יחידות העוסקות בנושא

 
     
 

מפגש התנעה למאגד הידרה Hydra

 
 
תמיכה
23/07/2017 00:00
04/08/2017 00:00
המדען הראשי
 
 

 
 
 
חדש

תמצית הוראת המנכ"ל

נוסח זה הנו תמצית מידע בלבד הניתן כשירות לקוראי ההוראה ואינו נוסח מחייב. המסמך המחייב הנו הוראת המנכ"ל המלאה התקפה והמפורסמת לציבור.
תמונת אילוסטרציה

Next Generation “Near Real-Time” IoT Platform

שיפור  אמינות התגובות, המסקנות, ההחלטות והחיזוי בתהליכים "חיוניים" המבוססים על מידע במערכות IoT על מנת לאפשר עבודה מבוזרת וריכוזית שתיקבע אוטומטית בהתאם לאופי השירות הנדרש.

המטרה

מחקר ופיתוח אבני בנין טכנולוגיות ל- מערכת איסוף ואחסון מידע, אלגוריתמים, כלי שו"ב ותקנים. זאת על מנת לאפשר יישום של טכנולוגית ניתוח ועיבוד מידע רב, של מידע ביישומי IoT מכווני תהליכים קריטיים והחלטות "זמן אמת". 

 

טכנולוגיות המאגד

המאגד יחקור ויפתח ארכיטקטורת IoT מבוזרת רב שכבתית מוגנת סייבר (Security by Design) המורכבת מ: פלטפורמות חישוביות, מערכות ההפעלה רלוונטיות, מבנה נתונים לניהול מקומי ומבוזר.

 

ביזור: אנליטיקה, מערכות שליטה בקרה, מערכות NMS, אלגוריתמים קבלת החלטות לקביעת הרובד בהן תבוצע כל פעילות תקשורת אמינה, דלת הספק, בעלת זמינות גבוהה ומסתגלת (הכוללת פתרונות תקש"ל), בין מרכזי הרשת המבוזרת לתמיכה בתהליכים "חיוניים".
 

מסלול מגנ"ט

מסלול מגנ"ט הינו מסלול סיוע של רשות החדשנות המופעל על ידי זירת תשתיות טכנולוגיות שמטרתה לעודד מחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשניות בחזית הידע הטכנולוגי על מנת להקנות יתרון יחסי לתעשייה הישראלית בשווקים בינלאומיים. 

 
מאגד במסלול מגנ"ט הוא התאגדות של תאגידים תעשייתיים ומוסדות מחקר אקדמיים לביצוע מו"פ של טכנולוגיות גנריות טרום תחרותיות על בסיס שיתופי פעולה מהותיים בין חבריו, מתוך מגמה להשיג יחד הרבה יותר מהיכולת של כל אחד בנפרד.

מפגש התנעה

ב- 6 באוגוסט, 2017 -  יתקיים מפגש של נציגי חברות תעשייתיות, מוסדות אקדמיים ומוסדות מחקר שיש להם עניין להצטרף למאגד. המעוניינים מתבקשים לפנות בכתב/ דואר אלקטרוני לזירת תשתיות טכנולוגיות, תוך ציון תחום עיסוק רלוונטי ונתונים כלליים של החברה. הזמנות למפגש ההתנעה ישלחו לגופים הרלוונטיים בלבד, סמוך למועד המפגש. 

 
לקבלת הזמנה למפגש ההתנעה יש לפנות לטל כנפי במייל: Tashtiot@innovationisrael.org.il​​

 

למידע נוסף אודות המסלול יש לפנות אל דר' אביב זאבי במייל: Aviv.Zeevi@innovationisrael.org.il


מידע על המאגד ניתן לקבל אצל הגופים הבאים:


​אלביט יבשה ותקשוב - צפריר קריב

 

גילת רשתות לווין  – אבי גל 

מידע

למידע נוסף אודות המסלול יש לפנות אל דר' אביב זאבי במייל: Aviv.Zeevi@innovationisrael.org.il

מידע על המאגד ניתן לקבל אצל:

אלביט יבשה ותקשוב - צפריר קריב 

סלולר 054-9989059  
דוא"ל
zafrir.kariv@elbitsystems.com

​גילת רשתות לווין  – אבי גל 

סלולר 054-4551647
דוא"ל
avig@gilat.com

לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה