‏   דואר אלקטרוני
    צ'בוטרו לבנה כח אדם קנוי
    מערכות מידע
    03-7347304   דואר אלקטרוני
    צבח לאה רכש ולוגיסטיקה
    מערכות מידע
    02-6662121   דואר אלקטרוני
    צדוק בנימנהל מחלקת תשלומים
    המדען הראשי
    03-7157919   דואר אלקטרוני
    צחור אילניתמתאמת קשר
    המדען הראשי
    03-5118176   דואר אלקטרוני
    צחי שירהמנהלת מחלקת תקציב ותשלומים
    המדען הראשי
    03-7157958   דואר אלקטרוני
    צייזלר אנדריימנהל/ת תחום פרוייקטים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6663727   דואר אלקטרוני
    צימבליסטה יאירתקציבן רשות
    המדען הראשי
    03-5118148   דואר אלקטרוני
    ציקנובסקי יבגנימרכז בכיר אכיפה פלילית
    מינהל תקינה
    037347412037347634דואר אלקטרוני
    צירולניק יבגניה מנהלת תחום בחינת תקנים ואישורם
    מינהל תקינה
    03-7347498037347641דואר אלקטרוני
    צלניק טלימנהלת המחלקה לימודי תעודה והשתלמויות
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    צרפתי מרצדסיועצת בכירה למנכ"ל
    לשכת המנכ"ל
    ‎02-666227202-6662910דואר אלקטרוני
    צרפתי לימור רכזת לשכה
    המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בעבודה
    02-666250102-5600300דואר אלקטרוני
    צרפתי דבורה ממונה טקסטיל והלבשה
    מינהל תעשיות
    02-666250702-6662932דואר אלקטרוני
    צרפתי מרצדסיועצת למשנה מנכ"ל
    לשכת משנה וממלא מקום מנכ"ל
    02-666228002-6662976דואר אלקטרוני
    צרפתי יגאלמנהל מינהל אזורי תעשייה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662411   דואר אלקטרוני
    צשניבסקי דליהרכזת בכירה בקרה ומעקב - נוער, הכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-8613759   דואר אלקטרוני
  • ד"ר קידר פריזנט מיהראשת תחום בטחון
    המדען הראשי
    03-5118167   דואר אלקטרוני
    קאופמן פס נעמהמשנה ומ"מ מנכ"ל
    לשכת משנה וממלא מקום מנכ"ל
    ‎02-6662281‏    
    קדם מכלוף מיכלמנהל תחום מעונות יום ומשפתונים - מחוז ירושלים
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6667952/3   דואר אלקטרוני
    קווה שירהדוברת המשרד
    דוברות
    02-6662301   דואר אלקטרוני
    גב' קויפמן שירלימנהלת תחום אסטרטגיה שיווקית
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    02-6662637   דואר אלקטרוני
    קויתי רןמנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
    1800-800-62202-6662884דואר אלקטרוני
    קופפר חנהמנהלת תחום מחקר
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-666252202-6662789דואר אלקטרוני
    קופרווסר ליטלתמורה
    המדען הראשי
    03-7157961   דואר אלקטרוני
    קורלנד מזלמרכז מל"ח מזון ומשכ"ל מחוז תל אביב והמרכז
    מינהל חירום
    03-7347005 03-7347005דואר אלקטרוני
    קורן ענת מרכזת תיאום ובקרה - האגף לאכיפה פלילית
    מינהל הסדרה ואכיפה
     03-7347434 03-7347645דואר אלקטרוני
    קורץ גדימפקח - קירור ומיזוג אוויר
    פיקוח מקצועי פדגוגי
        דואר אלקטרוני
    קינן דבמנהל תחום אכיפה מחוזי - ירושלים
    מינהל הסדרה ואכיפה
    02-501820002-6240471דואר אלקטרוני
    קינן שלמהמפקח ענף רכב
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662037   דואר אלקטרוני
    קלדרון סימה רכזת לשכה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6667973   דואר אלקטרוני
    קלדרון מלי רכזת לשכה בכירה
    לשכה משפטית
    02-6662207    
    קלסקין ענתרכזת חממות
    המדען הראשי
    03-5118164   דואר אלקטרוני
    קמה ירדןועדת השקעות
    המדען הראשי
    03-7157971   דואר אלקטרוני
    עו"ד קמחי יצחקהמפקח על המשקולות, מידות וסטנדרטים
    היחידה למשקלות ומידות
    02-666205002-5370094דואר אלקטרוני
    קמחי מירברכזת לשכה
    היחידה להכשרת נוער
      02-6662744דואר אלקטרוני
    קנדרו הילהרכזת הכשרת נוער, הכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    04-8613744   דואר אלקטרוני
    קפון ליעורך דין
    המדען הראשי
    03-5118187   דואר אלקטרוני
