כלים ומאגרי מידע

 
     
 

 דבר מנהל מינהל סחר חוץ בהענקת אות סחר החוץ 2014

 
 
יצואנים יקרים,

היצוא הישראלי מהווה את אחד המנופים המשמעותיים לצמיחה כלכלית, בזכותו ניצבת מדינת ישראל בשורה הראשונה של המדינות המתקדמות בעולם וזאת חרף הסערות בכלכלה הגלובלית.
מינהל סחר חוץ מגבש ומוביל את מדיניות סחר החוץ של מדינת ישראל במטרה להגביר את התחרותיות של התעשייה הישראלית בשווקים הבין-לאומיים.
האגפים השונים במינהל פועלים יחדיו ויוצרים תשתית מקצועית איתנה שתפקידה לתמוך ביצואנים, כדי להרחיב את קשרי הסחר של ישראל, לקדם את היצוא ולמשוך השקעות זרות לישראל.
 
מינהל סחר חוץ, בין היתר על ידי 42 הנספחים המסחריים בהפעלתו, מלווה את היצואנים הישראליים בפעילותם בחו"ל ויוזם פעילויות לחשיפת החברות הישראליות להזדמנויות עסקיות בשווקים הזרים.
בנוסף, פועל המינהל לייזום, לניהול, וליישום של הסכמי סחר בין-לאומיים.
יתר על כן, המינהל מפעיל קרנות סיוע מימוניות לחברות על מנת לתמוך בפעילותן בחו"ל.
 
כבכל שנה, אנו מברכים על פעילות החברות הישראליות בשווקים הזרים ושמחים לראות חברות נוספות הפורצות לשווקים זרים ומבססות את פעילותן במקצועיות, בהתמדה וברצינות.
השנה יוענקו אותות סחר החוץ של מדינת ישראל לשמונה חברות שהצטיינו בתחומים שונים.
יש לציין, כי הוועדה התייחסה בבחירתה בעיקר לתחומי הצטיינות הקשורים לחדשנות טכנולוגית, להצלחה פורצת דרך, לתרומה לפריפריה, לפיתוח בר קיימא, ולאחריות חברתית.
 
אני שמח על ההזדמנות שניתנה לי לברך את המצטיינים על הצלחתם ועל זכייתם בפרסים חשובים אלה, ולהודות לחברי הוועדה הבוחרת על עבודתם.
 
 
הינכם מוזמנים להיכנס לבלוג מינהל סחר חוץ וליצור איתנו קשר. 
 

 

אנחנו לרשותכם,
אוהד כהן 

 

מנהל מינהל סחר חוץ, משרד הכלכלה והתעשייה
לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
  
  
  
מצאתם אי-דיוקים? יש לכם הצעות ייעול? עדכנו אותנו