פעילות בינלאומית

כלים ומאגרי מידע

 
     
 

 א משי - יצואן מצטיין קטן 2013 מתעשיות מסורתיות.

 
 

א. משי תעשיות קוסמטיקה

א. משי תעשיות קוסמטיקה  נוסדה בשנת 1993 בישראל.
א. משי תעשיות קוסמטיקה  הינה חברה ישראלית עוסקת בפיתוח וייצור של מוצרי קוסמטיקה לשוק המקצועי ולקהל הרחב בישראל  וב-56 מדינות ברחבי העולם. מטרת החברה : פיתוח ויצירת מוצרי קוסמטיקה המותאמים אישית לסוג העור והשיער של לקוחות באיכות גבוהה ולא מתפשרת. במשך שני העשורים האחרונים הצליחה חטיבת המחקר והפיתוח של א. משי תעשיות להציג עשרות חידושים ופריצות דרך טכנולוגיות שהפכו את א. משי לחברה הישראלית הגדולה ביותר בעולם בתחום מוצרי טיפוח לשיער ולעור.
כל מוצר של א. משי תעשיות לטיפוח העור או השיער פותח במעבדות מיוחדות במטרה למצוא סינרגיה מיוחדת שתוכל לקשר בין מרכיבים טבעיים של צמחים, מינרלים מים המלח ועוד.
מוצרי החברה פותחו במיוחד עבור אנשים שמעריכים את תפקידו של הטבע בטיפול מקיף בעור ובשיער בשילוב עם טכנולוגיה מתוחכמת וידע המתקדם ביותר בתחום הקוסמטיקה.
להלן מספר דוגמאות של פיתוחים טכנולוגיים של א. משי תעשיות מבין הרבים:
טכנולוגיית הספגה דו שלבית, טכנולוגיית מהפכנית של הפיכת חום, הנפלט ממכשירים חשמליים לשיער ליתרון לשמירת השיער, טכנולוגיית יצירת מוצרי שיער ייחודיים ואוניברסאליים לעיצוב וטיפוח השיער, המאפשרת לרכז מספר פעולות בבקבוק אחד, מציאת נוסחאות קוסמטיקה מיוחדות המכילות מרכיבים מעשרות מדינות שונות בעולם, פיתוחים ייחודיים לתעשיות המגבונים והתרופות, פיתוחים טכנולוגיים לצביעת שיער, פיתוח בלעדי של נוסחאות לטיפולי אנטי אייג'ינג, מוצרים ייחודיים לטיפול בבעיות קשקשים, מוצרים ייחודים להיגיינת הפה, פיתוח טיפולים לבעיות עור חמורות כגון פסוריאזיס, על כל המוצרים של א. משי תעשיות תוכלו למצוא סמל של ארנב, המשקף את היחס של חברה נגד ניסויים בבעלי חיים.
הטבע שואף לאיזון, כך גם א. משי תעשיות. החשיבה שלנו היא לתת מענה יעיל אך עדין לבעיות טיפוח של אנשים על מנת לא לפגוע במאזן טבעי של הגוף. א. משי תעשיות עומדת בדרישות המחמירות ביותר, בין אם בפיתוח קו מוצרים של טיפוח, המביא את העור למיצוי פוטנציאל היופי שלו, או במגוון מוצרים שהופכים את השיער לזוהר ובריא. אנחנו מפנים את כל המשאבים, החשיבה החדשנית ושנים של ניסיון בשירותם של הלקוחות, ומספקים להם את המוצרים האיכותיים ביותר.
מותג Mon Platin Professional זכה בתחרות הבינלאומית "בחירת השנה 2012", "בחירת השנה 2013" ו"בחירת השנה 2014" שנערכת כל שנה בבלרוס.
לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
  
  
  
לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
  
  
  
מצאתם אי-דיוקים? יש לכם הצעות ייעול? עדכנו אותנו