    קפלן גיאמנהל המחלקה לתכנון, תקצוב ובקרה
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-7347644דואר אלקטרוני
    קראמן תאופיקמפקח מחוז חיפה והצפון - מינהל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613774   דואר אלקטרוני
    קריגר נעמימנהלת זירת חברתי-ציבורי
    המדען הראשי
    03-71579980   דואר אלקטרוני
    קריל אביגדורמפקח ארצי מקצועות היהדות ומרכז פעולות הנוער
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    03-7347138   דואר אלקטרוני
    קרניול אילהמנהלת מחלקת בריאות, מזון חקלאות וביוטכנולוגיה, אנרגיה וסביבה, AAL
    המדען הראשי
    03-5118119   דואר אלקטרוני
  • ראובני מלכהאחראית תשלומים והתקשרויות לכלל הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662843   דואר אלקטרוני
    ראניה ליטלהתקשרויות
    המדען הראשי
    03-7157933   דואר אלקטרוני
    רגב דוד אבטחת מידע
    מערכות מידע
    03-7347343   דואר אלקטרוני
    רהב מתןראש תחום מארי קירי ו-SME Instrument
    המדען הראשי
    03-5118171   דואר אלקטרוני
    רובין אמירמנהל תחום אנרגיה וייעול משאבים
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662475   דואר אלקטרוני
    רובינשטיין נטלימנהלת תחום בכירה הנדסת מכונות
    מינהל תקינה
    03-734749603-7347641דואר אלקטרוני
    רובינשטיין רותרו"ח, מנהלת תחום תיקי לקוחות בענף המזון, טקסטיל והשכרה למגורים ומרכזת הטיפול בועדת ערר
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662860   דואר אלקטרוני
    רוזנברג צלליתאחראית השמה וגיוס
    המדען הראשי
    03-5118102   דואר אלקטרוני
    רוטשטיין איתןמנהל פרויקטורים
    המדען הראשי
    03-7157942   דואר אלקטרוני
    רום-ורמן לאה מרכזת בכירה הכשרות בבטיחות
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662288   דואר אלקטרוני
    רון ישראלמנהל תחום בכיר חקירות ואכיפה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662593   דואר אלקטרוני
    רוני כהן ורדהמנהלת לשכת מסלול מענקים
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662829   דואר אלקטרוני
    רונן איתןיועץ חוץ - לבדיקת בקשות לפטור בתחום חשמל ואלקט'
    מינהל תקינה
      037347641דואר אלקטרוני
    רוס הווארד סגן מנהל ומרכז תחום מחקר כלכלי
    מינהל מחקר וכלכלה
    02-6303548   דואר אלקטרוני
    רוס הוארדכלכלן ראשי
    מינהל תעשיות
    02-666238602-6662919דואר אלקטרוני
    רוסו משהמפקח - רכב
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    04-8613479   דואר אלקטרוני
    רחימה דוריתראש ענף מעקב ובקרה הכשרת נוער ומבוגרים
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6667939   דואר אלקטרוני
    רחמינוב צלילמרכזת בכירה ארגון ועיצוב תכניות לימודים
    היחידה לתכניות לימודים
    02-666235902-6794335דואר אלקטרוני
    רטנר מתןמנהל תחום קידום אזורי תעשייה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662706   דואר אלקטרוני
    ריבקין אלכסתכניתן
    המדען הראשי
    03-7157944   דואר אלקטרוני
    רייכמן מורןמנהל מטה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6662767   דואר אלקטרוני
    רייספלד מיכלמנהלת אגף שווק ודוברות
    המדען הראשי
    03-5118198   דואר אלקטרוני
    ריף אלכס יועצת
    משנה למנכ"ל והממונה על התעסוקה
    02-666269002-6662169דואר אלקטרוני
    רם סיגלמתאמת קשר
    המדען הראשי
    03-5118135   דואר אלקטרוני
    רמות תכלתיועצת בכירה למנכ"ל
    לשכת המנכ"ל
    02-666227202-6662910דואר אלקטרוני
    רמות תכלתמנהלת המטה
    משנה למנכ"ל והממונה על התעסוקה
    02-666353402-6662169דואר אלקטרוני
    רענן נועם ראש תחום מחקר ומידע
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662808   דואר אלקטרוני
    מר רף חובבמנהל אגף ניהול אפיקי השקעות
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
    02-6662610   דואר אלקטרוני
    רפואה שירלימנהלת קרן סינגפור
    המדען הראשי
    03-5118170   דואר אלקטרוני
  • שירות לקוחות  
