כלים ומאגרי מידע

 
     
 

רשות החדשנות תקיים אירוע ייעוץ לחברות צעירות  וצומחות במסגרת כנס DLD השנתי בתל אביב

 
 
הודעה לעיתונות
18/09/2016 00:00
המדען הראשי
 
 

 
 
 
חדש
לוגו רשות החדשנות
כנס DLD השנתי בתל אביב, שיתקיים השנה בין התאריכים 24-29 בספטמבר במתחם התחנה, הפך לאחד ממפגשי ההייטק המסקרנים בעולם המאגד את מיטב המוחות, החברות, היזמים והמשקיעים הבכירים בעולם תחת קורת גג אחת. אחת המשתתפות הקבועות בכנס היא רשות החדשנות (לשעבר המדען הראשי), שתפתח ב-28 ספטמבר בין השעות 14:00-18:00, מתחם ליעוץ ועזרה בנושאי תמיכות ומענקים לחברות מתחילות ומתקדמות, חברות העוסקות במו"פ תעשייתי, שת"פ עם יבשות אמריקה, המזרח הרחוק, אירופה ועוד – שיהווה הזדמנות מצוינת לתעשייה לפגוש את אנשי המקצוע של הרשות ולקבל מידע פנים אל פנים.  

יו"ר רשות החדשנות, אבי חסון: "רשות החדשנות מפעילה מנגנוני תמיכה שמטרתם לחזק את החדשנות הטכנולוגית הישראלית שהינה משאב לאומי. הכנס הוא הזדמנות נהדרת עבור יזמים וחברות טכנולוגיה ישראליות לשמוע על תכניות התמיכה של הרשות, לקבל ייעוץ ומידע עבור חברות בשלבים שונים. מעבר לזה, הרשות תשמח להעניק מידע בנוגע לשת"פ במו"פ עם חברות מכל רחבי העולם, תמיכה בענפי התעשייה המסורתית, והמעורבת מסורתית, תמיכה בפיתוח פתרונות טכנולוגיים בתחום הבריאות העולמית ועוד." 

תמצית הוראת המנכ"ל

נוסח זה הנו תמצית מידע בלבד הניתן כשירות לקוראי ההוראה ואינו נוסח מחייב. המסמך המחייב הנו הוראת המנכ"ל המלאה התקפה והמפורסמת לציבור.
לכנס יגיעו נציגיי הזירות השונות ברשות החדשנות:

א.זירת הזנק  (Early Stage) – הזירה מספקת מגוון כלים ייחודיים התומכים בשלבי ההתפתחות הראשוניים של המיזם הטכנולוגי. במתחם יוצגו הכלים מיועדים לסייע לחברות החל מהיזם הבודד ועד חברה מתחילה במטרה לפתח את הרעיון הראשוני לכדי מוצר ולצאת לשלבי גיוס מתקדמים ומכירות. 

ב.זירת חברות בצמיחה  ( (Growth - הזירה מפעילה מגוון רחב של תכניות המקדמות חדשנות טכנולוגית של חברות בוגרות. כך היא תורמת לשימור התחרותיות, ההובלה הטכנולוגית של החברות ומגדילה את פוטנציאל הצמיחה שלהן. באירוע יינתן מידע באשר לתכניות הקיימות הנתמכות באמצעותה.

ג.המערך הבינלאומי - תפקיד המערך הבינלאומי לאפשר לחברות טכנולוגיה ישראליות להשתלב בזירה הגלובלית ושיתוף פעולה עם חברות ציבוריות ופרטיות באמריקה, אסיה ואירופה. זהו המקום ליזמים וחברות להגיע ולהתייעץ בנוגע לשיתופי פעולה עם חברות ציבוריות ופרטיות רב-לאומיות וחברות מאמריקה, אסיה ואירופה. 
אבי חסון, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי, ינאם ביום שלישי, ה-27 בספטמבר, 2016 בשעה 11:15 במסגרת הכנס. 


לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה