כלים ומאגרי מידע

יחידות העוסקות בנושא

 
     
 

שר הכלכלה ערך הבוקר ביקור פתע במוקד החירום של משרד הכלכלה במחוז תל אביב והמרכז

 
 
הודעה לעיתונות
14/07/2014 00:00
מינהל חירום, מחוז ת"א והמרכז
 
 

 
 
 
חדש

תמצית הוראת המנכ"ל

נוסח זה הנו תמצית מידע בלבד הניתן כשירות לקוראי ההוראה ואינו נוסח מחייב. המסמך המחייב הנו הוראת המנכ"ל המלאה התקפה והמפורסמת לציבור.

שר הכלכלה, נפתלי בנט ערך הבוקר ביקור פתע במוקד החרום של מחוז תל אביב והמרכז במשרד הכלכלה, בהשתתפות ראש מינהל חירום במשרד הכלכלה, ריאד איברהים. השר בחן את היערכות המחוז, לאור התפתחות המבצע וההתקפות על אזור המרכז. בפני השר, הוצגו הפעולות המבוצעות מדי יום בנושאים השונים: מזון ומשק כללי , מעונות יום, כ"א לשעת חירום, יחסי עבודה, הכשרה מקצועית ובחינות מקצוע וכן הערכות המחוז לתת פתרונות מידיים כפי שנדרש.

ציפי שיינקמן הממונה על מחוז ת"א והמרכז ויו"ר רשות משק לשעת חירום מחוזית למזון ומשק כללי, הציגה בפני השר בנט את היערכות המחוז, תוך שימת דגש לפעילות הרחבה שמתרחשת במפעלים החיוניים וברשויות המקומיות, שיתוף הפעולה עם רשות החירום הלאומית, פיקוד העורף ומשרדי הממשלה השונים. הממונה על המחוז ציינה שמתקבלות פניות רבות של אזרחים בעיקר בשאלות בעניין מעונות יום, יחסי עבודה וצרכנות. 

לאור המצב בגוש דן, הדגיש שר הכלכלה, בנט, את חשיבות היערכות משרד הכלכלה ככלל ומחוז ת"א והמרכז בפרט, למתן מענה מידי, מהימן ואיכותי לאזרחים, בין אם הם צרכנים, תעשיינים, עובדים, מעסיקים, עסקים קטנים ובינוניים, תלמידי המכללות הטכנולוגיות, או הורי ילדי מעונות היום והמשפחתונים שבפיקוח משרד הכלכלה. השר ברך את עובדי המחוז על ריכוז המאמץ והודה להם על העשייה הטובה.

ראש מינהל חירום במשרד הכלכלה, ריאד איברהים: "משרד הכלכלה פועל במתכונת חירום מלאה החל מיום ג 8.7. מרכזי ההפעלה בכל הרמות פועלים, לרבות מוקדים ייעודיים לפניות הציבור למשרד, שערוכים לתת מענה לכל הסוגיות הנוגעות לפעילות משרד הכלכלה. אנו מקיימים שיתוף פעולה טוב עם צה"ל ופקע"ר, משרדי הממשלה ומפעלים חיוניים ומאפשרים את המשך הרציפות התפקודית של הכלכלה והמשק." 

 

 

למידע נוסף ניתן לפנות ל:
 

 

מוקד פניות הציבור של משרד הכלכלה: 1-800-20-11-80
 
המוקד פעיל בין השעות 7:30 ועד 20:00

 

 

ולאתר משרד הכלכלה: www.economy.gov.il​