    המדען הראשי
    03-7157975, 03-7157976, 03-7157977, 03-7157978   דואר אלקטרוני
    אוחנה תקוהראש ענף בוחנים
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662830   דואר אלקטרוני
    גרום איתןדוברות הסברה ופרסומים
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6664542   דואר אלקטרוני
    קוג`ן סגס מנהל תחום חשבונאות ודיווח
    כספים וחשבונות
    02-666258902-6662988דואר אלקטרוני
    שאקי גילראש ענף
    המדען הראשי
    03-5118142   דואר אלקטרוני
    שבת דבורהמנהלת קרן קוריאה
    המדען הראשי
    03-5118183   דואר אלקטרוני
    שוורצברג לריסה מרכזת תקינה בכירה
    מינהל תקינה
    02-666229702-6662943דואר אלקטרוני
    שוחט נוריתמרכזת מסלולי תעסוקה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662848   דואר אלקטרוני
    שולמן ענת ראש תחום גיהות תעסוקתית
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    03-7347067   דואר אלקטרוני
    שור אתימנהלת לשכה - תחום פדגוגיה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    ‎02-6662721   דואר אלקטרוני
    שושן אליזבטמרכזת תקציבים להכשרת מבוגרים, נוער ומרכזי הכשרה
    האגף להכשרה מקצועית ופיתוח כח אדם
    02-6667959   דואר אלקטרוני
    שושני הילה מנהל תחום בכיר תקצוב ובקרה
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    02-6662769   דואר אלקטרוני
    שחם ליאת מנהלת תחום אסיה פסיפיק
    מינהל סחר חוץ
    02-6662630   דואר אלקטרוני
    שחר סימהרכזת רישוי
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662254   דואר אלקטרוני
    עו"ד שטה עדןעוזרת ראשית, נציבות ארצית
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-666277802-6662789דואר אלקטרוני
    שטיין אוריסגן הממונה – מחוז ת"א
    מחוז ת"א והמרכז
    03-734722003-7347290דואר אלקטרוני
    שטיינמיץ דודמנהל אגף בכיר תקציבים, תמחיר ופיקוח על המחירים
    מינהל ומשאבי אנוש
    02-666229202-6662291  
    שטיינר שריתמנהלת מחלקת סקרים ומחקרים ורשמת מורשי נגישות מתו"ס
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
        דואר אלקטרוני
    שטרית אשרלשכת סגן בכיר למנהל הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה ומנהל מסלולי תעסוקה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662833   דואר אלקטרוני
    שטרנברג סבין רכזת לשכה
    דוברות
    02-666230202-6662923דואר אלקטרוני
    שי מרינהרכזת פניות הציבור
    דוברות
    1-800-20-11-8002-6662293  
    שידלובסקי סיגלסגנית המנהל וסגנית מפקח
    מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים
    03-7347702   דואר אלקטרוני
    שיינקמן ציפיהממונה על המחוז
    מחוז ת"א והמרכז
    03-734722203-7347290דואר אלקטרוני
    מר שיך יוסף​ יזיד​​מרכז בכיר רכש  גומלין (פרויקטים)
    הרשות לשיתוף-פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות
        דואר אלקטרוני
    שירמן אולגה רכזת לשכת רישום ורישוי מהנדסים ואדריכלים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666254002-6662944  
    שירן יאיר מנהל מינהל תעשיות
    מינהל תעשיות
    02-666239102-6662919דואר אלקטרוני
    שירץ אלהראש ענף הבחינות
    תחום הבחינות
    03-7347000 שלוחה 2   דואר אלקטרוני
    שלו נילימנהלת ISERD
    המדען הראשי
    03-5118124   דואר אלקטרוני
    עו"ד שלום ג'נטנציבה אזורית מחוז ירושלים והדרום
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    02-666278002-6303562דואר אלקטרוני
    שלום ארזצוות GIS ורפרנט מחשוב
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662364   דואר אלקטרוני
    שליין יוחנןחשב
    המדען הראשי
    03-5118108   דואר אלקטרוני
    שמאי ישראלמנהל דסק אמריקות
    המדען הראשי
    03-5118100   דואר אלקטרוני
    שמואל אלי ראש תחום בטיחות תעשייה
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662871   דואר אלקטרוני
    שמואל דודי תשתיות וטכנולוגיות
    מערכות מידע
    03-7347333   דואר אלקטרוני
