כלים ומאגרי מידע

יחידות העוסקות בנושא

 
     
 

מנהל אזורי תעשייה זכה בפרס היוקרתי של נציבות שרות המדינה

 
 
הודעה לעיתונות
23/12/2015 00:00
מינהל אזורי תעשייה
 
 

 
 
 
חדש
לוגו מינהל אזורי תעשייה
​וועדת השיפוט לבחירת מקבלי אות ההוקרה ליחידות מצטיינות בהתייעלות וצמצום הבירוקרטיה החליטה לבחור במינהל אזורי תעשייה לקבלת האות. הוועדה התרשמה מאוד מיוזמות השינוי ומההישגים הנובעים מהן ובכך בטאה את ההערכה שרוחש שירות המדינה ליחידות אלה.

תמצית הוראת המנכ"ל

נוסח זה הנו תמצית מידע בלבד הניתן כשירות לקוראי ההוראה ואינו נוסח מחייב. המסמך המחייב הנו הוראת המנכ"ל המלאה התקפה והמפורסמת לציבור.
 
האות ניתן למינהל אזורי תעשייה בעקבות הקמת מערכת גיאוגרפית GIS לצד מערכת BI. הגב' עפרה מזוז מובילה את הפרויקט הזה ביחד עם צוות ה- GIS שהקימה ובשת"פ עם אגף מערכות מידע במשרד הכלכלה והתעשייה.
 
 
מערכות אלו נועדו לרכז את כל נתוני המקרקעין באזורי התעשייה, כל סל ההטבות שהמשרד מעניק ליזמים וכדומה. בבסיס נתונים אחד שישרת את היחידות השונות במשרד, את הציבור הנזקק לשירותי המשרד ויהווה אבן דרך בבחינת תכניות וקבלת מידע בזמן אמת.
 
 
הניהול באמצעות מערכת זו הנו כלי ניהולי מבוסס נתונים המעניק יכולת קבלת החלטות בזמן קצר, שרות מהיר וזמין למקבל השרות/האזרח/היזם, כל זאת בשיטת  one stop shop (הכל במקום אחד), שקיפות מידע, צמצום משאבים וייעול תהליכים. 
 
מבט קדימה- בעתיד היכולות הקיימות יתרחבו מתוך רצון לאפשר יכולת ניהול חכמה, יעילה, שקופה וחסכונית.  
 
עופרה מזוז: טכנולוגיית ה-GIS וה- BI היא מהמובילות בעולם ומשפרת באופן ניכר את השירות שהמשרד מעניק לאזרחי ישראל ואני גאה להיות חלוצה בתחום זה במשרד ולקדם את נושא זה במינהל אזורי תעשייה ובמשרד הכלכלה והתעשייה.
 
החלטת ועדת השיפוט לבחירת מקבלי אות ההוקרה ליחידות מצטיינות בהתייעלות ובצמצום הבירוקרטיה
 
20151223_121019.jpg
לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה