כלים ומאגרי מידע

 
     
 

 כל יתרונות של קטלוג קונים כחול לבן לעסק

 
 
 
אם אתה מייצר את מוצריך בישראל, יש לך אפשרות להופיע בקטלוג "קונים כחול לבן" ללא עלות!
בתהליך פשוט ומהיר, משרד הכלכלה, מסייע לך לחשוף את מוצרי העסק בפני אלפי גולשים פוטנציאלים בכל יום מחדש ולהגביר את תנועת המכירות בבית העסק שלך.
 
 
ההחלטה שלך לייצר את כל מוצרי בית העסק שלך כאן בישראל שווה לך כסף רב. לעשרות אלפי צרכנים בישראל חשוב לצרוך כמה שיותר מוצרים ישראלים. עבור צרכנים רבים מדובר לא רק בשיקול כלכלי אלא בגאווה לאומית של ממש וברצון לממש את זכות הבחירה שלהם באופן שתורם לכלכלה בישראל ומייצר מקומות עבודה בישראל.
כיצרן ישראלי, אתה ומוצרי בית העסק שלך יכולים ליהנות מכך.
 

כיצד מצטרפים לתו מיוצר בישראל?

​בעמוד ההצטרפות לתו מיוצר בישראל תוכלו למצוא את כל הפרטים על תהליך ההצטרפות, הוא קל פשוט ונוח. כל המידע הדרוש לכם לגביו נמצא בעמוד התו.
 
 
הצטרפת כבר לתו מיוצר בישראל? הצטרף גם להצגת מוצריך בקטלוג כחול לבן. הצגת המוצרים באינדקס קטלוג כחול לבן מאפשרת לך לעדכן באופן עצמאי את כל מוצרי בית העסק שלך ולחשוף אותם בפני גולשים המחפשים אותם.
 
מטה כחול לבן מקיים גם שיתופי פעולה לסימון מוצרים עם אתרי מכירות גדולים כגון זאפ" ו "mysupermarket" במידה ומוצריך מוצגים באתרים אלו תוכל לסמן אותם בתו מיוצר בישראל ללא תשלום נוסף.
 

כיצד מצטרפים לקטלוג כחול לבן?

לאחר סיום הרישום לתו מיוצר בישראל, תוכל גם להציג את מוצרי העסק בקטלוג המוצרים קונים כחול לבן. אנו נסייע לך בהקמה ראשונית של העמוד ונעדכן את פרטי בית העסק שלך ומוצרים ראשונים שתשלח לנו. נבנה עבורך את עמוד בית העסק הייחודי שלך בקטלוג כחול לבן ונעניק לך שם משתמש וסיסמא לחשבון ייחודי משלך אותו תוכל לעדכן בכל עת שתרצה ולהוסיף מוצרים חדשים.
 

קידום מוצרי בית העסק שלך ברשת?

​כן, גם לכך אנו דואגים. כל בתי העסק המופיעים בקטלוג המוצרים יכולים לקבל חשיפה נוספת בערוצי הניו מדיה שלנו. בכל שבוע אנו מבליטים את מוצריו של יצרן אחר - פרטים נוספים בנוהל הפרסום בניו מדיה.

 

תו מיוצר בישראל והופעה באינדקס קטלוג כחול לבן, שווה לך תנועת גולשים רבה, בחינם, וביניהם נמצאים הלקוחות הבאים שלך. תעשיה ישראלית, תוצרת הארץ היא מותג על של ממש שרבים מן הרוכשים מחפשים כיצד להגיע אליו.
 
 
הצטרף עכשיו לתו ולקטלוג המוצרים ובתוך זמן קצר תוכל גם אתה להיחשף ליעילותו של סל הקידום הכולל שלנו למוצריך. עוצמת השיווק ברשת האינטרנט, בעמוד הפייסבוק שלנו, ובערוץ היוטיוב שלנו, נמצאים במרחק נגיעה מבתי העסק שלך.
לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
  
  
  
מצאתם אי-דיוקים? יש לכם הצעות ייעול? עדכנו אותנו