    שמואלי מירימנהלת תחום בכיר מדיניות
    אגף אסטרטגיה ותכנון מדיניות
    02-6662413   דואר אלקטרוני
    שמחוני דודסגן ממונה על המחוז
    מחוז חיפה והצפון
    04-8613710   דואר אלקטרוני
    שמע שרוןרכז בכיר תיקיון
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662184   דואר אלקטרוני
    שמעוני חבצלתמרכזת מסלולי תעסוקה ומרכזת ישיבות ועדה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662835   דואר אלקטרוני
    שמעיה גאולהרע"ן מל"ח מזון ומשכ"ל מחוז חיפה והצפון
    מינהל חירום
    04-8631021 04-8631022דואר אלקטרוני
    שמריהו מרגליתרכז בכיר פרסומים
    דוברות
    02-666230602-6662923דואר אלקטרוני
    שני רוניתמנהלת תחום בכירה ביקורת ביצוע השקעות
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662841   דואר אלקטרוני
    שניצר רוני כלכלנית
    משנה למנכ"ל והממונה על התעסוקה
    02-666257902-6662169דואר אלקטרוני
    שניצר קלרהמפקחת מחוז ירושלים והדרום - מינהל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662753   דואר אלקטרוני
    שניצר מסדהמפקחת מחוז באר שבע והנגב - מינהל
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    02-6662753   דואר אלקטרוני
    שניר רינהמנהלת תחום הוצאות ותשלומים
    כספים וחשבונות
    ‎02-6662555‏02-6662989דואר אלקטרוני
    שנרך צחימנהל המערך הטכנולוגי וענפי השוק
    המדען הראשי
    03-5118154   דואר אלקטרוני
    שעשוע גליתרע"נ מעקב ובקרה תביעה פלילית
    לשכה משפטית
    03-7347091    
    שפירא ברוך מרכז מידע
    מערכות מידע
    02-6662138    
    שפירא עדנהרכזת בכירה השתלמויות
    מא"ה – המחלקה לפיתוח פדגוגי טכנולוגי
    03-734748603-7347634דואר אלקטרוני
    שצ'ופק מיכאלממונה מדיניות סביבה
    מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא
    02-6662417   דואר אלקטרוני
    שקד הודיהמתמחה
    נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה
    03-734721503-7347273דואר אלקטרוני
    שקור סוהירמנהלת תחום בכירה רישוי ואכיפה
    האגף למעונות יום ומשפחתונים
    03-7347495   דואר אלקטרוני
    שקורי אילנה מכרזים ומחשוב
    מערכות מידע
    03-7347344   דואר אלקטרוני
    שקלים אתיהתאמות בבחינות
    מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע
      03-5613523דואר אלקטרוני
    שרביט יוסיעורך תכניות לימוד
    היחידה לתכניות לימודים
    02-6662487, 02-568072402-6794335דואר אלקטרוני
    שרון ליאתמנהלת גיוס
    המדען הראשי
    03-5118149   דואר אלקטרוני
    שרטר ירון מנהל תחום WTO 
    מינהל סחר חוץ
    02-6662389   דואר אלקטרוני
    שריקי שרוןמרכזת רישום מהנדסים ואדריכלים
    אגף רישום ורישוי עיסוקים
    02-666254002-6662944דואר אלקטרוני
    שרם ציפורה מרכזת רישוי והיתרים
    מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
    02-6662809   דואר אלקטרוני
    ששון ציונהרכזת לשכה בכירה
    תקציבים, תמחיר ופיקוח על המחירים
    02-6662291   דואר אלקטרוני
    ששון שאול מנהל תחום: מנועים חשמליים, מזגנים ומוצרי חשמל, מכונות דפוס, ציוד התראה ואבטחה, הרכבות אלקטרוניות, ציוד בקרה ובדיקה.
    מינהל תעשיות
    02-666239802-6662919דואר אלקטרוני
  • זירת תשתית טכנולוגיתזירת תשתית טכנולוגית
    המדען הראשי
        דואר אלקטרוני
    תורגמן ליזהמרכזת הקצאות קרקע ותעשייה
    מינהל אזורי תעשייה
    02-6662831   דואר אלקטרוני
    תורג'מן בת שבעמרכז יחסי ציבור
    דוברות
    02-666230502-6662923דואר אלקטרוני
    תורג'מן אתימרכזת ביקורת ביצוע השקעות
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662838   דואר אלקטרוני
    תמיר אלי​מרכז מל"ח מזון ומשכ"ל מרכז מחוז חיפה
    מינהל חירום
    04-8631020 04-8631022דואר אלקטרוני
    תמיר עדימפקח חשמל ואלקטרוניקה - מחוז תל אביב
    פיקוח מקצועי פדגוגי
    ‎03-7347469   דואר אלקטרוני
    תמיר גליתמרכזת מסלולי תעסוקה
    הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
    02-6662708   דואר אלקטרוני