כלים ומאגרי מידע

 
     
 

 פורום למידה

 
 

מינהל מחקר וכלכלה במשרד הכלכלה עוסק בחקר ופיתוח מגוון התחומים שבאחריות המשרד, ביניהם שוק העבודה ותעסוקת אוכלוסיות ייחודיות, סחר חוץ, צרכנות ועוד. לשם כך, מעסיק המינהל חוקרים המרכזים את תחומי המחקר השונים.

כחלק מעבודת ההעשרה והלמידה הפרטנית והמשותפת לצוות החוקרים, מקיים מינהל המחקר "פורום חוקרים" אחת לשבועיים, אשר במהלכו ניתנת הרצאה של אחד החוקרים בצוות אודות אחת מעבודות המחקר שלו, בין אם כזו שהסתיימה ומוצגים ממצאיה ובין אם כזו הנמצאת בתהליך עבודה, כל זאת במטרה לחשוף את הצוות לפעילות המחקר העשירה והענפה הנערכת במינהל ולאפשר לצוות החוקרים שיתוף בידע, במתודות ובכלי מחקר, סיעור מוחות ולמידה הדדית.

בנוסף לכך, מעת לעת מצטרפים אל מפגשי הפורום מרצים מן החוץ, כגון אנשי אקדמיה מקצועיים מגופי מחקר חיצוניים למינהל, זאת בכדי להרצות בתחומים המשיקים לעבודת המינהל וצוות החוקרים ולהעשיר את הידע וההבנה של הצוות בתחומים השונים המשיקים לעבודתנו.

החלטנו לתמלל את המפגשים הללו ולפרסם את התמלולים והמצגות המפורטות באתר, על מנת לחשוף ולשתף את הציבור בפעילות המינהל ובשלל הידע הנצבר במהלך עבודתנו ואנו בטוחים כי הדבר ימצא מעניין ומועיל למגוון קבוצות האוכלוסיה הפוקדות את האתר, ביניהם אנשי אקדמיה, סטודנטים, חוקרים עמיתים, קובעי מדיניות, אנשי מקצוע וכלל הציבור.

 

שילוב האוכלוסייה הערבית בכלל ואוכלוסיית האקדמאים הערבים בפרט בשוק העבודה ומדיניות הממשלה / גלי ליס-גינסבורג, רועי אסף

 
לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
  
  
  
מצאתם אי-דיוקים? יש לכם הצעות ייעול? עדכנו אותנו