כלים ומאגרי מידע

 
     
 

 משחקים חינוכיים ומהנים לילדים בשעות הפנאי

 
 
מטה כחול לבן רואה בחינוך למודעות, למורשת ולחשיבות הצריכה של מוצרי התעשיה המקומית ערך בעל חשיבות ראשונה במעלה וגאווה לאומית של ממש.
 
כחלק מתפיסה הוליסטית כוללת ליצירת ערך למותג "כחול לבן", אנו רואים חשיבות אדירה בהגעה על קהל יעד צעיר. הילדים של היום הם דור המחר ועמוד השדרה הערכי שלנו בעתיד. מתוך חשיבה זו, אנו פועלים לחינוך למודעות עם דגשים ברורים על חשיבות התעשייה הישראלית ביצירת מקומות עבודה בישראל ומנגישים את המסרים האלו עבור ילדים ברחבי הארץ באמצעים שונים ומגוונים.
 
עמותת סנונית פיתחה עבור מטה כחול לבן את אתר "כחול לבן- זה אנחנו", בתוך פורטל "על הגובה"- האתר המיועד לילדים ומדבר אליהם בגובה העיניים.
 
הפורטל שהוקם לפני כשלוש שנים ביוזמה משותפת של עמותת סנונית וממשל זמין מציג משחקים ופעילויות אינטראקטיביות לילדים בגילאי 8-14. דרך ההפעלות המרתקות, כולן בעלות ערך מוסף חינוכי של ממש, הילדים מתוודעים להשפעה שיש להם כצרכנים על הכלכלה ועל איכות הסביבה.
 
מסר הבחירה בתוצרת כחול לבן מקבל משמעות של ממש עבורם בעזרת הפעלות יזומות בבתי הספר בהם לוקחים הילדים חלק בימי עיון וסדנאות של יצירה סביב נושא תעשיה ישראלית- גאווה לאומית כחול לבן.
 
אתר כחול לבן בפורטל על הגובה מציע פעילות משחקי מחשב ייחודית וערכית לצורך זה אשר חושפת בפני הילדים, ערכים, היסטוריה של התעשייה, ומדגישה את חשיבות היצור המקומי וצריכתו תוך כדי שהוא "מדבר" בשפה אותה ילדים אוהבים. האתר מציע לילדים הבנה והכרות עם עולם התעשייה בישראל והאתגרים הניצבים בפניהם דרך עיניהם של התעשיינים. זהו עיסוק מצוין לשעות הפנאי שמחבר בין רכישת מיומנויות מחשב לבין ערכי יצור "כחול לבן" וחינוך ליזמות.
 
לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
  
  
  
מצאתם אי-דיוקים? יש לכם הצעות ייעול? עדכנו אותנו