כלים ומאגרי מידע

יחידות העוסקות בנושא

 
     
 

אתר חדש למשרד הכלכלה

 
 
הודעה לעיתונות
31/08/2014 00:00
מערכות מידע
 
 

 
 
 
 
אתר חדש

אתר האינטרנט החדש של משרד הכלכלה כולל מיפוי של המידע והשירותים הניתנים על ידי המשרד לציבור הרחב ולמגוון גורמים מקצועיים, והינו נדבך נוסף בפעילותו המתמדת של משרד הכלכלה לקידום ושיפור איכות השירות הניתן לציבור.

​​​​

תמצית הוראת המנכ"ל

נוסח זה הנו תמצית מידע בלבד הניתן כשירות לקוראי ההוראה ואינו נוסח מחייב. המסמך המחייב הנו הוראת המנכ"ל המלאה התקפה והמפורסמת לציבור.

מבנה האתר

האתר החדש, המהווה שלב ראשון בתהליך ארגון המידע בכלל אתרי המשרד, מבוסס על תשתיות מתקדמות ומאפשר איתור מהיר ונח של מידע ושירותים הניתנים על ידי משרד הכלכלה. 


המידע באתר החדש מחולק לשישה אתרי משנה מרכזיים:


פעילות בינלאומית -  כולל מיפוי מידע ושירותים הנוגעים בפעילות משרד הכלכלה להעמקת העניין והאטרקטביות של המשק הישראלי והרחבת שיתוף הפעולה והסחר הכלכלי עם מדינות העולם.


מחקר ופיתוח – כולל מידע ושירותים בנושאי קידום ועידוד יזמות טכנולוגית, ביצוע המדיניות הממשלתית לתמיכה במו"פ תעשייתי, עידוד מו"פ בעל ערך מוסף גבוה ועידוד שיתוף פעולה במו"פ.


תעשייה - כולל מידע רחב הנוגע לפעילות משרד הכלכלה בתחום התעשייה. כולל בין השאר מידע בנושא ההשקעות בתעשייה ובמסחר,  סיוע במימון השקעות סיוע לעסקים קטנים ובינוניים ועוד.


תעסוקה​ - כולל מידע על פעילות המשרד בתחום התעסוקתי, בין השאר בנושא יצירת מקומות עבודה תוך מתן קדימות לאזורי עדיפות לאומית ולאוכלוסיות מיוחדות, קידום נושא ההכשרה המקצועית, רישוי ורישום עוסקים במגוון תחומים, אחריות על תחום הבטיחות בעבודה ועידוד תעסוקת נשים ואימהות.


מסחר וצרכנות - מידע ושירותים של משרד הכלכלה שמטרתם לשמור על כללי סחר הוגנים וקידום מהלכים ופעילויות להורדת יוקר המחייה לטובת ציבור האזרחים והעסקים. ​


  • הערות ופניות בנושא אתר המשרד ניתן להפנות לתיבת המייל בכתובת: Internet@Economy.gov.il

מידע נוסף באתר