כלים ומאגרי מידע

 
     
 

 חוחובה ישראל- יצואן מצטיין קטן 2014 מתעשיות מסורתיות

 
 

​"חוחובה ישראל" היא החברה המובילה בישראל ובעולם בתחום של יצור, הפקה ושיווק שמן החוחובה.
חברת "חוחובה ישראל" הוקמה בשנת 1990 בקיבוץ חצרים אשר בנגב.
החברה החלה בגידול מטעי החוחובה תוך אימוץ המחקרים, שיטות הגידול וזני החוחובה כפי שפותחו על ידי צוות המדענים מהמכון לחקר הנגב. מאז ועד היום מבוצע תהליך מחקר ופיתוח הזנים על ידי צוות האגרונומים של "חוחובה ישראל".
השמן המופק הוא למעשה שעווה נוזלית זהובה. הפקתו נעשית בכבישה קרה של זרעי הצמח, אשר נבררו בקפדנות במכון מיון לפני הכבישה. התהליך כולו נעשה ללא מגע יד אדם והוא מפיק שמן טהור, טבעי, בעל איכות גבוהה ביותר ומשום כך הוא מהווה מרכיב חשוב בתעשיית הקוסמטיקה היוקרתית.


החברה מיישמת מדיניות של שמירה על איכות הסביבה, תוך שימוש במערכות ובטכנולוגיות חוסכות מים, שימוש במיכון חקלאי חוסך כוח אדם, ואי שימוש בחומרי הדברה במהלך הגידול.


החברה מחוייבת לתהליך שיפור מתמיד וייעול מערכות הייצור, כולל הסמכה בתקני  ISO9001- 2015   ו GMP- ISO22716 .


"חוחובה ישראל" נערכת על מנת לקדם את פני הצריכה העולה של שמן החוחובה וההכרה בו על ידי יצרני הקוסמטיקה כמרכיב פעיל בעל יתרונות הגנה וטיפול בעור, בשיער ובציפורניים.


"חוחובה ישראל" מייצאת 98% מתוצרתה, שמן החוחובה, לארצות רבות, בהן נמצאות התעשיות הגדולות ביותר בעולם הקוסמטיקה כמו ארה"ב, גרמניה, צרפת, סין, יפן ספרד ועוד.
בין לקוחותינו נמנות החברות המובילות בעולם בתחום כמו: Estee Lauder Loreal, Chanel,  Aveda, Gattefosse ועוד.

 

החזון שלנו הוא:

"חוחובה ישראל תשאף למצב את שמן החוחובה כמוצר רלוונטי וקבוע בתעשיית הקוסמטיקה העולמית ולהפוך לגורם המשמעותי והמשפיע בשוק שמן החוחובה בעולם"

על מנת להגשים את החזון "חוחובה ישראל" תכננה ויישמה תכנית אסטרטגית במסגרתה בוצע מבנה אירגוני מתאים, הוכפלו שיטחי הגידול ומערכי ייצור השמן, הוקמו מחלקת מחקר ופיתוח מוצרים וניבנו מסרים שיווקיים, המאפשרים לה להמשיך לגדול ולהוביל את הענף בכל העולם, תוך התחייבות לאספקת שמן איכותי וזמין לתעשייה.
 
לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
  
  
  
מצאתם אי-דיוקים? יש לכם הצעות ייעול? עדכנו אותנו