כלים ומאגרי מידע

 
     
 

 אקספו כחול לבן - מעוצב ומיוצר בישראל

 
 
תערוכת  "אקספו כחול לבן 2011 - מעוצב ומיוצר בישראל" התקיימה  לראשונה בישראל במתחם  המדיטק בחולון, במסגרת שבוע העיצוב הישראלי, בחגיגות יום העצמאות ה 63. התערוכה, תוצר של שיתוף פעולה בין מטה כחול לבן של משרד התמ"ת, התאחדות התעשיינים, עיריית חולון וקהילת המעצבים  הישראלית, מהווה גשר בין עיצוב ותעשייה ישראליים והיא שמה דגש על מוצרים שמעוצבים ומיוצרים בישראל - "כחול לבן", עובדה שאפשרה  חשיפה מלאה לחברות המובילות בישראל, המפתחות, מייצרות ומשווקות את המוצרים שלהם בהצלחה בארץ ובעולם.
 
 
expo.png

עשרות מוצרים כחול לבן
 
בתערוכה הוצגו עשרות מוצרים "כחול לבן"  אשר עומדים בקריטריונים של ייצור בישראל וכולם בעלי ערך עיצובי גבוה. בתצוגה זו הודגש  הישגי העיצוב והתעשייה הישראלית לגווניה השונים: מוצרי צריכה, טכנולוגיה, אריזות, ריהוט, בניה, תכשיטים, ועוד.
דברים חמים על התערוכה   
      
לצביה דורי מנהלת מינהל סחר פנים וראש מטה כחול לבן יש רק דברים חמים להגיד על התערוכה: "אקספו כחול לבן" מציגה מוצרים המעוצבים ומיוצרים בישראל. מוצרים אלה תורמים רבות לכלכלה, לתעסוקה, וליצוא. מגדילים את הערך המוסף של המפעלים, תורמים העלאת שכר העובדים ומסייעים להשגת מטרות משרד התמ"ת והמדיניות הכלכלית. והוסיפה: "בעולם של תחרות גוברת והולכת על תשומת ליבו של הצרכן המוצף בכמויות בלתי נשלטות של מידע, מנסה גם מטה כחול לבן במשרד התעשייה המסחר והתעסוקה להגיע אל ליבו ואל הרגלי הקניה של הצרכן הישראלי". 
לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
  
  
  
מצאתם אי-דיוקים? יש לכם הצעות ייעול? עדכנו אותנו